Şimdi Ara

TurkNet 5 gündür paket değişikliği yapamadı şaka gibi.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @TurkNetDestek Özgür iletişim 35 paketine Millenicom'dan geçtim. Geçen Cuma internetim bağlandı, 29.11.2200 yani geçen Pazar paket değişikliği için başvurdum. Paket değişikliği dün öğleden sonra tamamlandı fakat üzerinden 24 saat geçmesine ve modemde bana 51 Mbps hız atanmasına rağmen hâlâ hız testlerinde 33 üstünü geçmedim. Modemi bu süre zarfında 3 kez fişten çıkarıp taktım fakat sonuç yine aynı idi. Bu öğlen 12'de de yine denedim fakat yine hüsran. Bir paket değişikliğini bile beceremiyor musunuz gerçekten yahu? Online işlemlerde paketim hâlâ özgür iletişim 35, özgür iletişim ekstra 50 paketini almak için işlem tanımladım ve hâlâ beklemede ancak modemde bana atanan hız 51 Mbps :D şaka gibi gerçekten ki atanan hızı da tüm hat değerlerim gayet normal olmasına karşın alamıyorum. Belli ki hâlâ 35 Mbps'lık paketteyim! Destek kaydı no: 39033927 ve 39065125 - abone/müşteri no: 1921212 TurkNet 5 gündür paket değişikliği yapamadı şaka gibi.! TurkNet 5 gündür paket değişikliği yapamadı şaka gibi.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aflyingobject -- 4 Aralık 2020; 16:38:20 >

• Birde destek kaydını bu şekilde düzenlemişsiniz, sanki kopma var gibi! Kopma falan yok sadece bir hızı yükseltemediniz o kadar! @TurkNetDestek TurkNet 5 gündür paket değişikliği yapamadı şaka gibi.!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.