Şimdi Ara

TÜRKNET 12 AY PEŞİN ALDATMACASI EKSİK FATURA GÖNDERDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Lady-Of-Ice kullanıcısına yanıt

destek kaydıma bakan kadın aradı beni dinledi faturanızı düzelteceğiz eksik tutarı çıkacak faturanızdan düşeceğiz dedi yöneticisine durumu iletecekmiş düzelmezse ben gerekeni yapacağım

• Ben olsam 12 aylık dönemin bitmesini beklerim; toplam bakiyeden 12*230 u düşerim. Kalanı iade etmezlerse ona göre yol haritası belirlerim.

• Lady-Of-Ice kullanıcısına yanıt

ben onlara dedim ki çıkan faturayı iptal edin bekleyen indirimlerimi yansıtmadan 279,90 tl fatura kesin onlar bana faturayı iptal edemeyiz sistemsel sorun oldu sonraki faturada artık sorun yaşamazsınız dediler

mart faturası yine aynı sorun devam ediyor bu seferde toplam bakiye den 230 tl düşüyor diyor 50 tl havada kalıyor bunlar yüzünden bana şubat ve mart için 12 ay sonra 2x50 tl indirim yapacaklarını söyledi

faturayı düzelteceğini söyledi

• Sen yine alacaklı gözüküyorsun. Bazı peşin ödemelerde borçlu duruma düşebilirsin. Bugün tarife misal 200TL. 1 yıllık ödedin. 9.ayda başka firmaya geçiş yapmak veya iptal istedin. İşlem yapmak istediğin aydaki güncel fiyat üzerinden 9 ay hesaplanıp; bakiyeden düşüyor. Diyelim güncel fiyat 300TL; 2400-2700=-300

Yani 300TL borçlusun.  Senlik problem yok. Süreç bitiminde kalan bakiyeyi iade etmek veya devam ettiğinde faturadan düşmek zorundalar. Onlar düşünsün. 

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Kontrol ettiğimde üst birimler ile görüşerek size dönüş yapacaklarını iletmişler. Bende sürecin önceliği için kendilerine bilgi veriyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.