Şimdi Ara

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.410
Cevap
0
Favori
273.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkmen Tv de şuan TAVUKLAR FİRARDA başlamış bulunmaktadır.
    İYİ SEYİRLER

(Daha önce TRT1de de yayınlanmıştı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gameone -- 13 Nisan 2005, 21:23:29 >
  • iyi türkmen tv bu aralar eski formuna dönmeye başladı
  • evet güsel filmler var.bu günlerde.
  • Evet dün akşama doğru bende kanal anca geldi.Tabi tavuklar firarda kaçmadı
    nasıl morelim bozulmuştu kanal yok diye .Neyse bu akşam ne var acep...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ebudak

Evet dün akşama doğru bende kanal anca geldi.Tabi tavuklar firarda kaçmadı
    nasıl morelim bozulmuştu kanal yok diye .Neyse bu akşam ne var acep...

film türkçe altyazılıydı ama.. ama süperdi gülmekten koptum valla
  • vizeler pazar günü bitiyor ondan sonra beni kimse tutamaz bekle beni türkmen tv
  • Turkmen TV'de şu anda film olarak

kurt var....
  • Şu an KURT oynuoyr, türkçe dublajlı.
    Cek Nikılsın başrolde.
  • adamlar her akşam değişik bir film vermeye devam ediyorlar vallahi helal olsun
  • bugün öğleyin bi çizgi sinema vardı ama sonuna yetişmisim filmin adınıda bulamadım .
    Yani Cuma günleri kesinlikle bi çizgi sinema var IRAK ta perşembe cuma tatil günleri olduğundan belkide..
  • valla olabilir geçenlerdede gündüz ben izlemedim ama shrek 1-2 falan yayınlamışlar sanıyorum gündüz herhalde onuda cuma günü yayınladılar
  • bu iyi oldu birde saat kaçta başlar bu çizgifilmler
  • adamlar sinemada oynamış süper animasyon filmleri yayınlıyorlar gündüz mündüz idare edicez artık ama tam saati gerçekten kaçta öğrenmek lzm
  • Arkadaşlar biraz önce türkmeneli tv nin türkmenfm@yahoo.com isimli reklamlar için verdikleri adrese mail attım ve bu topic in adresini okumaları dileğiyle verdim.Yayınlarından ve bazı isteklerden bahsettim bakalım cevap gelecekmi.....
  • Türkmen Tv de Good Bye Lenin başladı.
    Bilginize.
    İyi seyirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ebudak

Arkadaşlar biraz önce türkmeneli tv nin türkmenfm@yahoo.com isimli reklamlar için verdikleri adrese mail attım ve bu topic in adresini okumaları dileğiyle verdim.Yayınlarından ve bazı isteklerden bahsettim bakalım cevap gelecekmi.....

böyle şeylerde pek ilgilenen çıkmaz ama bakalım hadi hayırlısı ne olacak inşallah sesimizi duyarlarda bir köşeye yayın akışlarını koyarlar bizde rahat rahat izleyeceğimiz filmleri kaçırmadan izleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaYa -- 15 Nisan 2005, 22:25:51 >
  • walla site yapım aşamasında,

bir anönce bitirseler de sağlıklı bilgi alsak
    yardım mı etsek napsak
    hadi arkadaşlar bi el atalım

• valla herkes o siteyi bekliyor biran önce bitirselerde şu film saatlerini en sağlıklı kaynaktan öğrenebilelim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.