Şimdi Ara

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.410
Cevap
0
Favori
270.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 471
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 179
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • neu (189 mesaj) YaYa (179 mesaj) erdemgtr (107 mesaj) Varzim (100 mesaj) NT_TeaM (50 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3846 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

arkadaşlar bu başlık altında türkmen tv de oynayacak filmlerin yayın günlerini ve saatlerini yazalım herkes faydalansın mesela şuan kill bill 2 oynuyor ben tamamen tesadüf eseri gördüm bilenler buraya yayın saatlerini yazsınlar faydalanalım

|
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    evet su anda kill bill 2 yi izliyorum
    super bişey bu ya, hayırdır???
    |
    |
  • Yarbay
    3846 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    adamlar çok iyi filmler veriyorlar işte bilenler buraya yayın saatlerini yazsınlar ve herkes faydalansın çok güzel vizyon filmleri oynuyor çünkü
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yarın saat 29:45 te ATINI SEVEN KOVBOY var sakın kaçırmayın.....Ha birde ertesi gün yine ATIN İNTİKAMI var
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Peki ßu söLediğiniz FiLMLer Turkçe DubLaj mı?
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj
    Şansına ne gelirse bazen TÜRKÇE dublaj bazen orjinal dil Türkçe altyazı bazende orjinal dil Arapça altyazı.
    |
    |
  • Yarbay
    3846 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: JiN__

Peki ßu söLediğiniz FiLMLer Turkçe DubLaj mı?

filmler genelde türkçe altyazılı oluyor ben daha dublajlı olanını görmedim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    722 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: aprancoz

yarın saat 29:45 te ATINI SEVEN KOVBOY var sakın kaçırmayın.....Ha birde ertesi gün yine ATIN İNTİKAMI var

esprimiydi bu şimdi
    yaya arkadaşımız geyik bi konu başlığımı açmış sence. aklınca dalga geçiyorsun!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surkent -- 27 Mart 2005, 0:27:07 >
    |
    |

al sana ağız tadıyla bi espri bile yaptırmıyosun ya .......
    Abicim yok polsatmış yok TPS imiş bunlardan kal geldi o yüzde biraz gülelim dedim......
    |
    |
  • Yüzbaşı
    722 Mesaj
    arkadaşım buranın amacı zaten bunlar. ama birşey yazarken ucunun nereye dokunacağı düşün. senin için normal olan bir olay karşındaki için kırıcı olabilir. Hepimiz için diyorum bunu , düşünerek hareket etmeliyiz. sevgiler
    |
    |
  • Yarbay
    6351 Mesaj
    Arkadaş kendince espiri yapmaya çalışmış çocukca bir olay git muhabbet bölümüne aç belki gülen çıkar arkadaş çok güzel bir konu açmış sizin gibiler yüzünden işte böyle konu dağılıyor seviyeli olalım biraz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    Bende hoşlanmadım bu çok soğuk espiriden.
    Bencede burada Türkmen TV'nin yayın akışından bilgi verilmesi en güzel konulardan. Hatta üst konu bile olması gerekir. Türkmen TV yetkilileride internet sitelerini açamadılar gitti. Bari ana sayfadan yayın akışlarını verseler. Ancak bunu bilerekte vermiyor olabilirler.
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    arkadaşlar bende hergün takılıyorum türkmentv ye bende iki bilgisayar var diğer bilgisaayrda skystar 2 uydu kartım var devamlı türkmen tv açık.ben uygun zamanlarda size yayın akışı hakkında bilgi veririm.Türkçe dublaj izleyemeyen arkadaşa sesleniyorum geçen hafta truva filmi türkçe dublajdı.....
    gerçekten kaliteli filmler var.
    |
    |
  • Yarbay
    3846 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bencede bu başlık üst konu yapılsın bilenler bildiği filmlerin yayın saatini yazarlar herkes faydalanmış olur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    bu akşam 22.15 monte crsito kontu var...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj
    YaYa arkadaşa teşekkürler bole bi konu açtığı için Turkmen tv yi sürekli takip edemeyenker için süper fırsat dedikleri gibi üst konu yapılmalı ayrıca o espri yapan arkadaşımız geçen gün biss ile ilgili konudada çok geyik konuştu o yuzden umursamayın gitsin burası stand up gösteri merkezi değil adı üstünde forum bilgilerin paylaşıldığı yer
    |
    |
    hocam şu kill bill2 yi bi ben yakalayamadım.
    |
    |
    B1SS ile ilgili hangi geyikten bahsediyorsun arkada_1m......biz bilmediklerimizi soruyoruz bilenler cvp veriyo......Fazla konu_ma unutmak
    i (senin dediine kars1l1k diyorum) geyiklerin boynuzlar1 uzun olur bilmem anlatabildimmi?seninle polemie girmek istemiyorum....prt fire sen mükemmelsin arkadas1m............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aprancoz -- 27 Mart 2005, 23:12:38 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    uyduda mı bu kanal?
    |
    |
  • Yarbay
    3846 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

hocam şu kill bill2 yi bi ben yakalayamadım.

belki tekrar verirler allahtan ümit kesilmez bende truva yı kaçırdım geçen hafta
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.