Şimdi Ara

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.410
Cevap
0
Favori
273.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat 23.00'de olması gerek (tam olarak emin değilim) ama yinede saat 21'den itibaren kontrol ederseniz iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 10 Ekim 2005, 15:09:14 >
  • 14 EKİMDE COLLATERAL BU FİLMİN KONUSUNU BİLEN VAR MI?

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++
  • konusunu kendim izledigim kadarıyla anlatiim:
    bu tom cruise kiralık katil dier zenci de taksi soforu bu sofor filmin basında arabasına binen bi avukata aşık oluyo.. tom cruise de bu taksiciyi tehdit ederek o gece oldurecegi adamların mekanına bunun taksisiyle gidiolar ama kadere bakın ki tom cruise un son oldurmesi gereken kişi de bu soforun aşık oldugu kadın.. iste bole valla benim son yıllarda izledigim en kotu filmdi isteyen seyretsin
  • helal olsun türkmen kardeşlerimize o zorlukta sefalette bu yayınları yapıyorlar,bende yeni gördüm bu yazıyı ,aylardır türksatta gözüme geçiyodu keşe daha önce baksaymışım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanyagan

konusunu kendim izledigim kadarıyla anlatiim:
    bu tom cruise kiralık katil dier zenci de taksi soforu bu sofor filmin basında arabasına binen bi avukata aşık oluyo.. tom cruise de bu taksiciyi tehdit ederek o gece oldurecegi adamların mekanına bunun taksisiyle gidiolar ama kadere bakın ki tom cruise un son oldurmesi gereken kişi de bu soforun aşık oldugu kadın.. iste bole valla benim son yıllarda izledigim en kotu filmdi isteyen seyretsin

Bilgilendirdiğin için saol arkadaşım boşu boşuna zamanımızı almayalım kötü film izleyerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat26es
    Bilgilendirdiğin için saol arkadaşım boşu boşuna zamanımızı almayalım kötü film izleyerek

Alttaki linkte, filmin gerçekten hakettiği puanı aldığını ve buna bağlı olarak yazılan olumlu eleştireleri görebilirsin.
    Sinemayı kendi görüş açımızdan yorumlayarak başkalarını yanıltmayalım.
    Collateral
  • quote:

Orjinalden alıntı: o z g u r

quote:

Orjinalden alıntı: murat26es

Alttaki linkte, filmin gerçekten hakettiği puanı aldığını ve buna bağlı olarak yazılan olumlu eleştireleri görebilirsin.
    Sinemayı kendi görüş açımızdan yorumlayarak başkalarını yanıltmayalım.
    Collateral

Collateral, bence de güzel bir film! Ben daha önce izlememe rağmen tekrar izleyeceğim.

• tabii ki de arkadaslar zevkler tartısılmaz ben kimseye seyretmeyin demedim ben hatırladıgım kadarıyla filmin konusunu yazdım sanırım onda bi hata yok, onun dısında bu filmi izledikten sonra eee bu neydi şimdi duyugusuna kapılmıstım ve gercekten benim zevkime gore kotu bi film, burda konuyu uzatmaya da gerek yok ben yalnızca soruyu soran arkadas eger istiyosa izlesin kimseyi yonlendirmis olmayım die bu yazıyı yazdım

@ ozgur " Sinemayı kendi görüş açımızdan yorumlayarak başkalarını yanıltmayalım. " demis ben bu tarz bi sozu haketmedigim dusunuyorum "yanıltma" lafı ozellikle, nese ya herkese kolay gelsin
  • up
  • Bu pazar sin city var. Benim bilgisayar da oyunu vardı.Güzel bi şeye benziyo.

Türkmen tv'nin adresini bilen var mı.Biraz film yollayayım diyodum
    adamlar o savaşın içinde vizyon filmlerini yayınlıyolar ya helal olsun
  • sin city çok garip bir film film bir renkli oluyor bi siyah beyaz, siyah beyaz olduğunda bir tek kırmızı renkli olarak görünüyor adamlar ölüyor diriliyor falan oyun gibi bir film ama fena değil değişik bir film
  • bugun ne var korku kusagında turkmentv de
  • Helal olsun Türkmeneli Tv ye süper filmler koyuyorlar helede türkçe altyazılı veya dublajlı gelirse kaçırmayın derim..En uyuz kanalda Azerilerin ANS si bu adamlara ben mail yazdım sizde milli onur yokmuki siz hala rus egemenliğindemisiniz neden rusça dublaj hala die yanıt gelmedi
  • Merhabalar bence türkmeneli tv çok güzel yayınlar yapıyor.Savaş ortamında yapabileceğinin en iyiyisini yapmaya çalışıyor.Onları tebrik ederim.
  • SIRA GELİR O KANALA DA ELBEt
  • Turkmen tv ye ben de teşekkür ediyor ve cu akşamki filmi merakla bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ender

bugun ne var korku kusagında turkmentv de

Dün korku kuşağında "Resident Evil" vardı! Bir türlü buraya yazmak için fırsat bulamadım :) ...
  • TURKMENELI TV NIN BIR ADRESI YOK HENUZ AMA
    BU ADRESLERDEN BILGI ALABILIRSINIZ. BU ADRESLERDEN IZLEME IMKANINIZ DA VAR

http://www.kerkuk.net/tr/index.asp?s=tv

veya

http://kerkukfeneri.com/tv/yayin2.asp
  • TURKMENELI TV NIN BIR ADRESI YOK HENUZ AMA
    BU ADRESLERDEN BILGI ALABILIRSINIZ. BU ADRESLERDEN IZLEME IMKANINIZ DA VAR

http://www.kerkuk.net/tr/index.asp?s=tv

veya

http://kerkukfeneri.com/tv/yayin2.asp
  • Biz turkmentv kanalındaki filmleri takip ede duralım. Turkmenler orda sesleriyle istiklalinin
    savaşını veriyorlar. Demokrasi carklarını calıstırmaya calısıyorlar ama.
    Turkmenleri orda istemeyen Kurdistan cephesi tas koyuyorlar onlerine.

Allah yardımcıları olsun.
    Nerdesin Osmanlı İmp. nerdesinnnnn.......?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.