Şimdi Ara

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.411
Cevap
0
Favori
273.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz turkmentv kanalındaki filmleri takip ede duralım. Turkmenler orda sesleriyle istiklalinin
    savaşını veriyorlar. Demokrasi carklarını calıstırmaya calısıyorlar ama.
    Turkmenleri orda istemeyen Kurdistan cephesi tas koyuyorlar onlerine

arkadisim hatanı duzeltmek ıstedim KURDİSTAN DİYE BIR SEY YOKTUR
  • bu akşam film varmı
  • Bu akşam sin city var saatini bilmiyorum takip edersen bukursun
  • salı günü 23:00
    godfather(baba)ilgilenenlere duyrulur.
  • arkadaşlar botech marka uydum var ama turkmen tv yi seyredemiyorum radyosu çıkıyor filmin arkasında radyo dinliyoruz anlayacağınız bi önerisi olan varmı
  • Arkadaşlar Cuma akşamı yani 21 Ekim akşamı Çöküş adındaki film var. Türkçe altyazılı .Hitleri anlatan bir film meraklılarına duyurulur. (Bu arada güzel bir filmdir benden tavsiye)
  • Merhabalar pazar akşamı sin city izledim beğendiğimi söyleyemem tabii bu benim fikrim.Ama bana bıraz değişik geldi bana hitap etmiyor.Beğenen varmı merak ettim!
  • harbiden bende sin city sevmedim çok berbat bir filmdi bana göre
  • bu akşam hangi filmler var
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinemakolik

Merhabalar pazar akşamı sin city izledim beğendiğimi söyleyemem tabii bu benim fikrim.Ama bana bıraz değişik geldi bana hitap etmiyor.Beğenen varmı merak ettim!

bence güzeldi ,çizgi roman tadında bir film.
  • sin city i bende sevmedim berbat bi filmdi
  • Şu yakın zamanda hangi filmler var bilen var mı?
  • 21 Ekim Cuma Akşamı

ÇÖKÜŞ/DOWNFALL

2. Dünya Savaşı'nın ve Adolf Hitler'in son günlerine Deney'in yönetmeninden değişik bir bakış.

2. Dünya Savaşı'nda son günler yaşanmaktadır ve Berlin artık işgal altında bir kenttir. Ruslar her geçen gün bir barikatı daha yıkıp bir kenti daha almasına rağmen Hitler kenti terketmeyi kabul etmemektedir.

Çöküş'te Hitler'in son günleri özel sekreteri Traudl Junge'nin gözünden anlatılır. Yenilgiyi kabul edemeyen ve düşmana teslim olmak istemeyen Führer intihar etmeden önce Eva Brown ile evlenir ve birlikte intihar ederler. Führer'in peşinden yıllarca gitmiş bir çok insanın durumu da farklı değildir. Berlin düşerken herkesin ölümle yaşam arasında seçim yapma saati giderek yaklaşmaktadır

23 Ekim Pazar Akşamı

CEVAPSIZ ARAMA 2 / ONE MİSSED CALL 2

Korku zinciri kırılmadı…. Lanet ortadan kaybolalı yaklaşık bir yıl geçmiştir. Ama cep telefonlarıyla yayılan öldüren melodinin susmaya niyeti yok gibidir.

Kyoko, gündüzleri bir çocuk yuvasında çalışmakta geceleri ise çocuk terapisi derslerine devam etmekte olan oldukça yoğun bir genç kızdır. Tüm bu koşuşturma içinde vakit ayıramadığı erkek arkadaşına bir sürpriz yapmaya karar verir.

Fotoğrafçı olan ama yarım gün bir Çin lokantasında çalışan Naoto, Kyoko’yu karşısında görünce oldukça şaşırır. Nihayet birbirlerine zaman ayırabilen çiftin huzuru tuhaf bir melodiyle kesilir. Çalan Kyoko’nun telefonudur ancak melodi ona ait değildir. Genç kız kulağa çok tanıdık gelen bu melodiyi anımsar. Yaklaşık bir sene önce bir sürü gencin ölümüne neden olan ve hala tartışmaları süren lanet de aynı müzikle başlamıştır. Telefonunu açınca anımsadığı korkuyla yüzleşir, kendi ölümünün çığlığıyla.

Yaşanan olaya bir süre inanamayan gençler Kyoko’nun ölümünün çok yakın olduğunu fark ederler. Naoto bir şekilde bu katliamı engellemeye karar verince yolları, geçmişteki laneti araştıran gazeteci Takako ile kesişir.

• arkadaşlar türkmen tv yi internetten hangi adresten izliyorduk kayboldu

Bilenle link olarak yazabilir mi test yayınıydı galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: whiteman28

arkadaşlar türkmen tv yi internetten hangi adresten izliyorduk kayboldu

Bilenle link olarak yazabilir mi test yayınıydı galiba

http://kerkukfeneri.com/tv/yayin2.asp

veya

Türkmen Cephesinin resmi yayın organlarından biri:

http://www.kerkuk.net/tr/index.asp?s=tv

• Su anda türkçe altyazılı olarak Hayalet gemi var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemgtr

Su anda türkçe altyazılı olarak Hayalet gemi var.

evet kaçırdık
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemgtr

Su anda türkçe altyazılı olarak Hayalet gemi var.

Dünmüydü o kaçırdık yani çok güzel bi filmdi o ya :( neyse bidahaki sefer inşallah
  • bu kanalın yayınakışlarını nereden bulacağız.
  • internetten baktım bulamadım cuma pazar güzel filmler var hafta arası da var ama hangi filmler ve saatleri ne bilmiyoruz.Geçen gece baba_1 vardı alt yazılı şansa seyrettik.Ama hepşansımızı mı deniycez peki.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.