Şimdi Ara

turkiyenin kurtuluş için tek kozu var onuda hicbirzaman oynamayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • siyasilerin ulkenin tamamen battigini kabul etmesi ve sonrasinda yapilacaklar sunlar;

1-secim baraji sacmaligi kaldirilmali partiler degil adaylara oy verilmeli su adaya oy versemde baraji gecemeyeceklerinden oyum yanacak dusuncesi ortadan kaldirilmali

2-acilen erken secime gidilmeli ve gercekten %50 yi degilde %100 u temsil eden bir hukumetle yonetilmeli ulke suan iki kisiden birini secmedigi bir insan yonetiyor.

3-sacma gelebilir ama seriatlemi yoksa laikliklemi yonetilmeliyiz diye referanduma gidilmeli sonrasinda herkesin cikan sonuca saygi duymasi gerekir.

4-vekil maaslari asgari ucret seviyesine cekilmeli ve çıplak bir maastan baska herhangi bir yardim yapilmamalidir normal siradan vatandaş neyse vekilde o olmalidir aksi halde hiçbir sorunu çözmek için çaba sarfetmezler.

5-yolsuzluk yaptigi ispatlanan vekillere idam cezasi gelmelidir.

6-egitim sistemi firlandiyadaki gibi olmalidir yani ne istiyorsan onu ögrendigin sistem zorunlu olarak hiçbir ders görmedigin

aklima gelenler bunlar maddeler arttirilabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 5 Aralık 2016; 23:59:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Simdi degerli hocam

1.turkiyede her kesimi temsil edebilecek bir lider yok, turkiyede 3 grup insan var: batililar, anadolulular, dogulular

2.seriatin 21.yuzyilda yeri yok

3.idam yanlis bir uygulama

4.ilgi cekmek/cevap almak icin yazmissin bunlar hayalden ibaret

saglam olta atmissin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pietro Leatherchest

Simdi degerli hocam

1.turkiyede her kesimi temsil edebilecek bir lider yok, turkiyede 3 grup insan var: batililar, anadolulular, dogulular

2.seriatin 21.yuzyilda yeri yok

3.idam yanlis bir uygulama

4.ilgi cekmek/cevap almak icin yazmissin bunlar hayalden ibaret

saglam olta atmissin

onceden marsa gitmekte hayaldi bikac yila koloni kurucaklar

• yolsuzluk yapan vekillere idam gelmelidir?

Düşünce yapısı belli

İranın kafasında bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

yolsuzluk yapan vekillere idam gelmelidir?

Düşünce yapısı belli

İranın kafasında bu

ozaman korkusuzca yakalansakta nasil olsa biyolunu bulup disari cikariz diye ulkeyi cesurca soyabilirler diosun.

• şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Katiller için farklı mı düşünüyorsun?Yakalansakta nasılsa ekmek elden su gölden yatarız sonra dışarı çıkarız diyemezler mi?
    Ya hırsızlar için?Nasılsa dışarı çıkarız?

Senin kafa herşeye idam kafası.Yolsuzluk suç listesinde vicdanları sızlatanlar listesinde en üstlerdeyse buyrun getirin idamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Katiller için farklı mı düşünüyorsun?Yakalansakta nasılsa ekmek elden su gölden yatarız sonra dışarı çıkarız diyemezler mi?
    Ya hırsızlar için?Nasılsa dışarı çıkarız?

Senin kafa herşeye idam kafası.Yolsuzluk suç listesinde vicdanları sızlatanlar listesinde en üstlerdeyse buyrun getirin idamı

katillerin benim vicdanimdaki yeri kissasa kisastir yoksa enayi gibi devlet katili besler hatta suresi dolunca cikip seni beni veya bir baskasini oldurmesini onaylar misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 6 Aralık 2016; 1:03:32 >
  • tmm raad ol ben hemen forum donanımda bunları bunları onerdıgını soolicem hepsi yapılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

tmm raad ol ben hemen forum donanımda bunları bunları onerdıgını soolicem hepsi yapılacak

ben icimi dokmek icin yazdim sadece:)

• quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

tmm raad ol ben hemen forum donanımda bunları bunları onerdıgını soolicem hepsi yapılacak

ben icimi dokmek icin yazdim sadece:)

biliyorum hocam şakasına yazdım hepimiz senle aynı durumdayız burada kimsenin elinden bir şey gelmiyor maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.