Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
4.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgilenenüye34 -- 11 Haziran 2018; 20:51:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• doğruya doğru
  • Senin ulkenden cikan findigi adamlar bizden daha ucuza yiyor baska sozum yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabasını telefonunu bilmem ama batık dediğimiz yunanistanda bile pazarında manavında marketinde asgari ücretin alım gücü bizimkine göre daha üst seviyede.
  • Ulaşmak zor değil kolay

Ama pahalı

• kira konusunda katılmıyorum avrupadak kiralardan haberiniz yok heralde ayrıca işsizin kirasının ödendiği nerden görülmüş öyle saçma şey mi olur

• Burası lanet bir ülke

• Billuriye çok pahalı

İki kişilik 45 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Acun_Ilıcalı

kira konusunda katılmıyorum avrupadak kiralardan haberiniz yok heralde ayrıca işsizin kirasının ödendiği nerden görülmüş öyle saçma şey mi olur

Almanya ev bile buluyor hocam. Araştırabilirsiniz. Tabi ev dediysek villa değil. Bir göz oda işte.

• avrupayla turkiyeyi kıyaslamayın zaten boşa nafile çaba alım gucu her turlu yuksek
    avrupa kapıları açsa turkiyenin belkide yarısı akın eder ama tabiki bu ulkede kalacak herkes
  • Acun_Ilıcalı kullanıcısına yanıt
    Almanyada 300 euro kadar kira yardımı yapılıyor. Çocuk başına para veriliyor. Çocuğun bezine kadar yardımını yapıyorlar.

• Bir avrupalı gibi çalışmıyoruz çünki
  • Hayal ama keşke biz de refah düzeyi yüksek, herkesin bilim, spor, sanatla uğraştığı onurlu insanlarla dolu zengin bir ülke olsak. Keşke keşke keşke...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kéén

Hayal ama keşke biz de refah düzeyi yüksek, herkesin bilim, spor, sanatla uğraştığı onurlu insanlarla dolu zengin bir ülke olsak. Keşke keşke keşke...

Okuyanı insanlara tepeden bakar

Okuyan kızlar feminizmle kafayı bozar

Sporcuları kavgacı olur

İyi olacağına dahada kötü oluyorlar tersden level atlıyorlar galiba

• gece gece şöyle konuları yukarıya taşımayın ya barınma ihtiyacını banana ihtiyacı diye okudum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla ki uzaylıların gelip kafamıza vurup bi insan olun 2 dk demesi mi lazım. Niye kimse normal değil. Herkes aykırı, bir uçta olma derdinde. Ne yazık ki bizim ülke de çok çok eksiklik var. Düzelmez sanmıyorum. İmreniyorum en azından İskandinav ülkelerine. İnsanlarımız garip mantıksız ve cahil ha bir de çok bilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kéén -- 18 Şubat 2018; 3:15:58 >
  • eskortun saatliği bile 400 tl'den başlıyor yuh ulan
  • Ülke biteli çok oldu

• Açıkçası ben dahada beter olmasını istiyorum ki devran anca böyle döner.

Banada sansısa bile dibe batalım daha çok kurtuluş anca en dipten gelir.böyle sürekli kademe kademe düşersek acı çekicez yıllarca.onun yerine hızlı bir düşüş olur umarım.

• barsav12 kullanıcısına yanıt
    Saygılar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.