Şimdi Ara

Türkiye ve Avrupa’da bir ilk! Hibboux Yataklarında 365 gün Deneme Fırsatı,%20 İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
30
Favori
32.676
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1500tl civarı orta-sert çift kişilik yatak ne önerirsiniz? Bilen, anlayan biri tavsiye verirse çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the hero -- 10 Şubat 2020; 22:35:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Longg_Night

Bu mesaj silindi.
    evet hocam, deneme olayı çok cazip. 150*200 dream rem modelini alacağım. memnun kalmazsam diğerlerine bakacağım. sağolun yorum için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the hero

1500tl civarı orta-sert çift kişilik yatak ne önerirsiniz? Bilen, anlayan biri tavsiye verirse çok memnun olurum.
    https://m.epttavm.com/item/48495874_yatas-selena-troya-160x200-full-ortopedik-yayli-yatak

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Dream rem siparişini verdim. Sagolun öneri için.

• quote:

Orijinalden alıntı: the hero

Dream rem siparişini verdim. Sagolun öneri için.
    Hayırlı olsun. O da güzel yataktır diye düşünüyorum. Fiyat da uygun. 365 gün deneme imkanı da güzel. Deneyimlerinizi buradan paylaşmanızı bekliyoruz.

• wellmatın at kılı atigo xl mı ne öyle bi adı vardı 2017de 5500 tl'ye almıştım. 2 ay yattık iade ettik. Sonra hibbouxu gördüm, bir denemekten zarar gelmez dedim aldı, botanik pocket aldık çok memnunuz ve sadece 1500 tlye mi ne malolmuştu :) Hala aynı rahatlıkta, aldıktan 3 ay sonra birini iade etmiştim(normalde yatak 29 cm olması gerekirken 23 cm gelmişti o yüzden iade ettim) hiç bir sorun olmadı iadede, sonra yeniden aynı yataktan sipariş verdim, bu sefer gelen 25 cmdi, zaten yatak bilgileri değişti(artık botanic hybridmiş) ve 25+-1 oldu.
    Velhasım kelam biz gayet memnunuz tavsiye ederim. Çok araştırdım memnun kaldım. Kilom 100, boyum 185. eşim de 55e 170.

Diğer at kılı yatak sert ve çok terletiyordu malum siirt olunca geberiyoruz terlemekten geceleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigOTTOMAN1453 -- 18 Şubat 2020; 1:4:3 >
  • Bu modeller arasında çok fark var mıdır? Herkes her modelden memnun yahu. Cloud mu hybrid mi botanik mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi yatak da bana lazım 10 yıl oldu, artık her sabah bel ağrısı ile uyanıyorum. Yatağı neye göre almak lazım ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hibboux cloud rem by yataş 2 senedir kullanıyorum gayet memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Bi yatak da bana lazım 10 yıl oldu, artık her sabah bel ağrısı ile uyanıyorum. Yatağı neye göre almak lazım ki?
    Visko almayın hocam. Size biraz sert yatak lazım zaten.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.