Şimdi Ara

Türkiye ve Avrupa’da bir ilk! Hibboux Yataklarında 365 gün Deneme Fırsatı,%20 İndirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
30
Favori
32.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşırı yumuşak yataklar belimi ağrıtıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatak arıyorum. Yataş adını okumamla konu benim için bitti. 3 sene önce Yataş fivez yatak aldık, hayatımdaki en kotu kararlardan birisi oldu. Uzak durmak gerek.

• 365 gün sonra memnun olmadığında iade alacağınıza dair sözleşme mi imzalıyorsunuz ?
  • Yeni bel fıtığı ameliyatı olmuş annem için cloud r.e.m yatak almak istiyorum.

160x200 modeli stokda yok.Ayrıca bu yatak annem için uygunmudur.Bir bilen bilgilendirirse çok sevinirim.

• Firma yetkilisi Emre Bey merhaba,
    16 yaşındaki kızıma 120*190/200 cm ebatlarında hangi yatağı önerirsiniz?

Ayrıca kendim içinde 160*200 hangi ürünü önerirsiniz.
    Bütçe için aşırı pahalı olmadıkça çok önemli değil.
  • 365 gün sonra iade edilen yatakları yıkayıp tekrar mı satıyorlar?
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Satın alırken ön bilgi formunda ve cayma hakkı dökümanında yazılıdır, hibboux sorunsuz iade alır.
  • Aynı yatakların tekrar satışı sağlık ve hijyen açısından uygun değildir. Hibboux olarak iade edilen yatakların tamamını Yataş fabrikalarına geri gönderiliyor.
  • Müşteri temsilcisi bel ağrım için cloud yatak önerdi. Bakalım deneyelim. Umarım memnun kalırım.
  • realgs kullanıcısına yanıt
    120*200 ebatında kızınız için ve 160*200 ebatında ikiniz için de en iyi yatak botanic hybrid olacaktır.En kapsamlı rahatlık sunan yataklarımızdan biridir kumaşı kir nem tutmaz. İndirim ve çok tercih edilmesi sebebiyle 160*200 olanı stokta yok haftaya gelmiş olacak, daha uygun fiyata bakıyorsanız Cloud REM yatak da iyi bir seçenek olacaktır.
  • Emre Karagan E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, faydalı oldu.
  • uyaran kullanıcısına yanıt
    Ben çok yorgun olunca bel ağırısı çekerim cloud rem yatağı orta sert bir yatak yumuşak değil tam kararında
  • aqon23 A kullanıcısına yanıt
    Doktorunuzun spesifik bir yönlendirmesi yoksa Nest yatağı öneririz. Yay teknolojisi olarak en üstün yatagimiz Hourglass Pocket Yayli Nest yataktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

365 gün sonra iade edilen yatakları yıkayıp tekrar mı satıyorlar?
    Yatsan a sormuştum. Dış kılıfı değiştirip satıyorlarmış. Onlarda 30 gündü galiba deneme süresi ve kılıf parası düşüyorlardı.

• Bence bu yatak işinde çok hatalı pazarlama stratejileri var.
    Yataklara cafcaflı isim verdiklerinde ilgi çekeceklerini zannediyorlar.
    Millet yatagın sertlik derecesine ve kimlere uygun olduğuna bakıyor.
    Yok kumluymuş,aloeliymiş,parlak kumalmış falan bunları pek takan yok.
  • Dream bilmemne bir modelini aldık 1 yıl önce, günde 6 saat ya kullanıyorum ya kullanmıyorum 6. aydan sonra yayları gacırdamaya başladı...
  • Emre Karagan E kullanıcısına yanıt
    Yani yataş geri satıyor.

• erha-n kullanıcısına yanıt
    Hibboux da iade edilen yatakların tekrar satışı gibi bir durum söz konusu olamaz, çevreye duyarlı bir firma olarak iade edilen ürünlerimizi geri dönüşüm sürecine sokuyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.