Şimdi Ara

Türkiye ve Avrupa’da bir ilk! Hibboux Yataklarında 365 gün Deneme Fırsatı,%20 İndirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
30
Favori
32.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sen daha önce lateks bir yatak kullandın mı ? senin konfor için ihtiyacın benim dediğim gibi olan ve hafif sert bir yatak
  • Sitelerinden anladığım kadarıyla en fonksiyonel yatak hybrid fiyatı da fena değil kullanılan teknolojiler iyi benzerlerini başka markalarda fahiş fiyatlara gördüm amaburdan da alsam mı kafam karıştı kullanan varsa yazabilir mi bir kaç şey danışacağım
  • ben bu markanın cloud modelini aldim, marka botu da degilim gelince yazarim dusuncelerimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre Karagan E kullanıcısına yanıt
    Hangi yatağı tavsiye edersiniz peki? Bir de dh için ekstra indirim yapsanız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Botanic hybrid yatak yay şekli,kumaş kalitesi antibakteriyel olması açısından uzun vadede en iyi seçim olacaktır, burada yazan indirim gerçek bir indirim, şişirilmiş fiyat üzerinden değil.O yüzden daha fazla yapılmayacaktır ama havaleyle ödemeye %5’lik bir indirim daha yapılıyor.
  • wdad kullanıcısına yanıt
    Bu markadan hybrid yatak aldım kullanıyorum memnunum hibboux fiyatlarında aynı özelliklerde fonksiyonlarda başka markada yatak bulamazsın bahsettiğim özellikler kullandıkları malzemeler falan da sitelerinde yazıyor yay yapısı katmanları lateks kullanılması yönünden iyi.Adamların pahalı fiat yapmamasının sebebi internetten satış yapmalarıymış mağaza masrafları yokmuş zaten deneme sürelerinin uzunluğuda buradan geliyormuş
  • Emre Karagan E kullanıcısına yanıt
    Bütçemi ayarlayabilirsem botanic hybrid yatak alıyorum inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Botanic Hybrid modelinden ben de az önce sipariş verdim. Teslimat ve kullanım deneyimlerimi paylaşacağım.
  • Xav4ik X kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce geçirdiğiniz bir bel sırt rahatszızlığın var mıydı ?
    bi de kaç kilosunuz acaba eşinle yattığınızda yatakta oynama hareket oluyor mu ?
  • sanapazar10 S kullanıcısına yanıt
    Benim bel fıtığı vb gibi bir doktorluk problemim olmadı ama masa başı çalıştığımdan sırtımın rahat etmesi önemliydi bu yatak rahat ettirdi. Benim kilom 95 eşiminki 60 yatakta hareket ettiğimizde bir dengesizlik diğer tarafta oynama olmuyor öyle bi şey farketmedik
  • Markanın bebek yataklarını deneyen bilen var mı cloud baby botanic baby farkı nedir hangisine bakılmalı
  • Xav4ik X kullanıcısına yanıt
    Dün ondan sipariş verdik bekliyoruz 2 iş gününde teslim edilecekmiş sağolasın hocam .
  • ozgeleringeris O kullanıcısına yanıt
    Bizim için de o daha mantıklı olacak ondan sipariş edeceğiz gelince tekrar güncellerim burayı
  • Botanic Hybrid modeli ellerinde kalmamış. Bugün telefon ettiler, ellerindeki son ürün hatalı diye göndermek istememişler. İade de teklif ettiler ancak haftaya tekrar stokta olacağını söyledikleri için iade istemedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.