Şimdi Ara

Türkiye ve Avrupa’da bir ilk! Hibboux Yataklarında 365 gün Deneme Fırsatı,%20 İndirim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
30
Favori
32.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • markanın foruma özel avantajı veya indirimi nedir?
  • wakinyan W kullanıcısına yanıt
    Bu sorunun cevabı kısının ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterecektir. Özelden numaranızı paylasirsaniz hangisinin size uygun olduğunu tespit edebilmek için kısa bir görüşme gerçekleştirebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otopark O kullanıcısına yanıt
    Foruma özel bir ındirimimiz bulunmuyor ancak tüm ürünlerde %20 indirim kampanyamız devam ediyor. Ayrıca havale ile alımlarda %5 ek havale ındirimimiz mevcut.

• 180*200 yatak bakıyorum. Bel ağrısı problemi yaşıyorum şuan ki yatağımda. Ne önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özel mesajdan numaranizi paylasirsaniz sizi arayip ayrintili yardimci olabiliriz.

• Yüksek kilolarda olup botanic yatak kullanmış olan var mı çökme sorunu yaşatır mı
  • f1bilalII F kullanıcısına yanıt
    Kilom 95 Botanic yatakta sıkıntı yaşamadım
  • Valla bekledim bekledim aylarca kampanya dedim bu işin bir espirisi olurum foruma özel aman aman bir kampanya yok olmadı sadece karşılıklı mesajlaşma en sonunda bayiden bambi aldım arkadaşlar bayilerde bazen ekstra %5 indirimi uygulayıp taksitte yapıyorlar bildiniz olsun

• f1bilalII F kullanıcısına yanıt
    Yüksek yay teknolojisi ile Nest yatagimiz her kilodaki kullanıcıya en doğru desteği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca tüm yataklarimizda 10 yıl yay garantisi mevcut, herhangi bir çökme yasamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Karagan

Foruma özel bir ındirimimiz bulunmuyor ancak tüm ürünlerde %20 indirim kampanyamız devam ediyor. Ayrıca havale ile alımlarda %5 ek havale ındirimimiz mevcut.
    hocam sen de foruma özel ekstra bir indirim yada promosyon ayarlamadın bizlere, ayrıca fiyatlar bir miktar artmış durumda sanırım. İndirim beklerken zam geldi bize :)
  • Emre Karagan E kullanıcısına yanıt
    Forumda ozel guzel bir kampanya yapinda bizde alalim.

• Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkürler. Şu an da yapılan %20 indirim en uygun fiyatlarımızdır. Bu fiyatlardan daha düşük bir fiyata satmamiz mümkün değildir. Tüm müsterilerimize şu an sunabileceğimiz en erişilebilir fiyatı sunmaya çalışıyoruz. Piyasadaki yataklar ile bizim yataklarimizin özelliklerini birebir olarak kiyasladiginizda fiyatlarımızın uygun olduğunu görebilirsiniz.

Ek olarak bir de hiç bir markanın cesaret etmediği 365 gün deneme süresi veriyoruz. 4 mevsim boyunca kendi yatak odanızın şartlarında yatağınızı kullanıp değerlendirebilirsiniz, böyle bir hizmet ve koşulsuz iade hakkı için fiyatlarımızın makul olduğunu düşünüyoruz ve aynı şekilde müşterilerimizden de duyuyoruz. :)

Yatak seçimi ile ilgili bilgi almak için özelden numaranızı da paylaşabilirsiniz, bütçeniz dahilinde size uygun yatağı önerebiliriz.
    Hocam ben sizi anlıyorum. Kampanya da güzel. Ama buradaki arkadaşlar foruma özel indirime takmış. Yüzde 5 lik havale indirimi kadar indirimi kupon olarak siteye özel verseniz mesela. (Kuponu kullaninca havale indirimi olmayacak tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 20 Haziran 2020; 14:37:34 >
  • Nevresimleriniz de güzelmiş beğendik hocam ilginiz için saolun
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, donanımhabere bu ilanı açtığımız günden itibaren direkt başlık altına ve özel mesajdan cok yogun bir ilgi gorduk. Ayrica telefon ve whatsapp üzerinden de bize ulaşıp donanımhaberde gördüğünü söyleyen cok kullanıcı oldu. Dolayisiyla donanimhaber sayesinde yuzlerce satın alma yapan müşterimiz oldu. Bunun icin tum donanimhaber ailesine tesekkur ediyoruz. Ancak su an bu başlığa özel açacağımız ek %5 ındirim, daha önce satın alan müşterilerimize bir adaletsizlik yaratacaktır. Bu sebeple ek bir ındirim yapmamız mümkün değil. Ancak yöneticilerimizle görüşüyoruz, indirim kesin olmayacak ama farklı bir yöntemle donanım haber kullanıcılarına bir sürpriz yapacağız. (Satın alan müşterileri de mağdur etmeden) Çok yakında buradan duyuracağım.
  • Deneme muhabbetine başta biraz tedirgin olduk geri vermek istesek sıkıntı yaşar mıyız falan die ama yatak güzel çıktı marka da güvenilir herhangi sıkıntı yaşamadık
    Onlara da birer çift yastık gönderin hocam indirim yapın siz. :)

Diğer firmalar gibi olmamanıza sevindim. Önce 100e satar alanlar olur sonra 75 yapar alanlar olur. Sonra bir bakarsın aynı ürün 30 tl alır mısın söver misn belli değil.

Firma ismi vermeyeceğim ama bazen aşırı uçuk fiyatlar yazıyorlar gülüyorum yarı fiyatından aşağı düşmeden de almıyorum ki düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kısa zamanda gelirse sipariş geçeceğim

• Siteniz nerede ? 364.gun begenmedim iade oluyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Karagan

Merhaba, donanımhabere bu ilanı açtığımız günden itibaren direkt başlık altına ve özel mesajdan cok yogun bir ilgi gorduk. Ayrica telefon ve whatsapp üzerinden de bize ulaşıp donanımhaberde gördüğünü söyleyen cok kullanıcı oldu. Dolayisiyla donanimhaber sayesinde yuzlerce satın alma yapan müşterimiz oldu. Bunun icin tum donanimhaber ailesine tesekkur ediyoruz. Ancak su an bu başlığa özel açacağımız ek %5 ındirim, daha önce satın alan müşterilerimize bir adaletsizlik yaratacaktır. Bu sebeple ek bir ındirim yapmamız mümkün değil. Ancak yöneticilerimizle görüşüyoruz, indirim kesin olmayacak ama farklı bir yöntemle donanım haber kullanıcılarına bir sürpriz yapacağız. (Satın alan müşterileri de mağdur etmeden) Çok yakında buradan duyuracağım.
    Emre bey merhaba, bir kaç gündür özel mesaj ile size ulaşmaya çalışıyorum fakat teknik hata uyarısı alıyorum. Size ulasabilcegim bir tel numaranız varmı dir

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.