Şimdi Ara

Türkiye ve Avrupa’da bir ilk! Hibboux Yataklarında 365 gün Deneme Fırsatı,%20 İndirim (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
30
Favori
32.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni kampanyanız veya donanımhabere özel indiriminiz olacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elninom1 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Donanımhaber kullanıcılarına özel mevcut %20 indirime ek bir indirim yapma şansımızın neden olmadığını daha önce bu başlık altında açıkladık. Ancak donanımhaber kullanıcılarının yoğun ilgisi sebebiyle ekstra bir fayda sağlamak bizde istiyoruz. Bu sebeple hibboux.com üzerinden yatak satın almış ve yatağı teslim edilmiş kullanıcılara ikinci siparişleri için tüm ürünlerde geçerli %10 indirim kodu tanımlayacağız.
    İndirim kodunu almak için Donanımhaber direkt mesaj üzerinden Yatak sipariş numaranız ile bize yazmanız yeterlidir.
  • Emre Karagan E kullanıcısına yanıt
    Emre bey mrb, sipariş geçeceğim ama 5 iş gününde firmanın kargoya vereceğini söyledi MH, horoz lojistik de 5 iş gününde ulaştırır size dedi. yaklaşık olarak bu da 2-3 hafta gibi görünüyor bana teslimi siparişin. ama bu arada benim de bi 10-15 günlüğüne memlekete gitme durumum var. ben yokken gelirse ürünler süreç nasıl işler? teşekkürler.
  • vakur42 V kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hangi ile yapilacak teslimat, ona gore detaylı bilgi verelim.
  • Emre Bey Mrb, iki yatak arasında kaldım bana uygun olanı seçmemde yardımcı olurmusunuz.50 yaşında yalnız yaşıyorum,Boyun fıtğı 3 yerde Bel fıtığı 2 yerde çıktı.Sabahları genelde uykumu alamadan yorgun kalkıyorum.
    Nest yatak mı yoksa Botanic Hybrid mi almalıyım ?
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • barberouge B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, özel mesajdan numaranızı paylaşırsanız ayrıntılı bilgi verebiliriz.
  • Cloud baby yatak aldım 3 günde teslim edildi. Yatakta koku vs yok.

• elninom1 kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.
  • vakur42 V kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz, görüşleriniz bizim için önemli yorumlarınızı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Karagan

Merhabalar,
    Donanımhaber kullanıcılarına özel mevcut %20 indirime ek bir indirim yapma şansımızın neden olmadığını daha önce bu başlık altında açıkladık. Ancak donanımhaber kullanıcılarının yoğun ilgisi sebebiyle ekstra bir fayda sağlamak bizde istiyoruz. Bu sebeple hibboux.com üzerinden yatak satın almış ve yatağı teslim edilmiş kullanıcılara ikinci siparişleri için tüm ürünlerde geçerli %10 indirim kodu tanımlayacağız.
    İndirim kodunu almak için Donanımhaber direkt mesaj üzerinden Yatak sipariş numaranız ile bize yazmanız yeterlidir.
    Emre Bey merhabalar,
    Öncelikle yorumlarınız ve forumdaki arkadaşların olumlu yorumları doğrultusunda 1 adet 160*200 Nest Yatak siparişi verdiğimi belirtmek isterim. Hatta siparişi sabah vermeme rağmen öğleden sonra sipariş tamamlandı ve kargoya verildi bilgisi geldi.
    (Yatağı bir süre kullandıktan sonra burada fikirlerimi tekrar paylaşacağım.)
    Donanım haber promosyonunuz doğrultusunda da bu alıveriş ardından bir yatak, yastık ve nevresim takımı almayı planlıyorum. Bunun için;
    1-) Yatağın teslim edilmesini beklememiz gerekiyor sanırım?
    2-) Mevcut %20 indirime ek %10 indirim ve nakit ödersem de ek %5 indirim alabiliyorum değil mi?

Desteğinizi ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• emre bey kolay gelsin,

3 yıldır yataş'ın zero gravity model yatağına sahibim ve aşırı memnunum. öğrenci evim için yeni bir yatak alacağım bu sefer de sizi denemek istiyorum.

hibboux botanic hybrid ile hibboux nest arasında kaldım. hangisini önerirsiniz acaba? farkları nelerdir? teşekkürler
  • Yatak modeli seçince çok az sayıda ebat seçeneği çıkıyor. Galiba stok sıkıntısı var.

• shvyvz S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Belirttiğiniz gibi yatağınız size teslim edildikten sonra tüm ürünlerde geçerli %10 ındirim kodunuzu alabilirsiniz ve mevcut %20 ındirim kampanyasına ek olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca havale ile ödemeniz durumunda da %5 ındirim alabilirsiniz.
  • Merhaba,

Bir önceki yatağınız hybrid yatak, bu sebeple botanic modelini tercih etmenizi öneririz. Ayrıntılı bilgi ve farklılıklar için sitemizden inceleme yapabilirsiniz.
    https://www.hibboux.com/
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Almak istediğiniz ölçü nedir?
  • quote:

Merhaba, Almak istediğiniz ölçü nedir?
    140x200

• Merhabalar,
    Sitemiz siz müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunabilmek için bu hafta içinde yenilenecektir. Bu süreçte donanımhaber kullanicilarina özel verdiğimiz ındirim kodlarını, önümüzdeki haftadan itibaren vermeye devam edeceğiz.
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, malesef 140x200 ölçüsünde yatagimiz bulunmamaktadır.
  • quote:

Merhaba, malesef 140x200 ölçüsünde yatagimiz bulunmamaktadır.
    İkeadan alınmış karyola 140x200 yatağa göre. Bu ölçüde yatak üretilmemesi tuhaf.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.