Şimdi Ara

Türkiye ve Avrupa’da bir ilk! Hibboux Yataklarında 365 gün Deneme Fırsatı,%20 İndirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
362
Cevap
30
Favori
32.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bir indirim olursa bende botanik olandan alacağım 100*200 bir tane
  • Nolonger N kullanıcısına yanıt
    Bu başlık altındaki kampanyamız hala geçerlidir, indirimli fiyatlarımız için ise son gün 31 Mayıs’dır. Haziran ayında günü kesin olmamakla birlikte bir fiyat geçişi planlanmaktadır.
  • Dr. Gregory House kullanıcısına yanıt
    Bu başlık altındaki kampanyamız hala geçerlidir,şu anki indirimli fiyatlarımız için ise son gün 31 Mayıs’dır. Haziran ayında günü kesin olmamakla birlikte bir fiyat geçişi planlanmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Karagan -- 2 Haziran 2020; 17:20:31 >
  • Hocam.kolay gelsin indiriminiz ne zamana kadar devam eder.
  • dark1508 D kullanıcısına yanıt
    İndirimli kampanya fiyatlarımız 31 Mayıs 2020’ye kadar geçerlidir.
  • Emre Karagan E kullanıcısına yanıt
    Kdv indirimi haziranda bitiyor mu
  • dark1508 D kullanıcısına yanıt
    Kamu yetkilileri tarafından henüz KDV indiriminin ne zaman biteceği ya da ne zamana kadar devam edeceği bilgisi verilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Karagan

Bu başlık altındaki kampanyamız hala geçerlidir,şu anki indirimli fiyatlarımız için ise son gün 31 Mayıs’dır. Haziran ayında günü kesin olmamakla birlikte bir fiyat geçişi planlanmaktadır.
    Bugün verdim hocam siparişi umarım memnun kalırım , yatak gelince incelemesini yapacağım fotolarını yüklerim . Benim gibi çok kişi arıyor ama karar veremiyor onlara da yardımcı olmuş olurum. Sipariş numaram 100012644

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Gregory House -- 28 Mayıs 2020; 12:37:47 >
  • Dr. Gregory House kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim. :) Heyecanla yorumlarınızı bekliyoruz.
  • Bir sipariş de ben verdim. Uzun süren yatak arayışından sonra umarım memnun kalacağım bir yatak olacaktır.
  • chat41 C kullanıcısına yanıt
    Sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz, bir sorunuz olursa müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.
    www.hibboux.com/iletisim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Karagan

Sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz, bir sorunuz olursa müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.
    www.hibboux.com/iletisim
    Hocam foruma özel bir indirim ayarlamalısın, bir çok ekstra indirim bekleyen alışveriş için arkadaş var
  • Gerçekten ben 2 çocuk 1 büyük yatak alacam ama internette ki site fiyatının aynısı bir yatak bayisine gitsem azda olsa bir hediye verir bir indirim yapar sadece milletin soruları cevaplanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmarali M kullanıcısına yanıt
    engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Daha öncede belirttiğimiz gibi maalesef ek bir indirim veremiyoruz. Ama hiç bir markada olmayan bir hizmet veriyoruz, 365 gün deneme ve koşulsuz şartsız iade hakkı.
    Hocam bu ne ya indirim beklerken fiyat arttı neyse artık can sağlığı
    Hocam iade yatakları ne yaptığınızı sorabilirmiyim

• Nolonger N kullanıcısına yanıt
    Yapılan fiyat geçişi malesef üretim maliyetlerindeki artışa paralel olarak yapılmıştır. Daha önce de fiyat geçişi olacağını bu başlık üzerinden duyurmuştuk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Karagan -- 2 Haziran 2020; 14:59:33 >
  • maslan7 kullanıcısına yanıt
    İade gelen hiçbir yatağımız yeniden bir müşteriye gönderilmek üzere depolanmaz. İade alanına alınır. Belli periyodların sonunda araçlara yüklenerek geri dönüşüm sürecine dahil edilmek üzere fabrikamıza gönderilir.

İade aldığımız tüm yatakları çevre bilinci ve sürdürülebilirlik kapsamında değerlendirerek, en uygun yöntemlerle geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Ayrıca iade oranlarımızın çok düşük seviyelerde olduğunu da özellikle belirmek isterim.
    İndirimli fiyatlarınızı 30 Haziran’a uzatabilirseniz burada birçok arkadaş faydalanır diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

Gerçekten ben 2 çocuk 1 büyük yatak alacam ama internette ki site fiyatının aynısı bir yatak bayisine gitsem azda olsa bir hediye verir bir indirim yapar sadece milletin soruları cevaplanıyor
    Evet bu durum sebebiyle konu sıcak fırsatlardan kaldırılıp biten fırsatlar alanına aktarılması gerekiyor. Her firma burada sadece soru cevap yapsa sıcak fırsatlar ne hale gelir. Yetkili zaten kabul ediyor zam geldi indirim yok vs.
    Durumun kurallarını tam bilemeyebilirim,kuralları hatırladığım kadarıyla görüş bildiriyorum. İlgili yöneticiler doğrusunu bilir. Biz yardımcı olalım haber verelim.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.