Şimdi Ara

türkiye serverin'e geçeyimmi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tmm kalmaya karar verdim.kötü yorum yapanlarda olmuş alıngan birisi değilim onlarada teşekkürler okurken zevk kattılar :D
  • geçme bence. Anca küfür yersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba riot games çalışanları buraları görüyor mudur? Merak ettim... Tr seferinde oynayan oyuncuların hiçbiri geçilmesi gerektiğini düşünmüyor.
    Şunu da eklemek istiyorum bende çok direniyordum ve hala direnmeye çalışıyorum. Ama tr'de olmuyor. Bende bir noktadan sonra ana avrat dümdüz sövüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingilizceni geliştir duolingodan

• Gecme

• tr de milletle aynı dili kullansanda kesinlikle anlaşamıyacaksın. herkes de bir ego bariz yendiğin maçta ufak bir hata yapsan bile yemedigin laf kalmaz. west de ise önemli değil diyip geçerler. burdakiler hem oynamayı bilmiyor hem egolarından geçilmiyor. yani orda kal maçların daha eglenceli geçer. hem bir bahane ile ingilizce öğrenirsin ve orda pratik yaparsın kötü mü? sezon bitsin tr de çöpümü bırakmıyacağım bütün hesaplar eu ya.
  • geç
  • Hayatının hatasını yaparsın. İstiyorsan bir smurf aç bir kaç maç at eğer kafan yatar gibi olursa fikrini değiştir 'Geçme!' sana en büyük tavsiyem bu olur.
  • Serverin'e geçme.
  • Geçme sakın dakika 40 olup farmi 100u gecmeyem adclerin sana noob demesini dakika 5te kule altina girip killl almaya calisanlara sahit olursun

En iyi ihtimal sinir hastasi olursun

• Valla hitap kelimesi o ile baslayan 2 harfli kısaltma olan bir servera gecmek istersen gec.gank gel ** yazısını takribi 2. dakikada okuyabilirsin.

• Geç
  • Şöyle söyliyim çok oyun oynuyorsan gelme.Arkadaşlarla arada girerim diyorsan gel yalnız arkadaşların olmadığından girdiğinde küfürlerle hakaretlerle karşılaşabilirsin.Oyunu bilmeyen adamlar gelip sana şöyle yap böyle yap diye tavsiye vermeye çalışabilir.Ben yazın başında westten geçtim trye şimdi yazın başında geri geçmeyi düşünüyorum
  • Konuyu açarken kafan falan güzeldi herhalde. TR den uzak dur oyundan soğutur seni.
  • geçme
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsızbeladinleyen2000li

5. sınıfta okusan bile bırısıyle karsılıklı konusabılmen lazım anasınıfınamı gıdıyon

bak bir tr oyuncusu örneği. 2 cümle ingilizce öğrenip, serverda yabancı taklidi yapan tiplerden bu. yazdıkları cümlelerde de sayısız spelling hatası oluyor genellikle.
  • Her oyunda söven ergen tipler göreceksin. Cümle olarak sadece küfürlü şeyler kurabilen bir gençlik var burada ne yazıkki ama sen yinede gel. Sabretmesini öğrenirsin oyun sana birşeyler katar işte kişisel gelişim kitaplarının uygulama alanıdır TR serverı. Sabretmeyi, sinirlenmemeyi vs vs gibi bir çok şeyle birlikte kendini kontrol etmeyi öğrenirsin.
  • Ortalık eloobost kaynıyor geçme hepsii ilkokullu
  • eğer ben oyunda belirli bir seviyeye geldim kendime güveniyorum diyorsan geç, eune de diyelim gold5 sen tr de minimum plat, maçlarının 4 te 3 ünü alırsın eune standardına göre iyi bir oyuncuysan çok daha eğlenceli olur maçların .
    ama yeni başladıysan ya da o kadar iyi değilim daha geliştirmem gereken çok şey var diyorsan uzak dur, tr de hiçbir şeyi düzgün yapmıyorlar en üst elolarda bile sup almıyor adam yada ne biliyim ward koyan zaten yok belli başlı bir kaç şampiyon dışında diğerlerini oynayan yok, vladimir'i ilk gördüğümde 6 ay olmuştu başlayalı ne la bu diye kalakalmıştım ekranda .
    ama en sonunda kendi tercihin öyle küfür flame olayı tr de abartıldığı kadar yok ancak oyuncu seviyesi çok düşük.

• Geçme
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.