Şimdi Ara

türkiye serverin'e geçeyimmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eu nordic serverindeyim 30 level'im türkiyeye geçme isteme nedenimde ingilizcem fazla iyi değil bişi sordukları zmn anlıyorum fakat cevap yazamadığım çok oluyor ve ingilizcem kötü olduğu için arkadaş olarak kimseyi kabul etmiyorum kimse ekli değil :D bu yüzden tr ye geçmeyi istiyorum sizce geçeyimmi kalayımmı ?

konu açmışken internetten hızlı ingilizce öğrenme imkanı varmı okuduğunuz için teşekürler :)

• tr ye eğlenmek için geçmek istiyorsan geç ama ciddi oynamak istiyorum diyorsan dur durduğun yerde :)
  • Şimdi şöyle bişey var cevap veremiyorum diyorsun ama burdada veletlere cevap veremeyeceksin

sonra kafamı neden geçtim dersin
  • Busuu.com var ordan baya bi ingilizceni geliştirirsin. Trye de geçeyim deme
  • 5. sınıfta okusan bile bırısıyle karsılıklı konusabılmen lazım anasınıfınamı gıdıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsızbeladinleyen2000li

5. sınıfta okusan bile bırısıyle karsılıklı konusabılmen lazım anasınıfınamı gıdıyon
    Sakın gelme.Eğer TR'de oynayan arkadaşların varsa,beraber oynarız falan diyorsan anca öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSpiRiT

Sakın gelme.Eğer TR'de oynayan arkadaşların varsa,beraber oynarız falan diyorsan anca öyle.

Alıntıları Göster
    Oralarda kendinizi geliştirinde sonra gelin abi buralara katkınız olsun sunucuya :D
  • Hayatımda kesme işaretinin bu kadar yanlış kullanıldığını daha önce görmemiştim ki bu gözler neler gördü tarif edemem

sen geçme kardeşim Türkçe bilmiyorsan bu sunucuda anlaşamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Oralarda kendinizi geliştirinde sonra gelin abi buralara katkınız olsun sunucuya :D

Alıntıları Göster
    aklın varsa geçme burdakilerlede anlaşamazsın zaten paso küfür var burda küfür dinleyeceğine orda anlamadığın dilleri dinle daha iyi

özet: geçme
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıSamırsak

aklın varsa geçme burdakilerlede anlaşamazsın zaten paso küfür var burda küfür dinleyeceğine orda anlamadığın dilleri dinle daha iyi

özet: geçme

Alıntıları Göster
    Gel hesapları takas edelim benim ingilizcem iyi TR serverında oynamak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Gel hesapları takas edelim benim ingilizcem iyi TR serverında oynamak istemiyorum.

Alıntıları Göster
    bence türkçende pek iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Br00klyn28 -- 14 Ekim 2014; 14:29:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

Hayatımda kesme işaretinin bu kadar yanlış kullanıldığını daha önce görmemiştim ki bu gözler neler gördü tarif edemem

sen geçme kardeşim Türkçe bilmiyorsan bu sunucuda anlaşamazsın.

Neden her mesajın ayrı bir ego içeriyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Alıntıları Göster
    Sakın geçme , her yıl bu zamanlar da EU sunucuları arası geçişler bedava olur . EU-Nordic den EU-West'e veya tam tersi durum içinle geçerlidir birbiri arasında anlıyacağın . Bu etklinlik açılınca West'e geçersin ben de dahil olmak üzere 9 10 arkadaş birlikte oynuyoruz . Tr ye geçip de boş yere zaman kaybetme
  • Geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Geç
    TR'de oynamak İngilizce öğrenmekten daha zor, güven bana ve geçme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

bence türkçende pek iyi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: osensei

TR'de oynamak İngilizce öğrenmekten daha zor, güven bana ve geçme

Alıntıları Göster
    Benimde ingilizcem iyi değil ama westte oynarken insanlarla anlaşabiliyordum. 10 kalıp cümle bilsen oyun için yeterli zaten oturup muhabbet etmiyorsun sonuçta.

Tr içinde benim şansımamı bilmiyorum ama genelde düzgün insanlar geliyo, flamer adamlara çok rastlamıyorum.Açıkcası trde oynadığım oyunlardan westte oynadığımdan daha çok zevk alıyorum.

• geçme
  • quote:

5. sınıfta okusan bile bırısıyle karsılıklı konusabılmen lazım anasınıfınamı gıdıyon

Dedi low shit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlas CN

quote:

Dedi low shit

Alıntıları Göster
    bu arada cevap veremiyorsan adamlara sadece ''es habla espagnol'' de ve seni kendi haline bıraksınlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.