Şimdi Ara

TüRKiYE OVERCLOCK VERiTABANI VERSION 1. (SONUNDA TAMAMLANDI :D ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
15.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim işlemcim dothan 725
    ama listede yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

benim işlemcim dothan 725
    ama listede yok

düzeltildi,tekrar deneyiniz..
  • super pi de yok sanırım
  • @jeandan Type-R ,, iyi bak hocam..

TüRKiYE OVERCLOCK VERiTABANI VERSION 1. (SONUNDA TAMAMLANDI :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 23 Ağustos 2006; 12:31:17 >
  • Skorumu gönderdim ve en sondayım
  • hocam elinize sağlık iyi düşünmüşsünüz..
  • emeğinize sağlık çok güzel olmuş
    şöyle bi seçenekte olsa mesela sadece e6400 ü tıklıcan e6400 lerde ki sıralamayı görücen falan fln
  • Konu ""Overclock ve Soğutma" Bölümündeki Önemli Başlık Ve Üst Konular" Topiğine eklendi !!
  • tüm güncellemeler yapılıyor düzenli olarak da bazen nete giremiyorum o kadar..

eywallah ZİW®O ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hey

tüm güncellemeler yapılıyor düzenli olarak da bazen nete giremiyorum o kadar..

eywallah ZİW®O ..

selam,
    mesela spi sıralamasında aynı cpu nun aldıgı farklı farklı değerler yazıyor onun yerine aldıgı en iyi skor yazsa daha güzel olmaz mı?
  • aladım
    quote:

Orjinalden alıntı: 2fast4u

quote:

Orjinalden alıntı: hey

tüm güncellemeler yapılıyor düzenli olarak da bazen nete giremiyorum o kadar..

eywallah ZİW®O ..

selam,
    mesela spi sıralamasında aynı cpu nun aldıgı farklı farklı değerler yazıyor onun yerine aldıgı en iyi skor yazsa daha güzel olmaz mı?

haklısın , tatil dönüşü küçük bi modifiye yaparız ona..

• arkadaslar mevcut eski 3d skorlarının girilmesi konusunda yardıma ihtiyaç vardır,,yardım etmek isteyen pm den bana ulaşsın..
  • Arkadaşlar tebrikler. Çok güzel bir çalışma olmuş. Umarım bizim de süper pi ve 3dmark skorlarımız hem tek kart hem de sli olarak güncellenir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozan Baseski

Arkadaşlar tebrikler. Çok güzel bir çalışma olmuş. Umarım bizim de süper pi ve 3dmark skorlarımız hem tek kart hem de sli olarak güncellenir.

abi sistem otonom ,sen gir biz güncelleriz..
  • Hadi girdik bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozan Baseski

Hadi girdik bakalım

hallettim,,3d 06 rekoru içinde tebrikler..
  • hocam maximum cpu mhz bölümünü mimariye göre sıralasak p4 le conroe farklı çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2fast4u

hocam maximum cpu mhz bölümünü mimariye göre sıralasak p4 le conroe farklı çünkü

zaten o bölümde işlemcine göre sıralama seçeneğin var , işlemci modeline tıkladığında o modelle çıkılmış hızlar otomatikman sıralanıyor ,mimari farka göre sıralama biraz fazla ayrıntı ve gereksiz olur sanki,,önerin için teşekkürler..

bu bikaç gündür nete giremedim ancak skorları kontrol edebildim,,şuan tüm skorlar günceldir arkadaşlar..

• evet dediğin gibi işlemciye tıklıyınca aynı işlemcileri gösteriyomuş güzelmiş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.