Şimdi Ara

TüRKiYE OVERCLOCK VERiTABANI VERSION 1. (SONUNDA TAMAMLANDI :D ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
15.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @psy_dreams .. tamam yaw düzelttim,,kusra bakma..

@StrangerXT.. şuan için bu kategoriler yok ileri doğru düşünülebilir şuan için design ı adam gibi bi hale getirmeye çalışıyoruz..

özellikle şimdiye kadarki verilerin girilmesi için ve daha sonrasında skor kontrol ü için yardım tekliflerine açığız..

bu arada conroe ler de gelmiş,,bakam yeni yeni skorları bekliyoruz..,,hergün düzenli olarak güncellenmektedir,,hatta bazen bikaç saatte bir eğer nette olursam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 7 Ağustos 2006; 21:20:09 >

• çok gzüel olmuş ancak üye olupta senin onayın oladan yayınlanacak bir php sitesi olsa daha güzel olur...

yani biz skorumuzu girecez belegeleri vericez sende onaylarsan online gözükecek...

daha iyi olmazlarmıydı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: wwwengin

çok gzüel olmuş ancak üye olupta senin onayın oladan yayınlanacak bir php sitesi olsa daha güzel olur...

yani biz skorumuzu girecez belegeleri vericez sende onaylarsan online gözükecek...

daha iyi olmazlarmıydı?

bi göz atarsan bu veritabanının tam da senin bahsettiğin şey olduğunu anlarsın.. tek farkı senin üye olmana gerek yok burda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 7 Ağustos 2006; 21:25:59 >
  • way beee süper olmuş eline sağlıkekledim bende
  • tebrikler evet beklediğimiz buydu ,,iyi başlangıç ,,gelişmeleri merakla bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

way beee süper olmuş eline sağlıkekledim bende

eywallah ibocan..sana bi kıyak kontrol edip onayladım hemen..

@Digiali..eywallah,,yaptık bişiler işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 7 Ağustos 2006; 21:49:53 >
  • eyvallah hey
    bu arada laptop sevdan bitti mi yoksa devam ediyomu??yeni testler bekleriz de bekleriz
  • bence çok iyi bir iş yapmıssınız( herzamanki gibi )
    böyle bir veri tabanın olması çok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

eyvallah hey
    bu arada laptop sevdan bitti mi yoksa devam ediyomu??yeni testler bekleriz de bekleriz

yok yaw habire notebook o.c si araştırdım bisüredir,,forumda da paylaştım ama notebook ta overclock pek yemiyor kimseye..
  • sen gene iyi bi parça bulur kurcalarsın sende o kadar araştırmacılık var, athlonxp lerde dudağım uçukladıunutamadım hala o hızı
  • Böyle bir konu üst konu yapılmazda ne yapılır ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: AbsoluteZero

Böyle bir konu üst konu yapılmazda ne yapılır ???

+1
  • Konu çok güzel... İnşallah en yakın zamanda full sürümü oluşacak gayretlerimizle...

Üstkonu yapılmıştır hayırlı uğurlu olsun...
  • sticky için teşekkürler.. ,, beta sürümü dendiğine bakmayın full sürüm halinden tek eksiği görselliği,üzerinde çalışıyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 9 Ağustos 2006; 2:55:36 >
  • sanırım ben güncellemelere yada kontrollere yardımcı olabilirim
  • çok güzel bir çalışma kutluyorum
  • @bkalaz .. msn den bi görşelim bu konuda..

@EMRES754 .. eywallah..
  • "Hey" dostum veri tabanında amd spi1m birincisi "s1Lv3r" nickli arkadas core 2 duo 6300 ile aldığı skoru amd spi1m'e yazdırmıs haliyle 1. olmuş amd listesinde intelli var bir zahmet ilgileniver skorla
  • quote:

Orjinalden alıntı: psy_dreams

"Hey" dostum veri tabanında amd spi1m birincisi "s1Lv3r" nickli arkadas core 2 duo 6300 ile aldığı skoru amd spi1m'e yazdırmıs haliyle 1. olmuş amd listesinde intelli var bir zahmet ilgileniver skorla

yaw s1Lv3r yanlış girmiş işlemcisini bende gözümden kaçmış yanlışlıkla onaylamışım.. düzelltim, eywallah..

• çok başarılı bır calısma olmus emegınıze saglık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.