Şimdi Ara

Türkiye Olarak yine Dünya Rekoru Kırdık (Ss'li- Kanıt) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
16
Favori
14.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel abim seviyorum seni, Allah başımızdan eksik etmesin. baksana abi suratındaki nura, ne güzel de rahman'a geliyosun. mevlam bize nasip etmiyo demekki.
    Yoksa on numara kitap okurum ben.

Şaka bir yana üzmeyin bu adamı insanlar bazı şeylerin farkında olsun diye çabalıyor illa saldıracaksanız "Kızdan mesaj bekliyorum SS eklendi" konularına saldırın.
  • #TeamTheologist hocam konularınız güzel. Böyle devam.

Gerçekler...
  • Teolojist bu konuda haklı beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a.s.
  • Hocam lütfen forumdan hiç gitmeyin , cabanizi çok takdir ediyorum.

• Aynen , adam gerçekleri söylüyor burda. Ama bazı kişiler üzerine gidiyor. Theo nun konularını okuyan her üye bence kendini sorguluyordur biraz da olsa. Bu yüzden böyle konular açmaya devam etsin takipteyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 3 Mayıs 2017; 13:20:15 >
  • Kitap okuma oranının az daha fazla olduğunu düşünüyorum çünkü 2.el takas işi fazla oluyor bizde.

Bir de acaba trdeki youtube kullanıcılarının diğer ülkelerdeki hangi kanallara abone olduğunu gösteren bir liste var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Öyle bir liste yok. Ama tahminim bence müzik kanallarına (J.Bieber , T.swift vs.) ve PewDiePie gibi kanallara abone oluyorlar.

Enes Batur benzeri kanallara abone oluyorlar bence. PeWDePie de Enes Batur gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 3 Mayıs 2017; 13:35:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One True King

Hocam lütfen forumdan hiç gitmeyin , cabanizi çok takdir ediyorum.

Teşekkür ederim, keşke uyarıdan ve yönlendirmeden daha çok gerçekten tamamen çözüm olabilecek bir şeyler ortaya koyabilsek.

Kim bilir belki gerçekten çözüme doğru giden yolda ilerliyoruz hep berber, her halükarda kendimizi sürekli check in yapmaya ve zamanı verimli kullanmaya gayret etmeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 3 Mayıs 2017; 15:11:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sufistike kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: algorithmaser

Selam

Aleyküm Selam

• "Prenses elif" nedir acaba birisi açıklayabilir mi?

• İlk defa %100 haklısın ... Çaban içinde ayrıca tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçankeko

"Prenses elif" nedir acaba birisi açıklayabilir mi?

Böyle bir açıklama yazmış youtube kanalında.

Merhaba ben elif ; 4 yaşındayım ;
    oyun oynamayı , oyuncaklarımla vakit geçirmeyi , dans etmeyi çok severim.
    Bazen oyuncaklarım bazen annem ve babamla oynadığım oyunlarımı sizinle paylaşacağım.
    Videolarımı izledikten sonra beğenirseniz ve kanalıma abone olursanız çok sevinirim.
    sizinle hergün yeni sürpriz videolar paylaşmaya çalışacağım,
    Kendinize iyi bakın, anne ve babanızı üzmeyin..
    Hergün süt içmeyi ve iyi beslenmeyi unutmayın ..
    Ha birde Türkiyemizi çok ama çok çok çok sevin ..

• uçankeko kullanıcısına yanıt
    işin garip kısmı 1 milyar defa izlenmiş. hem de 2015 yılında açılan bir kanal.
  • Hocam kitaplar tespitin doğru ama ülkemizde kitap fiyatları ortalama 20 Türk Lirası oldukça yine çok değişen bir şey olmayacaktır bence.
    20 Türk Lirası paramız değer kaybetse bile yüksek bir mevla bu durumun yaklaşık 9 ya da 10 liraya gerilemesi gerekmekte. Kütüphaneler de sayıca yetersiz. Ayrıca eğitim sistemimiz bizi sadece derse yönlendiriyor ben okulların büyük çoğunluğunda haftada 1 saat bile kitap okuma dersi(ders bile olmamalı ya neyse) olmadığına %99 eminim.
  • İlk kez theoya hak veriyorum neler oluyor sanki beynimi ele geçirdi. hemen gidip survivor izleyip bundan kurtulmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Hocam kitaplar tespitin doğru ama ülkemizde kitap fiyatları ortalama 20 Türk Lirası oldukça yine çok değişen bir şey olmayacaktır bence.
    20 Türk Lirası paramız değer kaybetse bile yüksek bir mevla bu durumun yaklaşık 9 ya da 10 liraya gerilemesi gerekmekte. Kütüphaneler de sayıca yetersiz. Ayrıca eğitim sistemimiz bizi sadece derse yönlendiriyor ben okulların büyük çoğunluğunda haftada 1 saat bile kitap okuma dersi(ders bile olmamalı ya neyse) olmadığına %99 eminim.

Kütüphaneler yetersiz çünkü var olan kütüphaneler bile boş genelde, ondan yetersiz, devlet okumayan bir topluma neden kütüphane yapsın ki?

Kütüphaneler'de kitaplar bedava ayrıca bunu zaten biliyorsunuz, memurlar sinek avlıyor resmen, biri gelse de canımız sıkılmasa iş yapsak diye bakıyorlar etraflarına.

Evet kitap okuma eğitim sisteminde yeri olmayan bir uygulama maalesef, öğretmeni okumuyor ki öğrencisi okusun...

• Bir de ekleme yapayım ülkemizde kaçak kitap da mevcut.
    Şahsi görüşüm:Eğer bu kitap konuları içerisine Ders ile alakalı soru ve konu anlatımları eklenebilseydi değişimin ne kadar büyük olduğunu görürdük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Bir de ekleme yapayım ülkemizde kaçak kitap da mevcut.
    Şahsi görüşüm:Eğer bu kitap konuları içerisine Ders ile alakalı soru ve konu anlatımları eklenebilseydi değişimin ne kadar büyük olduğunu görürdük.

Ders kitabı sınavdan sonra unutulacak bilgilerle yazılı bezeli, çoğu zaten okunmak için değil sınıf geçmek için alınıyor biliyorsunuz.

Kaçak kitaplar bu araştırmalara dahil çünkü bu araştırmalar bireylere okuduğu kitaplar olarak soruluyor, kaçak veya orijinal olarak değil.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.