Şimdi Ara

Türkiye Olarak yine Dünya Rekoru Kırdık (Ss'li- Kanıt) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
16
Favori
14.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tvde izlemiyom bu kanallarida izlemiyom xD tam bir sacmalik ozellikle tv bi ac 2 saat ariyom acaba bisey varmidir diye yok arkadas tamamen bombos belgesellerden felan hoslaniyom oda ayda yilda bi cikar xD

Ne biliyim fabrikalarin uretim asamalari olsun ,zorlu sartlarda muhendislik cozumler vs olsun bi urun nasil islenir ne asamlardan gecer olsun o tarz seyleri seviyorum eskiden d smart bagliydi discovery felan izlerdim arada cikardi simdi youtubeda bulursak felan izliyom gene hosuma gidiyo diger hic bisey ilgimi cekmiyo bu konuda birde 2 3 amerikadaki tirci arkadaslari izliyom vlog cekiyolar yolda meslekleriyle alakali degilde gezip gordukleriyle alakali bilgiler yasam tarzi yasalari vs gibi seyleri anlatiyorlar universte okumasada kulturlu kendini yetistirmis insanlar olay boyle bende aradada oyun felan oynarim o kadar, kitap okumayi bende sevmiyorum niye boyle acaba onu arastirmak lazim kisisel olarak degilde genel olarak niye okunmadiginin arastirilmasi lazim benim inanin hic icimden gelmiyo bi aciyimda roman felan okuyim ama politik tarihi kisilerin biyografilerini hep okudum romanlari felan hic sevmem yok seker portakaliymis yok bilmemneymis 1000 daldada odul alsa sevmiyorum yani daha cok yasayarak yada gorerek ogrenmeyi tercih ederim

Tek severek okudugum roman monte cristo kontuyla ,robinson cruze muydu yazilislari boyleydi sanirim bu ikisini 2 ser gunde bitirmisimdir soluksuz okudum birde denizler altinda 20000 fersah mi ne vardi oda fena degildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Youtube'da kafan rahat olsun istiyorsan içerik konumunu değiştireceksin.

En temizi kuzey ülkeleri; Finlandiya ve İsveç kullanıyorum çoğu zaman, popüler videolar çoğunlukla müzik videoları bunun yanında çok sayıda ingilizce bilgilendirici video var ve abd'de popüler olan enteresan şeyler trende giriyor. Tam takip etmelik, tek sıkıntısı pew die pie mı ne o giriyor ara sıra ama olsun. Norveç'te bilim videoları giriyor yahu, bildiğin kareadelik anlatan adamlar trende giriyor hem de ingilizce. Daha ne olsun?

Güncel olaylara en yakından bakmak için de en ideali Almanya ve Abd. Şahsen şu anda Abd kullanıyorum, zaten çoğu zaman yabancı belgesel, video ve müzik için kullanıyorum trendi türkiye kadar kötü olmasa da diğer ülkelere göre kötü ama izlediklerime mantıklı şeyler çıkıyor. Dili Türkçe konumu da Türkiye yaptım geçen hafta bir ara, sovyetlerin dağılmasıyla ilgili video izliyorum gelecek video heican mı ne. Bu nasıl iş hacı abi diyesi geliyor insanın. Trend videolar ise tamamiyle saçmalık, yarısı çoluk çocuk işi, diğer yarısı saçma sapan işemeli mıçmalı çelınççı yutubır gerisi de maynkraftçı veletler. Bak, arap ülkeleri dahil birçok ülkenin trendini de kullandım, bizim kadar moktan olan bir ırak bir de libya var, rütbemiz de klasımız da bu iki ülke kadar, onu bilin yani.

Kısacası, kafan rahat olsun diyorsan şöyle yapıp geçeceksin. Dilin varsa ingilizceye de çevireceksin, müthiş oluyor.
     Türkiye Olarak yine Dünya Rekoru Kırdık (Ss'li- Kanıt)

• zero fear kullanıcısına yanıt
    haci naptın adam şimdi sabaha kadar tüm kendi mesajlarını arayıp okuyacak editleyecek felan :D

Neyse uğraşsın dursun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

haci naptın adam şimdi sabaha kadar tüm kendi mesajlarını arayıp okuyacak editleyecek felan :D

Yooo öyle bir derdim olsaydı çoktan yapardım...

Hiç öyle vatanıma karşı en ufak saygısızlığım veya kötü niyetli mesajım olmamıştır.

Eğer öyle olduğunu düşünseydim açtığım konuyu kapatırdım...

Gerçekler size ağır gelmiş, alakasız alakasız yıllar öncenin mesajlarını alt alta dizip saçma sapan ithamlarda bulunuyorsunuz.

NOT: Diyarbakır'lıyım Zaza'yım ve en az Ziya Gökalp kadar Türk milletinin bir parçasıyım, vatan bir bütündür siz de parçalayamazsınız!

Türk'ü, Kürdü, Çerkezi, Romeni ve Ermenisi... Fark etmez bu vatan kolay kurulmadı!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Theologist kullanıcısına yanıt
    O yazdıklarını açıklamasından başka bir şeyi merak etmiyorum.

Benim gözümde bir doğru bir yanlışı götürmüyor. En azından bu konuda. O oluşturduğun albüm bir şey ifade etmiyor o yüzden.

Vatanseverliğini kanıtlaman beklenmiyor senden, senden beklenen o yazdığın cümleleri açıklaman. İkisi bir arada olmaz. Vatansever isen (vatan dediğim Türkiye Cumhuriyeti) o cümleleri kuramazsın.

En kral "vatanseverlik eylemlerini" yapanı da getirsen o cümleleri kuruyorsa salladığı bayrağın söylediği marşın samimiliği şüphe uyandırır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

İftira kampanyası üstünden prim yapmaya mı çalışıyorsun?

Sınırsız çizilmeyi göze alıyorsan durma yine yap bakalım...

Konun boşuna kapatılmadı ayrıca...

Vatanımı sevmesem niye böyle konular açıp çözümleri ile birlikte kendimi burada yorayım ki? Aklından zorun mu var anlamadım...

Not: Bu mesajın da silinecek... Çünkü daha nasıl mesaj yazacağını bilmiyorsun.

Şimdi de beni güpegündüz tehdit mi ediyorsun?

Forumda referansın yada adamın falan mı var üstdüzey? Bune cüret?

Bu tehditlerinle caydıracağını zannediyorsan yanılıyorsun bundan sonra en sıkı takipçinim bu tehditlerin de ters tepecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirchhoff

O yazdıklarını açıklamasından başka bir şeyi merak etmiyorum.

Benim gözümde bir doğru bir yanlışı götürmüyor. En azından bu konuda. O oluşturduğun albüm bir şey ifade etmiyor o yüzden.

Vatanseverliğini kanıtlaman beklenmiyor senden, senden beklenen o yazdığın cümleleri açıklaman. İkisi bir arada olmaz. Vatansever isen (vatan dediğim Türkiye Cumhuriyeti) o cümleleri kuramazsın.

En kral "vatanseverlik eylemlerini" yapanı da getirsen o cümleleri kuruyorsa salladığı bayrağın söylediği marşın samimiliği şüphe uyandırır.

Sen söylediğim cümlelerin öncesini sonrasını okudun mu?

Alt alta bir birinden alakasız cümleleri bir araya getirsem ben de seni vatan haini yapabilirim çok rahat....

O konuyu baştan aşağı oku o zaman...

100 Yıllık Terör bitti konusunu yani!

Yahu TERÖR diyorum başlıkta görmüyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

İftira kampanyası üstünden prim yapmaya mı çalışıyorsun?

Sınırsız çizilmeyi göze alıyorsan durma yine yap bakalım...

Konun boşuna kapatılmadı ayrıca...

Vatanımı sevmesem niye böyle konular açıp çözümleri ile birlikte kendimi burada yorayım ki? Aklından zorun mu var anlamadım...

Not: Bu mesajın da silinecek... Çünkü daha nasıl mesaj yazacağını bilmiyorsun.

Şimdi de beni güpegündüz tehdit mi ediyorsun?

Forumda referansın yada adamın falan mı var üstdüzey? Bune cüret?

Bu tehditlerinle caydıracağını zannediyorsan yanılıyorsun bundan sonra en sıkı takipçinim bu tehditlerin de ters tepecek..

Buyur bakalım, elinden geleni ardına koyma...

Burada birilerine yardımcı olmaya çalışmam seni fena halde zorlamış anlaşılan...

• quote:

Bizde kanıtlar çok iş garanti reisim rahat ol..

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Bak terör demen bir şey ifade etmiyor işte. Önceki mesajımda bahsettiğim sebepten ötürü.

Hayır beni vatan haini yapamazsın.

Bana o cümleler ile neyi kast ettiğini hala açıklamadın.

• quote:

quote:

Bizde kanıtlar çok iş garanti reisim rahat ol..

Buyur yeni konunu beklerim... On binlerce mesajım arasından alakasız alakasız alıntısını, önünü arkasını göstermeden kes yapıştır yaparsan daha çok konun silinir.

• quote:

Bak terör demen bir şey ifade etmiyor işte. Önceki mesajımda bahsettiğim sebepten ötürü.

Çünkü açıklanabilir bir yani yok.

• Aleyna tilkinin 200 milyona yaklaşan video izleme sayısı olan bir ülkeden ne beklersin?

Bu eleştirim ayrıca kendime de çünkü bende izledim

• quote:

O cümleler ile neyi kast ettiğimi açıklayayım!

Devletin içinde FETÖ benzeri bir yapılanma vardı...

Bunlar Öcalan'ı Mit müsteşarının kızı Kesire Öcalan ile evlendirdiler, bu arada resmi nikahla...

Pkk'yı kurdurtup o zaman Güneydoğu'da köy yakma taburları kurdurdular hatta bir ara Eski Genel Kurmay başkanı bu taburun başkanıydı. Kendi ağzı ile ifade verdi zaten.

PKK'yı kurdurtup orada devleti içeriden çökertmeye ve zayıflatmaya çalıştılar aynı FETÖ gibi...

Uğur Mumcu bunu belgeleri ile açıklayacaktı suikaste uğradı...

Ben o konuda tüm belge bilgi ve kanıtları ile zaten tek tek açıkladım...

Yeri burası değil ayrıca konunun ama söylediğim hiç bir şey temelsiz değil...

• quote:

quote:

Açıklanabilir yanı yoksa yukarıda yaptığım açıklama nedir?

• Theo madem vatan millet sakarya diyorsun. O zaman şu ezilen halk masalıyla örgüt bahanesini açıkla?

• quote:

Orijinalden alıntı: questioner

Theo madem vatan millet sakarya diyorsun. O zaman şu ezilen halk masalıyla örgüt bahanesini açıkla?

Ben niye açıklayayım bak Ordu içinden açıklanıyor sana...

http://t24.com.tr/haber/biz-koy-yakma-taburuyduk-1994te-30-koyu-yaktik,243668

Jitem

Pkk

Fetö

Hizbullah

Bu yapılanmaların tamamı devletin içinde kuruldu... Kanıtları ile hepsini ispatlayabilirim...

• quote:

quote:

quote:

Biz sana mesajının açıklamasını soruyoruz kendi bize derin devleti anlatıyor hey Allahım ya o malûm mesajlarınla şu yazdıklarının ne alâkası var?

• Hem devlet kurdu diyorsun hemde ezilen halkın dağa cikmasiyla meydana geldi diyorsun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biz sana mesajının açıklamasını soruyoruz kendi bize derin devleti anlatıyor hey Allahım ya o malûm mesajlarınla şu yazdıklarının ne alâkası var?

Çünkü o mesajlarım bu olayların bir açıklaması...

Yahu derin devlet olmasaydı ne 15 Temmuz olurdu ne Sivas Katliamı ne Hizbullah olayı ne Apo köpeği...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.