Şimdi Ara

Türkiye'nin En İyi Yapım Şirketi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İçerde
    Çukur
    Aşk-ı Memnu
    Fatmagül'ün Suçu Ne
    Kuzey Güney
    Ezel
    Karadayı
    Medcezir
    Fi
    Şahsiyet
    Yaprak Dökümü
    Kara Sevda
    Cesur ve Güzel
    Menekşe ile Halil
    8.Gün
    Kara Para Aşk
    Bu Şehir Arkandan Gelecek
    Ufak Tefek Cinayetler
    Kurt Seyit ve Şura
    Bana Sevmeyi Anlat
    20 Dakika
    SON
    Dudaktan Kalbe ...

Bu dizilerin hepsi Ay Yapım imzalı ..

Delibal ve Daha gibi güzel filmleri de var .

Kıvanç Tatlıtuğ
    Kenan İmirzalıoğlu
    Çağatay Ulusoy
    Aras Bulut İynemli
    Burak Özçivit

mahşerin 5 atlısı sırf Ay Yapım dizilerinde oynadı .. Diğer iyi genç oyuncuları saymıyorum bile .. O kadar çok ki ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En iyisi mi bilemem ama saydıklarından 2-3 tanesi dışında bana hepsi çöp geliyor.

• Requizm kullanıcısına yanıt
    Ezel , Çukur , İçerde ve Kuzey Güney en iyileri . Birkaç tane daha sağlam yapımları var Şahsiyet ve Fi gibi ..

• Bana kalsa sadece Ezel derim. Ancak Şahsiyet'e de güzel diyorlar, onu da sayayım.

İçerde ve Çukur bana göre devam dizisi. Ay Yapım dizilerinde belli bir kalite çizgisi olduğu için şanslıyız ancak aynı senaryo, şiveli konuşmalar, mafyalı konuşmalar, en güzel lafı kim koyacak yarışı devreye girince ben izlemiyorum

Konuları farklı işte ama . İçerde ve Çukur bambaşka diziler .. Birisi çaprazlama yerleştirilen kardeşler ve diğeri ise klasik mafya dizilerinin aksine bir mahallenin yönetimini el alıyor ve insanlar bu mahallyi benimsiyor , dövmesini yaptırıyorlar . Fi'nin bir kaç bölümüne bakmışımdır , Şahsiyet'i ise izlemedim ama izleyenler sağlam diyor ..

Ezel'e zaten laf yok .

Bu arada Ay Yapım'dan iyi başka bir şirket cidden yok dostum . TIMS ile Sinegraf vardır bana göre . Sinegraf orjinal Kurtlar Vadisi , Deli Yürek ve Acı Hayat gibi diziler için sağlamdır ..

• Ay yapım dışında düzgün şirket yok zaten

• Bir bütün olarak ele alınca Ay Yapım, fakat Türkiye'de çekilmiş en iyi dizi olan Kurtlar Vadisi'nin yapımcısı olduğu için Sinegraf'ın da hakkını asla yememek lazım.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Evet Sinegraf bölümleri .. Osman Sınav yarattı zaten diziyi sonra Necati , Raci falan akrabaları toplamaya başlayıp işin suyu çıkınca Osman Sınav ayrıldı bunlar da Pana'yı yani Akraba Film'i kurdu

Pusu'da da Raco gidince hepten battı zaten . Necati tamamen akrabaya yöneldi .. Yapacağın işi Necati ....

• TIMS derim muhteşem yüzyül 46 ülkede izlendi

• redwolf0 kullanıcısına yanıt
    Çok izlenme çok kalite demek kesinlikle .

Sülüman oğlumu verin bana .

• Ay Yapım.(Ezel, Suskunlar, Kuzey Güney, Çukur,Karadayı)
    Sinegraf. (Kurtlar Vadisi, Deli Yürek,Ekmek teknesi,Doludizgin Yıllar, Sen Anlat Karadeniz(1.sezon))

Bu ikisi üstüne yok bence şuanda.

Ayrıca bu tims ile bi yapımın birleşmesi ne ayak ben çözemedim. Burak Sağyaşar kim ? Baktım saçma sapan dizilerde oynamış. Saçma sapan bir şirketi kurup yine saçma sapan dizilerin yapimcisiymis. Ortada çok büyük bir adam kayırma torpil yada başka bişey var. Yoksa Timur savcı bu adamı niye yanına alsın .

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Suskunlar ay yapımın değil.

• Aynen hocam tims'in de o da unutmuşum

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Ay Yapım.(Ezel, Suskunlar, Kuzey Güney, Çukur,Karadayı)
    Sinegraf. (Kurtlar Vadisi, Deli Yürek,Ekmek teknesi,Doludizgin Yıllar, Sen Anlat Karadeniz(1.sezon))

Bu ikisi üstüne yok bence şuanda.

Ayrıca bu tims ile bi yapımın birleşmesi ne ayak ben çözemedim. Burak Sağyaşar kim ? Baktım saçma sapan dizilerde oynamış. Saçma sapan bir şirketi kurup yine saçma sapan dizilerin yapimcisiymis. Ortada çok büyük bir adam kayırma torpil yada başka bişey var. Yoksa Timur savcı bu adamı niye yanına alsın .
    adam anadan şanşlı olunca başkasıda kapar adamı nilgün sağyaşar anasıda yapımcı birde adamda para varsa işi biliyorsa neden olmasın med yapımla ayyapımda ortak(ama sadece sinema flimkeri icin Bazı) birde ayyapım iki ortak tek başına degil pınar diye birisi vardı ortak yapımcı kısmında bu dönemde o paralara tek yapımcı zor oluyor tutarmı tutmazmı bilemiyoruz

• Ay Yapımı başarılı buluyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ay yapım olmadığı kesin herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar
  • En iyisi Ay yapım olduğu tartışmaya açık olabilirde en zengini maddi durum olarak en iyisi Ay yapım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.