Şimdi Ara

Türkiye Ligi Rüya Takımı (Teaser Yayınlandı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tumble forumu bıraktığı için Türk takımlarını savunacak kimse kalmadı. Haliyle görevimi yapıyorum.
  • Betsy'i neden kucumsedin narudan bir farki yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JJimi -- 4 Ocak 2016; 17:34:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JJimi kullanıcısına yanıt
    Betsy Avrupa'nın en kötü orta koridor oyuncusu. Gerçi Naru'da şuan pek iyi değil. O yüzden şuan eşit bile sayılırlar.
  • Neye dayanarak bunu soyluyorsun? Avrupanin en kotu midiymis xd Takimi kotu olduktan sonra o seviyede tek basina oyun kimse alamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Tumble forumu bıraktığı için Türk takımlarını savunacak kimse kalmadı. Haliyle görevimi yapıyorum.

Görev mi? bazi seyleri cok abartiyonuz sanki.isteyen istedigini dusunur.fikrini beyan eder.kimse sizin fikirlerinizi dogru olarak kabul etmek zorunda degil.abartmayin bu kadar.Tumble agir bir fanboydu.onun yerini alicaksan kora kor yorumlarinla dogru yoldasin.

Çünkü takımın bütün maçlarını seyrettim. Takımı kötü diyorsun da o takımda FORG1VEN, Diamondprox, GoSu Pepper, Cabochard, P1noy, bu tarz oyuncular oynadı. Her ne kadar ad carry oyuncusu bir ara değişse de sonuçta gayette iyi oyunculardan oluşuyordu. Üstelik bir ara da Betsy dalga konusuydu. Kendisi de yayınında Avrupa'nın en kötü orta koridor oyuncusu olduğumu biliyorum. Ancak toparlayacağım falan demişti.
  • Tumblei takan mi vardi klasik forumun vayne mainlerinden high elo degil ama high egolu arkadaslarimizdan birisi. Bunlardan hala var forumda xd

• Biraz, yanlış anlamışsın. Kora kor bir yorum yaptığımı da sanmıyorum.
  • Takimdaki oyuncularin bireysel ozelliklerine birsey demedim oyun takim oyunu gerektiriyor ve gambitte bu yoktu. Takim zaten dususteydi. 8 bitirmistiler galiba. Yetersiz olsaydi takimda tutmazdilar ve euw challengerdan mid bile bulurlardi.

• quote:

Biraz, yanlış anlamışsın. Kora kor bir yorum yaptığımı da sanmıyorum.

bu oyuncu buranin en iyisi , bu buranin en kötùsü , bu oyuncu şu seviyede tarzi sana gore thaldrin lcs seviyesinde bana gore degil misal veriyorum.diretiyorsun videolar fln atiyorsun.yeni sezonda gorucez kimin nerenin seviyesinde oldugunu.eskiden beri takip edenler bilir ne efsane denilen oyuncular metalara uyum saglayamayip kariyeri dususe gecti.bu tarz dusunceler kisisel birazda o yuzden tartismanin manasi yok.oyuncuyu savunmanin anlami yok yani.yada kòtü sezon gecirdi diye en kotu mid tarzi yorumlarada.konudaki tartismalar hep o yonde dikkat edersen.takim hakkinda kimse konusmuyor.

Takıma hemen bir oyuncu getirmek o kadar kolay değil. Üstelik Betsy ilk geldiğinde iyi oynadığı için toparlar diye düşünmüş olabilirler.
  • Bu konuyu kimin açtığına bak bakalım. En başta TR'nin küçümsenmemesi üzerine konuşuyordum. Ancak konu çok değişik yerlere geldi.
  • quote:

Bu konuyu kimin açtığına bak bakalım. En başta TR'nin küçümsenmemesi üzerine konuşuyordum. Ancak konu çok değişik yerlere geldi.

Konu cok degisik yerlere gelmis diyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

Orijinalden alıntı: HellTruant

quote:

quote:

Bireysel olarak EU ve NA'da ki oyunculardan geri değiller. Azıcık soloQ maçlarını izlesen ne demek istediğimi anlarsın. Tek sorunları tilt olmak. O da halledilebilir bir şey...

Yav hadi Naru tiltmaster olmasa iyi oyuncu onu geçelim.

Dumble'ın LCS seviyesinde oynadığını hep söylüyorum ama onu da banlamak çok kolay 2-3 şampiyon harici isteneni veremiyor.

Geri kalanından birtanesi LCS'den teklif alamaz.

Support 2-3 ban hakkını mı harcayacaklar harcarlarsa zaten isteneni vermese de sorun değil ki thaldrin şuan avrupanın en iyi top lanerlarından

Yav bitane banladın bitane pickledin 2 şampiyon yapıyor zaten ilk pick rakipte olduğunda.

Thaldrin avrupanın en iyi toplanerlarından lafına da

adam sup trundle bile yapti. trde onun seviyesinde support yok malesef.tmm cok genis bir champ pool degil ama yetersiz denemez.

knk trundle support god tier zaten

• O TBF'de yaptığında Kore'de bile yeni yeni yapılmaya başlanmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bireysel olarak EU ve NA'da ki oyunculardan geri değiller. Azıcık soloQ maçlarını izlesen ne demek istediğimi anlarsın. Tek sorunları tilt olmak. O da halledilebilir bir şey...

Dumble'ın LCS seviyesinde oynadığını hep söylüyorum ama onu da banlamak çok kolay 2-3 şampiyon harici isteneni veremiyor.

Support 2-3 ban hakkını mı harcayacaklar harcarlarsa zaten isteneni vermese de sorun değil ki thaldrin şuan avrupanın en iyi top lanerlarından

Yav bitane banladın bitane pickledin 2 şampiyon yapıyor zaten ilk pick rakipte olduğunda.

adam sup trundle bile yapti. trde onun seviyesinde support yok malesef.tmm cok genis bir champ pool degil ama yetersiz denemez.

ben god tier değil tarzı bir şey mi demişim.sadece eğer champ poolu o kadar geniş olmasa yeni pickleri yapamazdı demek istedim.önce okuduğunuzu anlayın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben god tier değil tarzı bir şey mi demişim.sadece eğer champ poolu o kadar geniş olmasa yeni pickleri yapamazdı demek istedim.önce okuduğunuzu anlayın.

adam sup trundle bile yapti. burada okuyan trundle sup olmazmış gibi anlıyo sen bilirsin yine de

• tumble bitti lynxou başladı fanboyluk yapmaya :d dhde fanboyumuz eksik olmuyor
  • Konu çok başka yerlere gitmiş gerçekten. Gün içinde pek girme fırsatı bulamıyorum. Resmi açıklama gelince buradan duyururum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu çok başka yerlere gitmiş gerçekten. Gün içinde pek girme fırsatı bulamıyorum. Resmi açıklama gelince buradan duyururum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.