Şimdi Ara

Türkiye Ligi Rüya Takımı (Teaser Yayınlandı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
60
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Medya Paylaşım >> Türkiye Ligi Rüya Takımı (Teaser Yayınlandı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1404 Mesaj
    https://youtu.be/xc4cg6k_RQ4

Takımın logosu olduğu düşünülen bir video yayınlandı. Birkaç gün içinde resmi açıklamayı göreceğiz sanırım.

Bilmeyenler için tahmini kadro:
    Thaldrin (Fabulous)
    Stomaged
    Naru
    EUW Challenger AD Carry
    Dumbledoge şeklinde.

Bilgilendirme: Thaldrin'in arkadaş listesinde "Aces" diye bir bölüm görülüyor ve 6 kişinin bulunduğu bir bölüm. O sırada çevrimiçi olan kişiler Dumble, Stomaged ve Kryian isimli 1. seviye bir hesap. Sanırım ismi bırakılmamak için alınmış. (Kaynak:Twitter)
    SS:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fourcade -- 3 Ocak 2016; 20:41:18 >

|
    |

• Yarbay
    8523 Mesaj
    çöp bi takım olacak zaten niye bu kadar uzatıyorlar ya? ne bu gizemler falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Abinos41

Dp yine şampiyon 🏆

Onlardan da sağlam bir mid bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    auspexa bizi sewse açıklardı
    |
    |
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Yarbay
    3742 Mesaj
    Gören de Faker, Rush falan olan kadro kurdular sanacak.

Altı üstü TR lowlarını toplayıp kadro kurmuşlar bide takımın junglerı Stomaged. Bunlar nasıl tripler böyle teaserlar falan.

• Binbaşı
    1404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

Altı üstü TR lowlarını toplayıp kadro kurmuşlar bide takımın junglerı Stomaged. Bunlar nasıl tripler böyle teaserlar falan.

Ben birkaç şey daha bekliyorum. Hemen açıklamazlar gibi. İyice abartacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

quote:

Ben birkaç şey daha bekliyorum. Hemen açıklamazlar gibi. İyice abartacaklar.

Aynı HWA'nın Niq transferindeki boş hype yaratmalarına benziyor. Sonu hüsran olacak bence. Thaldrin yardım alamayınca lanede duramadığını herkes biliyor. Naru desen ne zaman önemli maç olsa tilt oluyor. Stomaged için kelime bulamıyorum TR standartları için iyi ama Crystal TR'nin en iyisi gösteriliyor düşün standartı.
    |
    |

• DH Yönetici
    6592 Mesaj

Farkındaysan TR'nin en iyi takımı kuruluyor. TR lowları dediğin insanlar da gayet üst düzey oyuncular. Kıskançlık yapmaya gerek yok.
    |
    |
    Deadp00L kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lynxou

Farkındaysan TR'nin en iyi takımı kuruluyor. TR lowları dediğin insanlar da gayet üst düzey oyuncular. Kıskançlık yapmaya gerek yok.

Senden benden üst düzeyler ama bu kadar abartmayı hakediyorlar mı? Bence hayır.

Hangisinin uluslararası başarısı var Wildcard harici? Bu birazcık Burak Yılmaz'ın Galatasaray'ın elinde kalmasına benziyor. Türkiye'de 2 sene kral bilmemne dendi şimdi satacak yer bulamıyorlar.

• DH Yönetici
    6592 Mesaj

Bireysel olarak EU ve NA'da ki oyunculardan geri değiller. Azıcık soloQ maçlarını izlesen ne demek istediğimi anlarsın. Tek sorunları tilt olmak. O da halledilebilir bir şey...
    |
    |

Bireysel olarak EU ve NA'da ki oyunculardan geri değiller. Azıcık soloQ maçlarını izlesen ne demek istediğimi anlarsın. Tek sorunları tilt olmak. O da halledilebilir bir şey...

Yav hadi Naru tiltmaster olmasa iyi oyuncu onu geçelim.

Dumble'ın LCS seviyesinde oynadığını hep söylüyorum ama onu da banlamak çok kolay 2-3 şampiyon harici isteneni veremiyor.

Geri kalanından birtanesi LCS'den teklif alamaz.

• DH Yönetici
    6592 Mesaj

LCS'de Betsy gibi bir oyuncu bile oynadı. Önemli olan takıma uyum sağlamak. Holyphoenix sence nasıl Huma'da ki yolculuğuna başladı? Bunu biraz düşünmen gerek.
    Yeni gelen ad carry de iyi bir oyuncu olur. Thaldrin'in zaten yapabileceklerini herkes bilir. Oyun bilgisi bile yeterli. Stomaged ise klasik bir ormancı. TBQ gibi bir ormancı bile LGD gibi bir takımda oynayabildi. O yüzden ormancıyı pek düşünmemek gerek yok. TR'nin de Rawbin'den sonra en iyi ormancısı da o. Crystal diyen de oyundan anlamıyordur.
    |
    |

LCS'de Betsy gibi bir oyuncu bile oynadı. Önemli olan takıma uyum sağlamak. Holyphoenix sence nasıl Huma'da ki yolculuğuna başladı? Bunu biraz düşünmen gerek.
    Yeni gelen ad carry de iyi bir oyuncu olur. Thaldrin'in zaten yapabileceklerini herkes bilir. Oyun bilgisi bile yeterli. Stomaged ise klasik bir ormancı. TBQ gibi bir ormancı bile LGD gibi bir takımda oynayabildi. O yüzden ormancıyı pek düşünmemek gerek yok. TR'nin de Rawbin'den sonra en iyi ormancısı da o. Crystal diyen de oyundan anlamıyordur.

Sen Betsy ilk geldiğinde assassinlerle yaptıklarını görmedin heralde. Boş yere yedek gelip sonra kalıcı olmadı. Assassin metası bitmesiyle beraber Betsy'de bitti.

Thaldrin'in camplenmeyince lane kazanamadığını açık ve net şekilde görüyoruz. Peki Naru varken Thaldrin camplenir mi? Bence hayır.

TBQ ve Stomaged'ı aynı cümle içine yazmışın ondan ona cevap verme gereği bile hissetmiyorum.

• Yarbay
    2309 Mesaj

Nolursa olsun adamlar iyi reklam yaptı heycanladırmaya çalıştılar ellerinden geldikçe.

|
    |
    -Reikokuna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Dumble'ın LCS seviyesinde oynadığını hep söylüyorum ama onu da banlamak çok kolay 2-3 şampiyon harici isteneni veremiyor.

Support 2-3 ban hakkını mı harcayacaklar harcarlarsa zaten isteneni vermese de sorun değil ki thaldrin şuan avrupanın en iyi top lanerlarından

Betsy Gambit'e assassin oynaması için gelmedi. Ki üstelik Betsy'den önce Naru'ya teklif gelmişti. Farkındaysan berbat oynamasına rağmen takımda kaldı. Öyle show yaptığı süre de uzun bir zaman değil. Görende Betsy'nin 1 sezon boyunca harika oynadığını sanacak. Bir maçta Fox Katarina aldığında Betsy koçundan destek bile istemişti. Oyundan sonra hatasından dolayı hayranlarından bile özür dilemişti. O günden sonra da eskisi gibi olamadı zaten.

Sanırım Thaldrin'in at ile neler yapabildiğini unuttun? O yüzden Thaldrin'i hafife almamanı öneririm. Thaldrin gerektiğinde her şeyi yapabilecek bir oyuncu.

Sana tavsiyem TR'de ki oyuncuları bu kadar küçümseme. Mesela SSW'nin şampiyon olduğu kadro pat diye ortaya çıkmadı. O kadroda birkaç yıllık emek var. Aynı şey Brezilya takımları içinde geçerli. TR'de elbet o seviyeye gelecek.
    |
    |

• Yarbay
    3782 Mesaj
    uluslararasi arenada basari isteyen bir takim türk jungler oynatmaz , oynatmamalı , oynatamaz.Onun disindaki geri kalan 3 oyuncu Tr nin en iyi oyuncularından.

Onemli olan metaya uyum saglamak.Thaldrin tp metasinda cok etkili bir oyuncuydu mesela.

quote:

Orijinalden alıntı: HellTruant

quote:

quote:

Support 2-3 ban hakkını mı harcayacaklar harcarlarsa zaten isteneni vermese de sorun değil ki thaldrin şuan avrupanın en iyi top lanerlarından

Yav bitane banladın bitane pickledin 2 şampiyon yapıyor zaten ilk pick rakipte olduğunda.

Thaldrin avrupanın en iyi toplanerlarından lafına da

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Canlı Tv izle
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.