Şimdi Ara

Türkiye Ligi Rüya Takımı (Teaser Yayınlandı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

Orijinalden alıntı: HellTruant

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Bireysel olarak EU ve NA'da ki oyunculardan geri değiller. Azıcık soloQ maçlarını izlesen ne demek istediğimi anlarsın. Tek sorunları tilt olmak. O da halledilebilir bir şey...

Yav hadi Naru tiltmaster olmasa iyi oyuncu onu geçelim.

Dumble'ın LCS seviyesinde oynadığını hep söylüyorum ama onu da banlamak çok kolay 2-3 şampiyon harici isteneni veremiyor.

Geri kalanından birtanesi LCS'den teklif alamaz.

Support 2-3 ban hakkını mı harcayacaklar harcarlarsa zaten isteneni vermese de sorun değil ki thaldrin şuan avrupanın en iyi top lanerlarından

Yav bitane banladın bitane pickledin 2 şampiyon yapıyor zaten ilk pick rakipte olduğunda.

Thaldrin avrupanın en iyi toplanerlarından lafına da

adam sup trundle bile yapti. trde onun seviyesinde support yok malesef.tmm cok genis bir champ pool degil ama yetersiz denemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Betsy Gambit'e assassin oynaması için gelmedi. Ki üstelik Betsy'den önce Naru'ya teklif gelmişti. Farkındaysan berbat oynamasına rağmen takımda kaldı. Öyle show yaptığı süre de uzun bir zaman değil. Görende Betsy'nin 1 sezon boyunca harika oynadığını sanacak. Bir maçta Fox Katarina aldığında Betsy koçundan destek bile istemişti. Oyundan sonra hatasından dolayı hayranlarından bile özür dilemişti. O günden sonra da eskisi gibi olamadı zaten.

Sanırım Thaldrin'in at ile neler yapabildiğini unuttun? O yüzden Thaldrin'i hafife almamanı öneririm. Thaldrin gerektiğinde her şeyi yapabilecek bir oyuncu.

Sana tavsiyem TR'de ki oyuncuları bu kadar küçümseme. Mesela SSW'nin şampiyon olduğu kadro pat diye ortaya çıkmadı. O kadroda birkaç yıllık emek var. Aynı şey Brezilya takımları içinde geçerli. TR'de elbet o seviyeye gelecek.

Kardeşim Thaldrin dünyanın en leş uluslarası turnuvasında türk spikerleri gaza getirdi diye adama uluslarası seviyede mi diyelim? TR'nin en iyisi lafım yok. Ama kesinlikle uluslarası seviyede değil.

Betsy kış sezonunda istatistik olarak takımının taşıyıcısıydı hala neyi tartışıyoruz gerçekten anlamıyorum.

SSW kadrosu küçüklükten itibaren yetiştirilerek espor kültürüyle oyuncu yetiştirerek oluyor. TR'de 2 kere 1. olunca ego deposuna dönen Naru'yla olmuyor.

• quote:

quote:

Betsy Gambit'e assassin oynaması için gelmedi. Ki üstelik Betsy'den önce Naru'ya teklif gelmişti. Farkındaysan berbat oynamasına rağmen takımda kaldı. Öyle show yaptığı süre de uzun bir zaman değil. Görende Betsy'nin 1 sezon boyunca harika oynadığını sanacak. Bir maçta Fox Katarina aldığında Betsy koçundan destek bile istemişti. Oyundan sonra hatasından dolayı hayranlarından bile özür dilemişti. O günden sonra da eskisi gibi olamadı zaten.

Sanırım Thaldrin'in at ile neler yapabildiğini unuttun? O yüzden Thaldrin'i hafife almamanı öneririm. Thaldrin gerektiğinde her şeyi yapabilecek bir oyuncu.

Sana tavsiyem TR'de ki oyuncuları bu kadar küçümseme. Mesela SSW'nin şampiyon olduğu kadro pat diye ortaya çıkmadı. O kadroda birkaç yıllık emek var. Aynı şey Brezilya takımları içinde geçerli. TR'de elbet o seviyeye gelecek.

Kardeşim Thaldrin dünyanın en leş uluslarası turnuvasında türk spikerleri gaza getirdi diye adama uluslarası seviyede mi diyelim? TR'nin en iyisi lafım yok. Ama kesinlikle uluslarası seviyede değil.

Betsy kış sezonunda istatistik olarak takımının taşıyıcısıydı hala neyi tartışıyoruz gerçekten anlamıyorum.

SSW kadrosu küçüklükten itibaren yetiştirilerek espor kültürüyle oyuncu yetiştirerek oluyor. TR'de 2 kere 1. olunca ego deposuna dönen Naru'yla olmuyor.

Türkiye Ligi hakkında ne düşünüyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• naru da gambit listesinde galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

uluslararasi arenada basari isteyen bir takim türk jungler oynatmaz , oynatmamalı , oynatamaz.Onun disindaki geri kalan 3 oyuncu Tr nin en iyi oyuncularından.

Onemli olan metaya uyum saglamak.Thaldrin tp metasinda cok etkili bir oyuncuydu mesela.

her zaman söyledim yine söylüyorum . Zırt pırt oyuncu değiştirerek, yeni takım kurarak uluslararası başarı imkansız . EN büyük sorun bu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

quote:

quote:

Türkiye Ligi hakkında ne düşünüyorsun?

DP'nin getireceği oyunculara bağlı ama bu kadro 3 kere üstüste yenilgi alırsa yaşanacakları söyleyim.

Thaldrin harici ego deposu olan takım birbirine düşer. Özellikle Dumble ve Naru. Eğer kötü gidiş başlarsa bu sezonu aynı kadroyla bile tammalyamazlar.

• Thaldrin gayette uluslararası bir üst koridor oyuncusu. soloQ'da tüm profesyonel üst koridor oyuncularıyla da oynamaya da devam ediyor. Bu sayede kendisini daha da geliştiriyor.

Naru'nun yaptığına ego değil ''trashtalk'' denir. Üstelik Korelilerin trahstalk konusunda usta olduğunu bilmeyende yoktur. Bu arada e-spor kültürüyle yetişselerdi S4'de SKT patlamazdı. S3 zamanında Dandy abartılacak bir performans gösteremezken S4'de sence nasıl oldu da Bengi'yi geçti? Bengi yedeğe bile düştü. Önemli olan düzenli antrenman. Ego ile falan alakası da yok. Sen TR'yi acayip derecede küçümsemişsin. Dediğim gibi TR elbet o seviyeye gelecek. Önemli olan senin bu yolda takımları desteklemen. Sen desteklemeyip TR'yi aşağılarsan TR daha çok zor durumlara düşer.
  • thaldrin tr nin en iyisi gibi gözüküyor ama elwind 1 senelik performansıyla çok rahat kafa tuttu bazı zamanlar daha iyiydi.Thaldrin bence artık gelişemiyor o iyi ile süper arasını atamıyor böylece tr de iyi ama uluslararası yetersiz bir oyuncu

Stomaged euw tr plat dia elo hkt hst esl jungleri. Hiçbir maçta "ne oynadı öyle be"dediğimi hatırlamıyorum

Naru tilt ve egoda 1numara .İnsanlar bu egoyu sakasına felan söylüyor ama bu adamda cidden ego var cok kaptırdı kendini esporun popülaritesine havasına yakında düşüşe gecer

Dumble gözümde çok iyi bir oyuncu gibi geliyor önyargılı olabilirim ama kişiliğini pek sevemedim ısınamadım adama. Yukarda birileride bahsetmiş poolu az diye cok az bir poolu yok morg janna alistar thresh bard leo vs oynuyor ama naut braum bir aralar cok meshurdu o zamanlar göremedik dumbledan bu pickleri.Ayrıca dumble yeteri kadar tryhard değil gibime geliyor nedense

Kısaca kadro iyi isimlerden oluşuor ama yetersiz ttnin 2 korelisi iyiyse patates eder hayal takımı da hayallerine geri gönderirler.

• quote:

Thaldrin gayette uluslararası bir üst koridor oyuncusu. soloQ'da tüm profesyonel üst koridor oyuncularıyla da oynamaya da devam ediyor. Bu sayede kendisini daha da geliştiriyor.

Naru'nun yaptığına ego değil ''trashtalk'' denir. Üstelik Korelilerin trahstalk konusunda usta olduğunu bilmeyende yoktur. Bu arada e-spor kültürüyle yetişselerdi S4'de SKT patlamazdı. S3 zamanında Dandy abartılacak bir performans gösteremezken S4'de sence nasıl oldu da Bengi'yi geçti? Bengi yedeğe bile düştü. Önemli olan düzenli antrenman. Ego ile falan alakası da yok. Sen TR'yi acayip derecede küçümsemişsin. Dediğim gibi TR elbet o seviyeye gelecek. Önemli olan senin bu yolda takımları desteklemen. Sen desteklemeyip TR'yi aşağılarsan TR daha çok zor durumlara düşer.

Yav Beşiktaş yenilince zaa xd yazıp sonra silen Naru değil miydi neyin duygu sömürüsünü yapıyosun? Adam kendisi desteklemiyor ki ben onu Türk diye destekleyim.

Ayrıca ego olarak son turnuva finallerinden bahsetmiyorum. Öyle bi konuşuyosun ki hadi bu kadar postu 5-10 ayda kastın da demek ki LOL'ü de son 5-10 aydır izlemeye başladığın çok belli oluyor. Auspexa "Wildcard için çalışmaya gerek bile görmedik" deyip rezil olunca bu şimdi trashtalk mu oluyor? Naru bu tarz cümleleri yıllardır kullanıyor. Madem video atmayı seviyosun;

Al bi şunların trashtalka bak. Bi de çok sevdiğin Naru'nun trashtalkuna bak.

Her oyuncunun inişi çıkışı olur. Hele hele LOL gibi metanın hakim olduğu bir oyunda iniş çıkışlar çok daha fazla olur. Bengi'nin neler yapabileceğini, Dandy'nin neler yapabileceğini de tüm dünya biliyor. O yüzden Dandy bu sene düşüş yaşadığı halde hala geçen seneki yüksek kontratıyla devam ediyor. Sen Türkü destekleyecem diye kör olmuşun. Cristiano Ronaldoyla Sabri'yi karşılaştırıyosun resmen.

Türkiye'de tek destekleyeceğim oyuncu sempatikliği sebebiyle Thaldrindir. Geri kalanı ergen tribinden çıkamadığı sürece hiçbir Türk takımından bişey olmaz boşa ümitlenme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 3 Ocak 2016; 23:36:52 >

• Naru'nun yaptığı sadece bir şaka. Sen bunu büyütmüşsün. Bu arada Naru fanı falanda değilim.

Auspexa'nın yaptığı takımları hafife almak oluyor. Bunun da cezasını çekiyor zaten.

Bu arada Cristiano Ronaldo ile Sabri'nin arasında uçurum var. Bizim karşılaştırmamız anca Sabri yerine Arda karşılaştırılırsa mantıklı olur.

Merak etme, elbet o seviyeye gelecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisagor -- 4 Ocak 2016; 0:11:40 >
  • quote:

Naru'nun yaptığı sadece bir şaka. Sen bunu büyütmüşsün. Bu arada Naru fanı falanda değilim.

Auspexa'nın yaptığı takımları hafife almak oluyor. Bunun da cezasını çekiyor zaten.

Bu arada Cristiano Ronaldo ile Sabri'nin arasında uçurum var. Bizim karşılaştırmamız anca Sabri yerine Arda karşılaştırılırsa mantıklı olur.

Naru'nun ego deposuna dönüştüğünü küçük Naru abici çocuklar bile biliyor. Neyse daha fazla uzatmayacağım inşallah dediğin gibi iyi bir Türk takımı çıkar da destekleriz. Ama bu kafayla gidildiği sürece hiçbir Türk takımını desteklemem. Geçen sene BJK sempatik geliyordu destekliyordum. Oyuncuları değiştirdiklerinde onları da desteklemeyi bıraktım. Zaten bu kafayla hiçbir Türk takımı 1 seneden fazla birarada kalamaz.

• Ben başarılı bir takım çıkacağına inanıyorum. Kendimizi küçük görme huyumuz devam ediyor, kimse bu takımları kurarken gitsin dünya şampiyonasında sktyi elesin diye kurmuyor. Kıyaslarken neyle kıyaslayacağınızı iyi düşünün. Alt liglerdeki takımları yenebilecek, lcsdeki takımları zorlayabilecek bir takım kuruluyor en azından amaç bu beklentide bu yönde olmalı.

Thaldrin yardım edildiği sürece oyunu istediği gibi yönlendirebiliyor, oyunu onun istediği gibi oynamayı başarabildikleri sürece sistemleri işleyecektir.Tek soru işareti iyi bir adc bulup bulamayacakları. Geçen sezon nardeus beklentinin üstünde oynadı, mid oyuncularını bulamadıkları için tam performans gösteremediler. Bu sefer mid oyuncuları konusunda kafaları rahat ama aynı seviyede bir adc bulabileceklermi soru işareti var.Bulurlarsa gayet iyi bir takım çıkacaktır.

Ayrıca geçen sezon lige onlarca yabancı jungle oyuncusu geldi hangisi beklentiyi karşıladı? Dünyada iyi jungle oynayabilen çok az oyuncu var, buda tamamen oyuncuların elektriği ile alakalı. Jungle oyuncusu top veya support ile iyi bir uyum yakalarsa takım zaten eşlik edebiliyor, mükemmel yeteneğe sahip olması gerekmiyor sadece uyumlu olmaları lazım.Bunuda zamanla görücez.

• quote:

Naru'nun yaptığı sadece bir şaka. Sen bunu büyütmüşsün. Bu arada Naru fanı falanda değilim.

* Bak buna sonuna kadar katılıyorum işte.

* Ama Auspexa'nın sadece takımları değil kendinden başka herkesi küçük görme gibi bir huyu var. Asla ben şurada şu hatayı yaptım demiyor ve haliyle yanlışlarını sürekli görmezden gelip başkalarını suçluyor.

* Bu durum oyunculuk döneminde de böyleydi. Bir kaç defa kısa süreli de olsa turnuvalarda da oynadı ve sonuç hep hüsrandı. Profesyonel diyebileceğimiz areneda izlediğim en kötü ormancıydı fakat sürekli "takım çöp vb." açıklamaları vardı o zamanlarda da.

* Ha zamanında iyi bir solo q oyuncusuydu hatta bi süre yakından takip ettim ama hepsi o kadar işte daha fazlası değil. DP'nin koçu olmayı hakedecek hiç bir başarısı ve geçmişi yokken damdan düşercesie Türkiye liginin en başarılı ve köklü takımına koç olarak gelmesi süreci benim ve pek çok kişinin midesini bulandırdı.

* Bu süreçten IWCI sonrasına değin yaptığı açıklamalar sorulan sorulara karşı tutumu karakterini iyice netleştirdi kafamda.

* Ve tüm bunların yanında IWCI'den çıkamamış olmamız çok büyük bir başarısızlıktır. Orman ve orta koridor oyuncusunu değiştiren BJK takım sinerjisini yitirmiş ve çok ciddi düşüş trendindeydi. Bu durumda kazanılan şampiyonluk pek bişey ifade etmiyor ki DP zaten yıllardır ligi domine eden bir takım asıl önemli sınav IWCI idi ve hüsranla sonuçlandı. Sonrasındaki pişkinlik ise evlere şenlik zaten.

• Bu tarz videolarla beklentiyi çok yüksek tutuyorlar. İnşallah patlamazlar.

• calan sarki muse'dan supermassive black hole, tahminim takimin ismi supermassive olcak. katilanlar +1 plz

• quote:

Bireysel olarak EU ve NA'da ki oyunculardan geri değiller. Azıcık soloQ maçlarını izlesen ne demek istediğimi anlarsın. Tek sorunları tilt olmak. O da halledilebilir bir şey...

keşke tilt'in anlamını bilip de kullansanız
  • Umarım iyi bir şeyler çıkar.

• Dandy güçlü çar . pentakick
  • quote:

Kardes sana dpde mevki falan mi verdiler her konuda gormeye basladim.Bunu tumble yapardi genelde.Ote yandan bende su LCS seviyesi lafinin fazla buyutuldugunu dusunmeye basladim abartiyorsunuz.Gayette yeterli oyuncularimiz var ugrassalar olur.Bunu yabanci spikerlerde dile getirdi defalarca.

• Adc çöpse takımda çöp
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.