Şimdi Ara

Türkiye’de yaşanan deprem sonrasında dünya yardım için seferber oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
8.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haklısın dediklerine katılıyorum ama şuan arama kurtarma süreci bunlar, deprem olduğu anda siyasi şekilde konuşulursa göçük altındakine faydası olmayacaktır. Tam tersi kendi içimizdeki birlikteliği parçalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • froster2006 kullanıcısına yanıt

Evet şuan olağan üstü bir durum var tüm kelimeleri düzenli olarak seçip sizi tatmin etmem.

• quarterbat Q kullanıcısına yanıt

Senin gibi fitnecileri ortalık durulana kadar kodese düzgün bir şekilde, insan gibi yerleştirip sesini kesmek gerekiyor.

• tahsin3323 T kullanıcısına yanıt
  • furkangunes04 kullanıcısına yanıt

Sadece o değil, onu beğenen diğer 140 kişiyi de göndermek gerek.

Keşke beğeni butonunda kimlerin beğendiği de görülse de kimler nedir ne değildir bilinse.

• işgal hazırlığı mı ?

Biyolog Turantwitter
    ““Bu depremler doğal değil, bu bir ülkeye saldırıdır” #HAARP #deprem ”
    https://twitter.com/prof2run/status/1623260898734342147?s=20
  • Bırakın allah aşkına.Niyetleri yok bu zihniyetin kimseyi kurtarmaya.KADER PLANI diyor baştaki.Dilerim o kader planı en sevdiklerinede uğrar bir gün ,tabi sevgi ne biliyor ise ,anasının babasının elini bile tutmadığı zat.Min 35-40 milyar dolar deprem parası topladılar vergi olarak.Ne dediler sorulduğunda,nereye harcadı isek harcadık,size hesapmı vereceğiz..He bu cevabı kabul eden toplum tüm olanlara müstahaktır ne yazıkki.Neymiş DUPLE YOL yapmışlar.1999 depreminde deprem bitmesini müteakip 10 dak sonra askeri kamyon,unimog vb. lerin motorları çalıştırılmıştı.Binlerce asker intikal etmişti gece yarısı.Birlikte nöbet tutacak asker kalmamıştı ancak darbe korkusu,ötesinde rol çalmasınlar kahraman olmasınlar diye bu sefil zihniyetin yüz vücüt bülmüş haline gelmiş varlıklar 36 saat icaz vermedi mehmetçiğin yardım etmesine bu soğukta kurtarılacak canlara yardım için.Umarım bu facia destekçilerini o uyuduklaru ölüm uykusundan uyandırır ve tabutlarındaki son çivi olur bu topraklara bir daha gelmemek üzere.

• tobepeople kullanıcısına yanıt

eklesen ne olacak ne kazancın olacak herkes biliyor olacağını. 

• azerbeycan harici hepsi yalan dolan yardıma 1-2. günde gelinir.

• üstteki kadrolu troll iş başında

• Yeşilmişik kullanıcısına yanıt

admin başka bir 1 haftalık hesap daha, bu da mı yeni?

• @redeemertr ben çok eski biriyim. Belki sizin doğum tarihinizde üye idim ama eski hesabım için telefon numarası istenmese bile duygu denge bozukluğu bir grup tarafından takibe alındığı için bıraktım. Bu yeni hesabım telefon numaram ekli hesabımdır. Yani siyasi konulara da mesaj yazabiliyorum.

Yeni olmam yada eski olmamdaki sorun nedir?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.