Şimdi Ara

Türkiye'de Yaşamak İstemiyorum !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
8.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bıktım bu ülkede yaşamaktan. Amerika veya Avrupa ülkelerine yerleşmek için ne yapmak lazım ? Nasıl bir yol izlemek gerekir ? Benimle aynı duyguları paylaşanlar varsa dertleşelim burda.

• Ben de hiç olmadı Almanya da yaşamak istiyorum. Asıl istediğim yer ABD.
  • konuşulcak çok şey var ama bu konuda gider az sonra

DH OLARAK Bİ KİTAP YAZALIM ORTAK OLARAK KİTABIN ADI ZİNDANDAKİ ADAM
  • Forumun %70'i senle aynı duyguları paylaşıyor. Brakisefal kafatasının içinde ki beyini kullan dostum, fizik dünyasında devrim yarat falan direk kaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her insanın ülkesinde hoşuna gitmediği sinir olduğu şeyler var.Hani bizim ülke biraz ayrı bir konu ama diğer ülkeler cennet sanmayın diye söyledim insanoğlu heryerde aynı
  • yaşım nerdeyse 30 oldu...bende istemedim hala da istemiyorum..AMa bu saatten sonra yurtdışına gidemem..işim gücüm oturdu muhtemelen yakında evlenirim..

özetle...yurt dışına gidecekseniz benim gibi yaşın 30lara gelmesini beklemeyin.. yoksa sittinsene gidemezsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Wittmann -- 29 Mart 2012; 21:12:07 >
  • Başka ülkede yaşamak için en son yaş 27' dir, 28 bile olmaz.
    Çünkü 25' inden sonra yaşadığın ülkeye bağlanırsın.
  • Ben çevremdekilere "eve gidiom..." diyince "Def ol git !Yok yok sen normal git!" diyrlar anladın işte...
  • Off offf
  • Avustralya'yı da düşün.Misal ben öyle yapacağım.Çoğu şartı da araştırdım.Konuma beklerim.

http://forum.donanimhaber.com/m_59126341/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • Yine ergenler yine Amerikan tripleri. Sanki ABD , Avrupaya gidince direk sana aylık 10.000 $ maaş artı ev ,araba veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Brakisefal

Bıktım bu ülkede yaşamaktan. Amerika veya Avrupa ülkelerine yerleşmek için ne yapmak lazım ? Nasıl bir yol izlemek gerekir ? Benimle aynı duyguları paylaşanlar varsa dertleşelim burda.

Bende istiyorum..... Kim istemiyorki
  • Paran varsa heryer ABD kardeşim yoksa ABd ye gitsen bile fayda etmez emin ol..
  • Tanıdık-eş-dost olsaydı Almanya'da yaşamak isterdim,Türkiye gerçekten yaşanılacak bir ülke değil,insanımız iyi-doğal güzelliklerimiz fazla-her türlü iklim var vb nerede istersen yaşa ama gel gör ki hayat o kadar pahalı ve milletimizi kene gibi sömüren bir devletimiz var,kimi iktidar cebini doldurdu-kimi iktidar yandaşını zengin etti,olan vatandaşa oldu olmaya da devam ediyor. Bolluk içinde yokluk çekiyoruz. ALlah bize bunları yaşatanların hepsinin belasını ...
  • böyle bir gurup olsaydı onur üyesi ben olurdum ayrıca gitmek istiyorum diyenlere değil ülkesinden nefret ettiren kişilere suç bulun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicool -- 29 Mart 2012; 23:07:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeP__DReaM

Tanıdık-eş-dost olsaydı Almanya'da yaşamak isterdim,Türkiye gerçekten yaşanılacak bir ülke değil,insanımız iyi-doğal güzelliklerimiz fazla-her türlü iklim var vb nerede istersen yaşa ama gel gör ki hayat o kadar pahalı ve milletimizi kene gibi sömüren bir devletimiz var,kimi iktidar cebini doldurdu-kimi iktidar yandaşını zengin etti,olan vatandaşa oldu olmaya da devam ediyor. Bolluk içinde yokluk çekiyoruz. ALlah bize bunları yaşatanların hepsinin belasını ...

versin.
    Ayrıca devlet değil hükümet demek istedin. Çünkü ikisi farklı kavramlar. Ayrıca birileri hakkımı bilerek yediyse haram zıkkım olsun.
  •  Türkiye'de Yaşamak İstemiyorum !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga509

Yine ergenler yine Amerikan tripleri. Sanki ABD , Avrupaya gidince direk sana aylık 10.000 $ maaş artı ev ,araba veriyorlar.

Ergen diyene bak çocukla çocuk olmuşsun.Adamın belki parayla derdi yok , düzenli yaşam istiyor buradaki politika futbol muhabbetinden sıkıldı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.