Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4.881
Cevap
80
Favori
356.855
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2879 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: colibaly

O zaman LPG taktırın siz de
    quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

şu lpg'yi 2 tl yapıp benzinde indirime gitseler ya. benzinli araç sahipleri üvey evlat muamelesi görüyor resmen. bi depo benzin doldurmak için servet ödüyorum

LPG nin - leride belli ama
    |
    |
    Uludag Üniversitesi-iktisat
    HP ENVY SLEEKBOOK BEATS AUDİO EDİTİON ULTRABOOK
    ~ Samsung N150 ~HP PAVILION G6
    HP ENVY SLEEKBOOK ~~SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 WHITE~~CODEGEN ULTIMIX 88

• Binbaşı
    1577 Mesaj
    Bagajda yer kaplaması dışında -ki oda sadece uzun yola giderken çok lazım oluyor- en ufak bi - si yok bence...
    |
    |

Daha önce böyle olmadı mı? Vergisi nereden nerelere geldi.
    Alması gerekenden vergi alama gel gariban halktan al.

Bugün okudum "I don't need sex, government .... me everyday!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih.089 -- 14 Ağustos 2009; 17:30:07 >
    |
    |

Piracy is not theft it's Piracy.

Sarah Connor: [to John] If you're gonna be a hero, you gotta learn how to drive a stick. :D
  • Yüzbaşı
    865 Mesaj
    aynen öyle. Geçen arkadaşın 2.3 benzinli mercedese bindik, bir baktım o da lpg taktırmış demek istediğim bunun gibi daha çok örnek var, önceden sadece eski arabalarda görülen lpg şimdi yeni model arabalarda da kullanılmaya başladı.Sonuç : Kullanım oranı artarsa zamlar kapıda...
    quote:

Orijinalden alıntı: fatih.089

Bence herkesin LPG'ye geçmemesi daha iyi.
    Emin olun bir çok kişi geçsin devletin vergi geliri azalsın LPG'nin fiyatı benzinle yarışır.

|
    |

• Yarbay
    4537 Mesaj
    Benim duyduğum o istasyonlar zararına satış yapıyor, milangaz kendisi işletiyor.. etraftaki istasyonlar napıyor bilemiyorun o fiyatlara..
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: fatih.089

Bence herkesin LPG'ye geçmemesi daha iyi.
    Emin olun bir çok kişi geçsin devletin vergi geliri azalsın LPG'nin fiyatı benzinle yarışır.

aynen katılıyorum...en güzel örnek mazot fiyatları...5-6 sene önce dizel araçların satışına ağırlık verdiler şimdide mazot fiyatları ortada...aynı şey lpg yede olablir o yüzden dyorumki...kimse lpg taktırmasın çok kötü zaten...patlar matlar...
    |
    |

• Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

şu lpg'yi 2 tl yapıp benzinde indirime gitseler ya. benzinli araç sahipleri üvey evlat muamelesi görüyor resmen. bi depo benzin doldurmak için servet ödüyorum

Nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil. Olanlar zaten başkasının değil benzer zihniyetlerin sonucu.
    Benzinde nasıl indirim yapılır bu kadar haksız vergiler nasıl indirilir diye düşünmek yerine herkes daha çok ödesin demek.( o kadar vergiye rağmen veril(MEY)en hizmetler ortada) .

Buarada lpg kullanan kişilerde benzin tüketiyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Opt

quote:

Nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil. Olanlar zaten başkasının değil benzer zihniyetlerin sonucu.
    Benzinde nasıl indirim yapılır bu kadar haksız vergiler nasıl indirilir diye düşünmek yerine herkes daha çok ödesin demek.( o kadar vergiye rağmen veril(MEY)en hizmetler ortada) .

Buarada lpg kullanan kişilerde benzin tüketiyor.
    Bu nasıl bir mantık kısaca acıklayayım: EzüKlük.

''Bana (fiyatlar) fena koydular. Sizede (fiyat) koysunlarda esitlenelim. Hepimiz kazıgın tadına varalım'' demek.
    Böylelerine 'Sagol biz almayalım' deyip gecin. Kendi düsen aglamaz. Kendi ısrarıyla benzin kullanmaya devam edene acınmaz.
    |
    |

• Yarbay
    3272 Mesaj
    benzinin gramının bile para ettiği bu devirde hala ısrarla tüp çaktırmayıpta benzinle binip sonrada benzin pahalı diye ağlayanları anlamıyorum anlamakta istemiyorum madem rahatsıszsın git arabana tüpü çaktır sende doya doya bin kimseye ağlama
    |
    |
    Sırf LPG taktırmış diyecekler diye bile bile benzin kazığı yiyenlerdendir başka bir açıklaması yok.
    Var bak benzin istasyonundan benzin alırken LPG alanlara gıpta ile bakıyordur kendisi.
    |
    |
    plevne cd. de total in yanındaki milangazmı ucuz olan?
    |
    |
    Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    +999999999999999..........

Kesünlükleee.
    quote:

Orijinalden alıntı: A380

benzinin gramının bile para ettiği bu devirde hala ısrarla tüp çaktırmayıpta benzinle binip sonrada benzin pahalı diye ağlayanları anlamıyorum anlamakta istemiyorum madem rahatsıszsın git arabana tüpü çaktır sende doya doya bin kimseye ağlama
    |
    |
    Tokatta fiyatlar tavandaaaaa, bakan yok, denetleyen yok, bakan yok, adamlar paso zam yapıyor yapsınlar bakalım.... En iyisi bir çift at alıp arabayı çektirmek böyle yapmadığımız hata zaten.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: tutunsatar

+999999999999999..........

Kesünlükleee.
    quote:

|
    |
    1203 Mesaj
    Garantili araçlarada artık LPG takılabiliyor.aracınızı aldığınız bayii ile irtibata geçin çare bulacaklardır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: bahrikutlu

burası siteler civarında biryer herhalde googledan haritada yerini gösterebilmeniz mümkünmü haritadan baktım birden fazla milangaz var bu civarda.

sitelerle elakası yok
    ulucanlar göz hastanesinden aşağı bi yol iniyor sakalar diyorlar kavşaktan inince hemen sağda kalıyor
    yada bentdersindeki genelevin ordaki yola ne deniyor o caddeyi takıp edince ilerdeki ilk kavşakta sağda kalıyor
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: bahrikutlu

burası siteler civarında biryer herhalde googledan haritada yerini gösterebilmeniz mümkünmü haritadan baktım birden fazla milangaz var bu civarda.

sitelerle elakası yok
    ulucanlar göz hastanesinden aşağı bi yol iniyor sakalar diyorlar kavşaktan inince hemen sağda kalıyor
    yada bentdersindeki genelevin ordaki yola ne deniyor o caddeyi takıp edince ilerdeki ilk kavşakta sağda kalıyor

tamam buldum yerini haritadan ama baya tersmiş bana. alanlara hayırlı olsun ben 1.46 dan almaya devam ediyorum.
    |
    |
    Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.
  • Teğmen
    142 Mesaj
    pompacının lafını birebir aktarıyorum biz toptancıyız litrede sadece 10 kuruş kar ediyoruz ondan ucuz satıyoruz dedi 1.25 e 10 kuruş kar ediyolarsa diğerleri 1.54 e ne kadar kar ediyor ortada onların hepsine kocaman
    |
    |
    Arkadaslar hafta sonu konyaya gittim sabah ankdan 1,25 e depoyu doldurdum sonra konyada 1,71 e almak o kadar acı oluyor ki anlatamam.
    |
    |
Reklamlar
sohbet
SEO
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.