Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakında umarım benzin 5TL, mazot 4TL, LPG de 3TL olur da hesaplaması kolay olur.
  • ostim deki milangaz dün 1,61 tl idi
  • İstanbul bagcilar'da bir benzin istayonunda "Bizim gaz" 1.76 diyordu...
    Bizim Gaz nasildir arkadaslar hic duydunuz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

Dün Alsancak'tan Altınyol'a doğru giderken sağda kocaman bir ilan gördüm
    LPG 1,85 yzıyordu

bayraklıdan tepekule yolundan dümdüz gidince ilerde yol sağa dönüyor, orda shell var, ipragazla anlaşması bitmiş, habaş ın gazını satıyorlar 1.85e, dün aldım. daha ucuzunu da görmedim izmirde.

2 defa gaz aldım buradan. Gazı iyi..
  • quote:

quote:

LPG 1,85 yzıyordu

bayraklıdan tepekule yolundan dümdüz gidince ilerde yol sağa dönüyor, orda shell var, ipragazla anlaşması bitmiş, habaş ın gazını satıyorlar 1.85e, dün aldım. daha ucuzunu da görmedim izmirde.

Dediğiniz yer Hyundai Yükselişi geçince (izmire giderken) soldaki yer mi? karşısında lüks bir otogaleri var.
  • Sakaryada BP gaz 1.67 (erenler yolu üzerinde), Serdivanda üniversite kavşağındaki Alpette exen gaz 1.71 birde terminalin arkasındaki sakarya vipin istasyonunda 1.69
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

quote:

LPG 1,85 yzıyordu

Dediğiniz yer Hyundai Yükselişi geçince (izmire giderken) soldaki yer mi? karşısında lüks bir otogaleri var.

Karşısnda Karakol var. Ziebartı geçince 300 m ilerde

• Bolu da en ucuz dağkent te
    1,79 TL

Merhaba,Dağkent te 1,79 demişsiniz ama bu hangi istasyonda?bilgi verirseniz sevinirim
  • Bolu Dağkent Alpet Fatih hanı yanındaki istasyonda 1.79 (biraz önce depoyu fulledim)+ bedavayada arabayı yıkıyorlar hizmet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t u r g a y -- 13 Mayıs 2010; 16:31:57 >
  • adana için gaz yokmu yahu ?
  • ankara ivedikte 1,57
  • slm hafta sonu antalyadaydım 2 liraydı gazz çokk zoruma gitti geldim ankara'ya dün ostimden 1.55 liradan aldımm bu kadar nasıl oluyorr anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xms

İstanbul bagcilar'da bir benzin istayonunda "Bizim gaz" 1.76 diyordu...
    Bizim Gaz nasildir arkadaslar hic duydunuz mu?

İstanbul Anadolu yakasında kampanyalı gaz istasyonu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380
    ankara ivedikte 1,57

Bu yer tam olarak nerede acaba
  • gimat araba pazarının ordan aski spor salonuna doğruu gideceksin yani anadolu bulvarından araba pazarını geçtikten sonra yeni bir köprüü yapıldı onun üstüne çıkmıyorsun sağından demetevler ostim yazıo devam ediyorsun köprünün alrtından sola dönüyorsun köşsede 1.57 gaz sen dewamm et ostime doğru solunda metro macunköy duragı kalacak ilk ışıklarıda geçiyorsun 100 metere sonra milangaz solunda kalıo ben memnunum sürekli ordan dolduruyorum 140-150 kr yakıo şehir içinde ii alışverişler...
  • Ostime yolu düşmeyenler için Konya yolunda çetin emeçe giden demir köprüyü geçtikten sonra sağdaki PO da LPG 1.69. Positive card da kullanabiliyorsunuz. PEk sıcak değil ama gaz almak için her seferinde Ostime yolu düşmeyenlere önereyim dedim.

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=39.895235,32.812825&daddr=39.895204,32.812813&hl=tr&geocode=FcPAYAIdGa_0AQ%3B&mra=mift&mrsp=1&sz=17&sll=39.895201,32.812911&sspn=0.003737,0.010482&ie=UTF8&t=h&z=17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasri -- 10 Ağustos 2010; 11:21:07 >

• quote:

ankara ivedikte 1,57

tam nerde adresi verirmisin?
  • quote:

ankara ivedikte 1,57

google maps üzerinde iğne ile göstererek 1-2 resim koyabilirmisin... yada tam koordinatlari google earth ten kopyalayip buraya koyabilirmisin...
  • tüvün araba muayene dükkanının o sırada bir yerde tam adresi bilmiyom
  • Ankamall ın ordaki ( akköprü) lukoilde de MİLANGAZ satılıyor. ( Varlık ın girişinde) 1 68 tl . Ben aldım kulanıyorum iyi gibi. Başka deneyen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.