Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya koca ülke kıbrıs kadar olamıyor ya bana o koyuyor.benzin 1.85 yada 1.80 idi mazot da 1.70 falan.
    adamlar bizim paramızla bizden iyi geçiniyor.hepsinde orta üst sınıf arabalar var çoğundada 1den fazla.bizim devletimizde hala milette nereden geçiririm diye kafa yoruyor.oda belli ortak tüketim mallarından.şu halimize acıyorum.baştakiler yüzünden ülke gelişemiyor.esnaf kan ağlıyor.kriz büyüyerek devam ediyor.sonu umarım hayırlı olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

ya koca ülke kıbrıs kadar olamıyor ya bana o koyuyor.benzin 1.85 yada 1.80 idi mazot da 1.70 falan.
    adamlar bizim paramızla bizden iyi geçiniyor.hepsinde orta üst sınıf arabalar var çoğundada 1den fazla.bizim devletimizde hala milette nereden geçiririm diye kafa yoruyor.oda belli ortak tüketim mallarından.şu halimize acıyorum.baştakiler yüzünden ülke gelişemiyor.esnaf kan ağlıyor.kriz büyüyerek devam ediyor.sonu umarım hayırlı olur...

yukarıdada bahsettim.. KIBRIS ta yakıt fiyatları belirttiğin gibi... ve kullandıkları arabalar BMW X6-X5, Mersedes,AUDI vs. vs.. ben hükümetin bu sorunu neden en kısa zamanda çözme nedenini anladım ve artık hak veriyorum

adamlar resmen üzerimizden geçiniyorlar...

inanılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

ya koca ülke kıbrıs kadar olamıyor ya bana o koyuyor.benzin 1.85 yada 1.80 idi mazot da 1.70 falan.

yukarıdada bahsettim.. KIBRIS ta yakıt fiyatları belirttiğin gibi... ve kullandıkları arabalar BMW X6-X5, Mersedes,AUDI vs. vs.. ben hükümetin bu sorunu neden en kısa zamanda çözme nedenini anladım ve artık hak veriyorum

adamlar resmen üzerimizden geçiniyorlar...

inanılmaz

Kıbrıstakiler o fiyatlardan yakıt alıp o arabalara binebiliyorsa bu Türkiye'de bizim yakıta ve arabaya verdiğimiz vergi sayesinde mümkün. Kıbrısın tamamı bir KİT (kamu iktisadi teşekkülü) tir. Her ay Türkiye'den aktarılan paralarla ayakta tutulan, yani yamamiyle TC tarafından sübvanse edilen bir ekonomidir, zaten ambargolara rağmen hala Kıbrıs diye bir yer var ise o da Türkiye sayesindedir. Gerçi ambargonun da Türkiye sayesinde olduğunu iddia edenler olacaktır, ki onlar da bir bakıma haklıdır, ama o apayrı bir tartışma.

• Haydi Kıbrıs'a çıkarma yapıyoruz o zaman arkadaşlar...Ben bıktım zaten bu memlekette yaşamaya bu zamlardan dolayı...Gidiom ben :)
  • sat kurtul!
    ... hmmm tanıdık geldi ...
  • arkadaşlar bu ucuz lpg dökme gaz denilen motora hasar veren gazdır. gidin 2 tl gaz alın km hesabı yapın farkı görürsünüz
  • Dökme gaz adi gaz değildir, vergilendirmesi dah ucuz olan gaz demektir.. otogazdan farkı yoktur.. ancak otogaz olarak kullanılması yasal değildir..
  • açıkçası geçen gün mecburen opetten gaz almak zorunda kaldım 20 tl ile ancak 110 km gidebildim, normalde 60 tl milangaz ile cok rahat 430 km yapabiliyorum, ben milangazdan memnunum evimin de yakınında olunca başka gaz almak benim için saçma olur.
  • 1.66dan aldım dün... gazda gayet güzel... düzenli olarak kullanıp memnun olmayan tanıdığım yok...
  • milangaz da diğerleride ortalama aynı km yapıyor litre olarak. Gaz motora zarar veriyormu gerçekten merak ediyorum. Hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar ama umarım motoru yemiyoruzdur...
  • Bende Ankaraq Hastanesinin arkasındaki ipragazdan alıyordum. Fiyat farkı azalınca maltepe milangazdan alıyorum. Motor garipleşti.
  • arkadaşlar son fiyatlardan haberi olan varsa bilgilendirsin bizi lütfen
  • 1.65 Ankara Hastanesinin arkasında . Maltepe de 1.79 milangaz...
  • ostimdeki milangaz 1.63 olmuştu bugün...
  • geçen hafta lpg filtresini değiştirdim lpg taktırdıgımdan beri 8 aydır aktastaki milangazdan alıyorum, servis filtren pırııl pırıl dedi hakkatende baktım takıldıgı gibi duruyo filtre, servis gaz aldıgın yer gayet güzel dedi gönül rahatlıgıyla alıyorum hiçbi endişem yok burdan aldıgım gazdan yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

geçen hafta lpg filtresini değiştirdim lpg taktırdıgımdan beri 8 aydır aktastaki milangazdan alıyorum, servis filtren pırııl pırıl dedi hakkatende baktım takıldıgı gibi duruyo filtre, servis gaz aldıgın yer gayet güzel dedi gönül rahatlıgıyla alıyorum hiçbi endişem yok burdan aldıgım gazdan yana

bana da geçen gün lpg montajı yaptırdığım yerden ostim totalin içindeki gazcı için OK geldi, gönlüm rahat oh :)

Kurşunsuz 95 : 3,74 TL
    Milangaz : 1,67 TL

Fark : 2,07 TL => Normalize LPG fiyatı (ortalama) : 2,00
    Kazanç ~ 47 %

muazzam... iyi ki LPG taktırmışım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cance

ostimdeki milangaz 1.63 olmuştu bugün...

evet ben de dün akşam 1,63 TL/lt den aldım, zaten kalabalık da artmıştı...
  • Ostimdeki milengaz'ın yeri tam olarak neresi acaba ?
  • birbirine yakın 2 tanne var:

1. Bağdat acddesi üzerinde ostim girişi üst geçidine gelmeden hemen önceki ışıklarda solda tam köşede bir TOTAL var onun içinde

2.Alınteri Bulvarı üzerinde Anadolu Bulvarına gelmeden büyük ışıklı kavşaktan hemen sonra sağda.

İkisi de dana gibi yazmış zaten bi tur atsan illaki birine rastgelirsin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybsert

birbirine yakın 2 tanne var:

1. Bağdat acddesi üzerinde ostim girişi üst geçidine gelmeden hemen önceki ışıklarda solda tam köşede bir TOTAL var onun içinde

2.Alınteri Bulvarı üzerinde Anadolu Bulvarına gelmeden büyük ışıklı kavşaktan hemen sonra sağda.

İkisi de dana gibi yazmış zaten bi tur atsan illaki birine rastgelirsin ...

2.yerin lokasyonu aşağıda verdiğim <<<BURASI>>> mıdır hocam..?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.