Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Tercümanım

quote:

Orijinalden alıntı: aluc

Türkiye'nin en pahalı şehiri olan İ Z M İ T ' de gaz1.99 opetBu şehirde yaşamayın. Uğramayın bile. 1 simit 0.75 kuruş, ekmek 0.80 kuruş...

2.04 lpg\ edirne

KONYA 2.20; ŞÖYLE 1.8 CİVARI BULABİLEN VARMI KUYRUK BEKLERİM SORUN DEĞİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKFİDAN -- 3 Şubat 2010; 1:21:10 >

• 2,20 ne ya iyice cılkını çıkardılar
    bu arada izmitli arkadaşlar özdileğin ilerisinde bir total var 10-15 kuruş daha uyguna satıyor lpg yi 2 aydır uğramadım ama şu anda tahminim 1,85 falandır özdileğe gittiğinizde oradan alabilirsiniz.
  • bentderesi milangaz 1.65 TL litresi.
  • Haziran ayları itibariyle takip etmekteyim bu konuyu ve o zamanlar 1.25 gibi rakamlardan aradan 6-8 ay gibi bir süreç içerisinde son rakam 1.65TL oldu o da en uygun şekliyle...
    Yazık yau...Yazık...Daha ne kadar kazık...allahın kulları değil bunlar yau...şeytan şeytan...
  • az önce aldım güvenlikitgaz hürgaz
    1.79 idi istasyon sahibine sordum
    hayırdır abi hilalgaz idi hürgaz oldu
    fark varmı dedim yok hayır ikisi de
    aygaz ın ürünü dedi i ha.....r diyecektim
    akşam akşam snirlendim
  • hökümetin suçu boyna zam yapıyo ayıp bişi yahu bu kadarda olmaz bu memlekette ucuz bişi olmucakmı et bile kaç para oldu ölecez
  • Şu an gaz sakalardaki o milangazda 1.65 tl
  • gimat opette 1.66
  • Shell kurşunsuz 3.66
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Shell kurşunsuz 3.66

güzel hatırlatma.....Kurşunsuz 3,66 güzel fiyat.....az kaldı tekrar benzine dönmeye... bu kadar fırsatçılık olmaz..

yazıkkk...
  • Öle deme hocam.. dün 100 liralık benzin aldım 3/4 doldu depo anca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbaggio

gimat opette 1.66

Gimatın neresinde bu opet
  • quote:

Öle deme hocam.. dün 100 liralık benzin aldım 3/4 doldu depo anca..

sende haklısında Hocam bu kadarda vergi olmazki... dünyanın en büyük petrol yataklarına bu kadar yakınız ama petrol ürünlerinini en pahalıya satıldığı ülkeyiz...

Kıbrısta kurşunsuz benzin 1,9 TL yani Türkiyedeki LPG ile aynı fiyat hatta daha ucuz...

oranın yüküde bizde galiba...
    kıbrısta X6 lara biniyorlar onların eksik vergilerinide bizden tahsil ediyorlar...

yazıklar olsun bizlere....
  • Dediklerine katılıyorum.. şu an vergi dairelerinin işini benzin istasyonları yapıyor.. ama dün benzin istasyonuna gittim kuyruk vardı.. insanlar hala azaltmıyorlar tüketimlerini pek.. benzin 5 lira olsa da çok birşey değişmicek gibi..

quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

quote:

Öle deme hocam.. dün 100 liralık benzin aldım 3/4 doldu depo anca..

sende haklısında Hocam bu kadarda vergi olmazki... dünyanın en büyük petrol yataklarına bu kadar yakınız ama petrol ürünlerinini en pahalıya satıldığı ülkeyiz...

Kıbrısta kurşunsuz benzin 1,9 TL yani Türkiyedeki LPG ile aynı fiyat hatta daha ucuz...

oranın yüküde bizde galiba...
    kıbrısta X6 lara biniyorlar onların eksik vergilerinide bizden tahsil ediyorlar...

yazıklar olsun bizlere....

• ulan gaz izmitte doluyor anlamadım bu işi 2.06 izmitte.
  • memleketi soyup sovana çevirdiler yıllarca vatandaş benzini pahalıya aldı hep ağır vergiler altında ezildi hiç düşünen yokki
  • Ankara Kazım Karabekir Milangaz'da 1.745 TL / litre
  • Arkadaşlar ben 2 yıl önce ostimdeki önünde kuyruklar oluşan Milangaz'dan gaz almış ve arabanın sıralı lpg sistemine zarar vermiştim. Yaklaşık 170 TL'lik bir parça bozulmuştu. Geçenlerde gaz bitti, ustamında dükkanı o civarda olduğu için çıkınca dalgınlığıma geldi aynı yerden gaz aldım. Sonuç umarım aynı olmaz, çekişte felaket düşme var. Zaten aldığıma alacağıma pişman oldum 25TL'lik gaz 35km sonra ötmeye başladı bitti diye. Durdum, stop ettim tekrar çalıştırdım öyle idare ettim.

Gaz aldığım istasyonun yeri;

Aynısını siz yaşamayın diye yazıyorum, ben bir tüketici olarak tavsiye etmiyorum. Çok ucuz, 3 kuruş-5 kuruştan kaçacağım diye kuyruklara girip aracınıza zarar vermeyin.

Yaklaşık 1 yıldır tek bir yerden(P.O.) gaz alıyorum, bugün gittim yine doldurdum. Arabanın gaza alışması gibi bir olayın olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahbikan

Arkadaşlar ben 2 yıl önce ostimdeki önünde kuyruklar oluşan Milangaz'dan gaz almış ve arabanın sıralı lpg sistemine zarar vermiştim. Yaklaşık 170 TL'lik bir parça bozulmuştu. Geçenlerde gaz bitti, ustamında dükkanı o civarda olduğu için çıkınca dalgınlığıma geldi aynı yerden gaz aldım. Sonuç umarım aynı olmaz, çekişte felaket düşme var. Zaten aldığıma alacağıma pişman oldum 25TL'lik gaz 35km sonra ötmeye başladı bitti diye. Durdum, stop ettim tekrar çalıştırdım öyle idare ettim.

Gaz aldığım istasyonun yeri;

Aynısını siz yaşamayın diye yazıyorum, ben bir tüketici olarak tavsiye etmiyorum. Çok ucuz, 3 kuruş-5 kuruştan kaçacağım diye kuyruklara girip aracınıza zarar vermeyin.

Yaklaşık 1 yıldır tek bir yerden(P.O.) gaz alıyorum, bugün gittim yine doldurdum. Arabanın gaza alışması gibi bir olayın olduğunu düşünüyorum.

3 - 5 kuruş olsa zaten kimse o kadar kuyruğu beklemez hocam.

• Bu haftasonu, o bölgeden geçerken baktık (saat 1-2 civarı) ciddi bir sıra vardı.
    Uzun kilometre yapanlar ne yazık ki ufak tefek hesap kitabı yapmak durumunda.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.