Şimdi Ara

Türkiye’de en çok hangi otomobil markaları satıyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haber malzemeniz kalmadı galiba. %100 yerli nvidia ekran kartı 2018de satışa çıkacak. Bunu yazabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burası siyaset yapma yeri değil ama sorsan ak partiye biz çok dindarız derler sonra makam arabaları hem lüx hem de türkiyede üretimi olmayan arabalar bu almanlara kamera önünde şov yapıyorlar yok telefonda beklettik falan diye sonra bütün makam arabaları alman malı alıyorlar.japonlar fransızlar italyanlar salak mı burda üretim yapıyorlar almanlar yapmıyor ama arabaları makam arabası oluyor bu iki yüzlülüğü hiç anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

burası siyaset yapma yeri değil ama sorsan ak partiye biz çok dindarız derler sonra makam arabaları hem lüx hem de türkiyede üretimi olmayan arabalar bu almanlara kamera önünde şov yapıyorlar yok telefonda beklettik falan diye sonra bütün makam arabaları alman malı alıyorlar.japonlar fransızlar italyanlar salak mı burda üretim yapıyorlar almanlar yapmıyor ama arabaları makam arabası oluyor bu iki yüzlülüğü hiç anlamıyorum.

Hocam siyasetde ikiyüzlülük ön plandadır.
  • Aslinda bu listeler çok anlamlı degil.

Çünkü fiyat bilgisi yok.

Yani insanlar wv ni çok sevdigi icinmi almış :)

Bu listeye ortalama otomobil fiyatininda eklenmesi lazim.

Ticari hacim önemli yani.
  • Burası Türkiye kardeş ne bekliyorsun?!?!
    Yerliğğğ yerliğğ diye laf yaparlar en tırtının altında Brabus Maybach var :D

• VW aşkınız beni ilgilendirmiyor ama hakikaten leş bi durum. Yazık ya harbiden yazık.

• demekki benzinin 8-9 TL olması lazımki ohh desin bu halk

• liste eklenmiş habere iyi olmuş
    galeri haber nefret ettiğim bir biçim umarım tekrarı olmaz

• WV de tam F/P ürünü; verileri export ve import ederken iyi background yapıyor, PG'si çok yüksek, nominal bazda bile sellingleri tavan.

Plazada dili ve edebiyatı.

Land Rover alan yok, bi ben seviyorum sanki.
  • VW den nefret ettiğim kadar başka hiçbirşeyden nefret etmiyorum.Kullanıcılarından bile tiksindim artık....
  • Mazda listede yok:(

• quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

PKK destekçisi Almanya'ya akıtın paraları akıtın WV Alın Mercedes alın!... Lafa gelince kahrolsun PKK...Anca laf... Şu tavrınız profil fotosu karartmaktan öteye gitsin bi kerede lütfen...

Sen önce ışid destekçisi Türkiyeye bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Haber malzemeniz kalmadı galiba. %100 yerli nvidia ekran kartı 2018de satışa çıkacak. Bunu yazabilirsiniz.

Kaynak ?
    Not:saldırı amacında değil haberi merak ettim. hangi firma çıkarmayı planlıyormuş falan-filan ?
  • toplamda 972.500 araç satılmış , Sıfır satılanlar bunlar ,diğer taraftan da konut satışları da zirve yapmış.
    Ulan bir tek ben mi fakirim bu ülkede.

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

toplamda 972.500 araç satılmış , Sıfır satılanlar bunlar ,diğer taraftan da konut satışları da zirve yapmış.
    Ulan bir tek ben mi fakirim bu ülkede.

Bir tek siz değilsiniz hocam bende varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

bu wolkswagen ülkemizde üretim yapmadan nasıl bu kadar satar eğer bu ülkede üretim yapmıyorlarsa almayın ürünlerini başka marka mı yok toyota alın renault alın devlet in bu işe bi el atması lazım burda üretilenlere vergiyi azaltsın şu wolkswagen araba satamasın gıcık kapıyorum.

banane nerde ürettiğinden ya? toyota reno beni mi düşünüyor da ben onları düşünecem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayzer75

Ülkemizde üretim yapanlara ötv indirimi yapılmalı, işte o zaman vw hakettiği yere iner

öyle bişey olduğunda vw da aynen honda gibi bir çakma üretim tesisi kurar ve artık diğerleriyle arayı daha da açar. yani bunu da mı düşünemiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Aslinda bu listeler çok anlamlı degil.

Çünkü fiyat bilgisi yok.

Yani insanlar wv ni çok sevdigi icinmi almış :)

Bu listeye ortalama otomobil fiyatininda eklenmesi lazim.

Ticari hacim önemli yani.

doğru söylüyon be. vw en ucuz araba ya ondan almışlardır...
  • Ulkemiz ne kadar zengin land rover mazda dan fazla satmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    VW Önce yatırım yapsın sonra konuşalım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.