Teğmen
17 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
başlıkta belirttiğim gibi bu telefonları orjinal mi kopyamı olduğunu en kolay nasıl tespit ederiz.
mesela donanım listesini görüntüleyen bir kısa kod vs var mıdır.
ilgilenenlere teşekkürler...
Merhaba Arkadaşlar
konuyu nereye açacağıma karar veremedim burası uygun değilse uygun yere taşınsın lütfen

birkaç gün önce elime hıs6950 2gb referans tasarım bir kart geçti
kartın bir biosu modlanmış diğeride orjinal mi bilmiyorum
bu karttan kullananlar bana orjinal biosu upload edip link atabilirler mi
ayrıca kendimde mod denemek istiyorum bunun içinde aynı markanın 6970 biosu lazım
ilgilenenlere teşekkür ederim
Hakkında
Meslek: Öğretmen (Felsefe Grubu)
Forum İkinci El İmzası:
teleservice ürünü almıyorum kullanmıyorum tavsiye etmiyorum

Alışveriş yaptığım arkadaşlar

Sisilli @ UzunERdem @ i_nn @ serdar514 @ apocalypto_ @ blackdiamond16 @ tevrat52 @ shenor @ erkanerce @ erenberkay @ erolday @ -gtr @ fatih788 @ DeadZon @ afsinedremitli @ rhnzkn @ ibrahimnc @ cash84 @ Christian Troy @ blackbullet @ iLLEGAL @ garfiens @ ibroam @ Ahmeteyup @ cMbRs @ albatman @ Berti @ Cold @ ozanblotter @ CrySystem @ master93 @ Orod-Dain @ realthing @ mahony99 @ safa_2 @ tarantinox @ CoBaLTx34 @ marsay @ mustul @ yigit__ali @ ELDRUN @ emrahh 88 @ balilias @ alperbaba @ yasin1910 @ inFiniTyDark @ feyyazbugan @ birkin @ sél@h@ttin @ dgo_cr7 @ wodoo2 @ mr.marvel @ SBK @ CodeMachine @ leef1616 @volkitolki77 @karmakan @ Ahmet© @bombaci nurettin @ diji_irfan33 @ makavell54 @M`Shinoda @Mr.Kermit @ RuHsUz PiNoKyO @Kenseii @umitkirmizi @Technical.assistance @jnyt @Tenacious D @cemilac @The Legion @Kenseii @haaaapsuuu @ gokhanext @sir_recep @berdush42 @Naroku @Wheatherman @magi34 @TwisteRegOS @ucanpirpir @hiickimse @ anycs NightmarE_6 @NightmarE_6 @Kratosgreatdestroyer @epoyraz @coolhearts @admestos @lastpavel @ufukdemirci35 @kayra3331 @ HakkiAlkan @byerxan @t_garret @ keteci66 @SKYSOL!D @Z1mBaBwE @darkneel @yusufsk @xmacix @ sasmalco @zaferakay @sevecen69 @Ac1DBuRN @Hellcast @rcpykt @Requiem_For_a Dream @Firochromis @ismailgvn77 @esTFyz @aydınayhan @Altanis @ibocan1978 @_ÇALIŞKAN_

allatkilerle muhattap olmayın bilgi için pm atın
SilentGamer @ race2005 @EmreRts @ classcocuq
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 700
İkinci El Bölümü Mesajları: 517
Konularının görüntülenme sayısı: 111.781 (Bu ay: 39)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 357 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.