Şimdi Ara

Türkiye'de Eleştiri Yapmak Yasaklansın!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş bu nasıl iştir anlamıyorum. Kimse kimseyi dinlemiyor. Kimse kimseyi anlamıyor. Daha adamın yazdığı yazıyı okumadan vatan haini ilan ediyorlar. Adam konu açmış DSG şanzıman ile ilgili bilgiler vermiş çoğu okumadan övüyorsun yeriyorsun yazmış. Başka bir konuda ülkeden ayrılmak istiyorum bu ülkeye yaşanmaz kaçma vakti geldi yazmışlar e gidin o zaman bırakın yakamızı diyorum akyalaka oluyorum. Hükümetin yaptığı birşeyi eleştiriyoruz hain oluyoruz CHP'li ilan ediliyoruz. Ne zaman birbirimizi adam yerine koyup doğru düzgün dinleyip güzel sakince tartışıp çözüm bulabileceğiz biz ya? Neden hazırcılığa alıştık? Herkes oturduğu yerden post kasıp vatana millete hayırlı olduğunumu zannediyor?? Hükümeti beğenmiyorsan eleştir eleştirmekle kalmak yetmiyorsa git milletvekili ol daha düzgün işler yap devleti sen yönet. Eğer muhalefeti beğenmiyorsan hükümetine daha fazla destek çık. Yetmiyorsa herkesi vatan haini ilan etme. Saygı yok sevgi yok. İcraat hiç kimsede yok varsa yoksa telefondan tabletten bilgisayardan devlet yönetmeye çalışmaktan başka bildiğimiz hiçbir şey yok. Eğer bunları beceremiyorsak eleştiri yapmak gerçekten yasaklansın. Bizim eleştiri anlayışımız hain ilan etmek küçük görmek aşağılamak üzerine kurulmuş!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalkir -- 28 Şubat 2019; 11:6:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Eleştiri yaparak eleştiriyi yasaklamak isteyen adam gibi... Neyse boş ver.
  • Bu ülkede elestiri yok kuru muhalefet var. Ülkedeki her olayi hükümete yıkıp bizi Avrupa ile kiyaslayan tipler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümet elinden geleni ardına koymuyor ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için zaten , o yüzden tüm suç muhalefetin.
  • Ya o ayrı mesele zaten bazılarımızın aklı fikri Avrupa böyle değil Norveç'te aylık gelir 20k$ Finlandiya'da şu var orda o var neden böyle değiliz bizden bir cacık olmaz deyip deyip kendini küçük görmekte. Sen en başta devletini milletini değil kendini küçük görüyorsun. Değiştirmek için çabalamayıp eleştirmek için değişen çabalayan bir topluluğumuz var malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Hükümet elinden geleni ardına koymuyor ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için zaten , o yüzden tüm suç muhalefetin.
    Muhalefet adam gibi olsaydi hükümet bu halde olmazdi. Biz şuan muhalefetin kaymağini yiyioruz bu ülkede

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Sorun sadece siyaset değil. Biz benliğimizi kaybettik. Evet hükümet işini düzgün yapamıyor olabilir ama bir tane vatan evladı çıkıp adam gibi muhalefet yapsa olmaz mı?? Bizim muhalefet anlayışımız sadece açıklarını bulup yüklenmek siyasette. Toplum nezdinde kendi düşüncesinde olmayana ölümüne muhalefet etmek. Hem ne karşısındakinin ne anlattığını bilmez hemde kendini ne anlatır o da anlaşılmaz.

• kalkir K kullanıcısına yanıt
    Ülkeyi bireysel olarak daha iyi yere getiremezsin. EN azından Türkiye'yi. Halkın yararına yapılmaya çalışacak şey birinin dişine dokundu mu hemen önün kesiliyor. Bu hükümet böyleyken bireylerden siz en iyisini yapın demek kolay değil öyle maalesef. Belediyelerin yolsuzluğunu bulup açıklayan savcının işten kovulduğu ülkedeyiz. Enflasyon oranını açıklayan TÜİK görevlisinin kovulduğu yerdeyiz.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Hayır yanlış anlaşıldım sanırım. Belirtmek istediğim "bireyler olarak birşeyler yapın ülke daha düzgün olsun" değil. Biz birey olarak önce birbirimize saygı sevgiyle yaklaşalım önce bir derdimiz nedir dinleyelim bir şeylerin peşinden körü körüne gitmeyelim yanlış gördüysen sadece eleştirerek değil eline o fırsat geçtiğinde bizim doğrusunu yapmamız gerektiğini anlatmaya çalışıyorum. Ondan sonra zaten herşey düzelir. Yoksa ülkenin başında a partiside olsa z partiside olsa hep böyle devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Ülkeyi bireysel olarak daha iyi yere getiremezsin. EN azından Türkiye'yi. Halkın yararına yapılmaya çalışacak şey birinin dişine dokundu mu hemen önün kesiliyor. Bu hükümet böyleyken bireylerden siz en iyisini yapın demek kolay değil öyle maalesef. Belediyelerin yolsuzluğunu bulup açıklayan savcının işten kovulduğu ülkedeyiz. Enflasyon oranını açıklayan TÜİK görevlisinin kovulduğu yerdeyiz.
    Dedigin sahislarin işten kovulduğunu ispatlamazsan adam değilsin

• kardeşimin bi lafı var hocaya bişey beğendiremessin diye.

bi,şey satın alacağı zaman hoca şöle olacak diyor daha ne dersen de ,adam hoca bişey diyemiyorsun.

aynı üniversite mezunları gibi yeni mezun veya 5 10 senelik mezunsa ne dersen de yok anlatamıyorsun.

saman niye ithal ediyoruz diyor ardından aliexpres e niye vergi geldi diyor.

herki örnektede ülke battı deniyor geçiliyor.

valla bu eğitim sistemi ile hiç bir yere varılmaz.

biraz fazlaa yazdınmıda başlıyor troll liyakat her türlü küçümseme hakaret.
  • Aynen öyle ya trolsün ya hain hemen yafta yapıştırmayı seviyoruz.

• Dirilis ertugrul izlerim dunki bolum cok bostu. Siteye yazdim iyice bozdunuz bu sezon diye adam izleme lan o zaman yazmis AHAHHAHAHAAHA

• Bu ülkeyi ayrıştıran en büyük parti CHP’dir. İnsanları açık kapalı diye ayırdı, özgürlükten bahsedip, başörtülü insanları okullara almadılar, insanlar bu yapılanları unutmuyor. O yüzden CHP sabıkalı. Birde Danıştay’a götürdü başörtüsü meselesini şaka gibi, Danimarka’da ki arkadaşım başörtülü derse girebiliyorken Türkiye ‘de ki insan giremiyordu, işte bu yüzden CHP’nin kötü imajı var.

• :D çok güzel yazarsanda yalaka olurdun :D

• kalkir K kullanıcısına yanıt
    Ertugrul kitlesi cok biatci Xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kas adam -- 28 Şubat 2019; 21:34:24 >
  • EskiDostlar kullanıcısına yanıt
    Ülkeyi ayrıştıran en büyük şey CHP midir değil midir bilmem ama söylediklerine yüzde yüz katılıyorum.

• Analarımızı, bacılarımızı, örtmenin zamanı, geldi de geçiyor bile. Bir fetvalık ve KHK lık işi var. Hatta sadece fetva bile yeterli olabilir.
  • İsteyen örtünsün isteyen açılsın. Herkesin hesabı kendine. Ancak biz neden mini etekli görünce yollu türbanlı görünce yobaz damgası vuruyoruz? Yada sakallı görünce aşırı dinci pala bıyıklı görünce komünist?? Ha aynı görüşte değilsindir karşındakinin fikrini algısını değiştirmek için otur konuş mantıklı şeyler anlat ama bizde malesef yok oğlu yok.

• Karşındaki insan benzer şeyler duymaktan bıktıysa kısa cevap verir ve sen şusun busun diye yaftayı yapıştırır önemli olan bu tipleri umursamamak genelde kendi kendilerine bağırırlar sonra niye umursamıyorsun ya bir şey mi oldu diye ağlarlar sosyal boyut için diyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.