Şimdi Ara

Turkcell'de 10-20 TL ye numaranızı değiştirebilirsiniz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
2
Favori
129.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: huseyin16

Peki abi eski numarana geri dönme olayı varmı

Bence geri dönüş olanaksız. Çünkü o andan itibaren numara havuza düşer ve en az 6 ay bekletilir. Daha sonra herhangi bir bayide satışa sunulur. Yanılıyor olabilirim.
  • 5 tane numara söylenir içinden herhangi birini seçebiliyosun. kontörlü bir hattın prefix leri değişebilir. örnek veriyorum 539 lu bi hattın var fakat 5 numara içinden 535 li numara alabilirsin. fakat faturalı hatlarda böyle bişey olmuyor. 532 li ise 532, 533 lü ise 533 lü çıkar. numara değişiklğinden itibaren 6 ay içinde eski numaranı tekrar alabiliyorsun tabi başka bir kişiye verilmediyse.
  • Servis güzelmiş gerçekten de bu konuda beyhabermişim :) Yeni öğreniyorum ben de sayende Bilal hocam.
    Bilal abi SMS Grubu numarasını değiştirmedin değil mi:) O numara aynı kalsın değiştirme
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

Servis güzelmiş gerçekten de bu konuda beyhabermişim :) Yeni öğreniyorum ben de sayende Bilal hocam.
    Bilal abi SMS Grubu numarasını değiştirmedin değil mi:) O numara aynı kalsın değiştirme

yok kardeşim. onu değiştirmedim. 2 numara üstünü yani abisini değiştirdim. (05348366102 yi)
  • eski numarayı arayınca yeni telefon çalıyormu bi süre ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

Servis güzelmiş gerçekten de bu konuda beyhabermişim :) Yeni öğreniyorum ben de sayende Bilal hocam.

yok kardeşim. onu değiştirmedim. 2 numara üstünü yani abisini değiştirdim. (05348366102 yi)

Hiç mesaj gelmiyor ne iş?Bir tek bayram mesajı geldi.

• iyiymiş bu servis
  • istediğin numarayı alabiliyor musun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reasonable

quote:

quote:

Turkcell'lilere sms geliyor, Avea'lılara sadece bayramda geldi ilk kez.

• quote:

Orjinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orjinalden alıntı: Reasonable

quote:

quote:

Turkcell'lilere sms geliyor, Avea'lılara sadece bayramda geldi ilk kez.

Turkcelliyim ben.Evet haklısın bu haftadan itibaren gelmeye başladı.

• bilmeyenler / unutanlar olabilir.
  • 1 ay önce avea numaramı değiştireyim dedim. Sistem çok kötü numaralar verdi bende kabul etmedim.
  • ilk defa duydum böyle uygulamayı.hattan 5 yıldır avea kullanıyordum avea'da bile varmış.gerçekten çok iyi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Orkun.T

ilk defa duydum böyle uygulamayı.hattan 5 yıldır avea kullanıyordum avea'da bile varmış.gerçekten çok iyi.

Avea da değil avedan turkcell e taşıdığım numarayı değiştirmek istedim. Avea da olup olmadığını bilmiyorum.
  • numara değiştirmek önemli değil numarayı değiştirdikten sonra bizi arayacaklara duyuru yapmak önemli birde bir çok yere kayıt esnasında bilhassa resmi kurumlar bankalara numaramızı veriyoruz ve bu numara ile bir çok işlem gerçekleştiriyoruz. hepsini değiştirmek gerekecek ki çoook zor iş bunlar
  • Arkadaşlar Prefixini değiştiren var mı?.Ben aradım benimki 531 liydi söylediği bütün numaralarda 531 liydi.Prefix i değişen var mı?
  • istediğimiz numarayı seçebiliyor muyuz
  • eski hattı olupta yeni numara alacak olanlar için çok işe yarar bir uygulama.
    2 sene önce bende numaramı değiştirmiştim. ama kontor felan vermedim. hatta kampuslu yaptırmıştım.
    şuan yeğenim kullanıyor..
  • arkadaşlar bende numaramı değiştirmeyi düşünüyorum ama hattımı başkası adına kampüslü yaptığım için iptal olabilir diye cesaret edemiyorum... geçen sene hattımı iptal edeceğim diye bedava değiştirmiştim.... aşağı yukarı elli ile yüz tane arasında hat söylemişlerdi fakat prefixlerde değişiklik olmadığını söylemişlerdi... kampüs gidebilirmi değişiklikle bilen birisi varmı....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.