Şimdi Ara

Turkcell'de 10-20 TL ye numaranızı değiştirebilirsiniz. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
129.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim aveadan Turkcelle taşıdıgım 506 29..xxxxli bi numaram vardı. 20 gün önce felan numaramı değiştirmek istediğimi söylemiştim. dakika içerisinde işlem gerçekleşti ve işlem karşılığı olan 25 kontörde hattımdan düşmemişti. ama numara acayip dandikti ya. 531 793xxxx karman corman bir numara. ben hala ezberleyemedim inanın. karıstırıyorum numarayı.

aveadan elimde eser kalmadı. vodacımla devam, bide yanımızda turkcell olsun. Türkiyenin turkceli sonucta
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmigaOS
    Artık hangi numara ile giderseniz gidin 0531 ile başlayan saçma sapan numaralar öneriyorlar. Sırf denemek için ailemin kullandığı 0532, 0533 ve 0535 ile başlayan numaraları ayrı ayrı abone merkezlerinde değiştirmek istediğimi söyledim her seferinde 0531 ile başlayan numaraları vermeye kalktılar.

Turkcell bu zihniyetten vazgeçmeli. Herkes ille 0531 kullanmak zorunda değil, madem kolayca numara değiştiriliyor bir sürü boş olan 0533'den de bir numara verilmeli.

Daha once 2 kere degistirdim 2sindede 534lu geldi.
  • numaramı 2 kere değiştirdim hemde bedava. nasıl olduğunu sölemem
  • bi turkcell hattım var numarasını değiştirmek istiyorum fakat hat babamın üstüne.babamın kimliği ile turkcell bayine gitsem olur mu? yada bunun başka bi yöntemi yok mu ?
  • Merhabalar 2 tane sorum olacak
    1) avea'dan turkcell'e tasidigimiz bir hat var 505'le baslayan onu 53x'e donusturebiliyormuyuz ?
    2) 536 ile baslayan faturali turkcell hattim var, onu 532 veya 533'a donusturebiliyormuyuz ?

saygilar
  • urgenc 1.Evet 2.Hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraaslan_01

bi turkcell hattım var numarasını değiştirmek istiyorum fakat hat babamın üstüne.babamın kimliği ile turkcell bayine gitsem olur mu? yada bunun başka bi yöntemi yok mu ?

telefonla müşteri hizmetlerini arayacaksınız. bayiye falan gitmenize gerek yok.. numaramı değiştirmek istiyorum deyin bir kaç özel soru sorabilirler kişisel yani.. bu cevaplardan sonra size 5 adet numara söylüyorlar beğendiğinizi seçiyorsunuz..

bilgileri biliyorsanız siz.. bilmiyorsanız babanız arayıp görüşsün

• Peki gidip bayiden yeni bi numara alıp benim numaram bu numara olsun deme imkanımız varmı ?
  • öyle olmuyor gedkalessin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Peki gidip bayiden yeni bi numara alıp benim numaram bu numara olsun deme imkanımız varmı ?

yeni hat almış olursun, beğendiysen alır kullanırsın.
    eski numarayı iptal ettirirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Peki gidip bayiden yeni bi numara alıp benim numaram bu numara olsun deme imkanımız varmı ?

yeni hat almış olursun, beğendiysen alır kullanırsın.
    eski numarayı iptal ettirirsin.

Cevaplar için teşekkürler. Eski numaradaki taahhüt olaylarından dolayı sormuştum
  • avea online işlemlerde numara değişikliği için şöyle bir şey var:::
    Numara Değişikliği

Bu bölümden hattınızın numara değişikliği işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Numara değişikliği talebiniz doğrultusunda yeni bir sim kart almaya gerek kalmadan tarafımızdan belirlenen yeni bir numaranın mevcut simkartınıza tanımlanması ile gerçekleştirilmektedir. Numaranız 552,553,554,556 ile başlıyorsa numara değişikliği sonrasında tanımlanan yeni numaranız 555'li ön kod ile başlayacaktır.
    Abonesi bulunduğunuz katma değerli servisler varsa (sms uyarıları vb) numara değişikliği işleminden 1 gün sonra faydalanmaya devam edeceksiniz.
    Numaranızı değiştirdiğiniz takdirde Numara Taşınabilirliği süreci kapsamında numaranız eski operatörünüze iade edilecektir. Bu numarayı bir daha Avea'da kullanamayacaksınız.
  • Numaranızı değiştirdiğiniz takdirde Numara Taşınabilirliği süreci kapsamında numaranız eski operatörünüze iade edilecektir. Bu numarayı bir daha Avea'da kullanamayacaksınız.

önemli bir nokta.

ayrıca Turkcell'e numarasını taşıyanlar için, ilk numara değiştirme talebi ücretsiz.
  • 25 Kontöre böyle bir hizmet olması gerçekten çok iyi bir olay. İnsan bazen numarasını ne kadar çok gereksiz kişilere verdiğini görüyor. Anında değiştirebilmek güzel bir hizmet. Başlayalı 6 ay olmuş fakat daha yeni duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz
    25 Kontöre böyle bir hizmet olması gerçekten çok iyi bir olay. İnsan bazen numarasını ne kadar çok gereksiz kişilere verdiğini görüyor. Anında değiştirebilmek güzel bir hizmet. Başlayalı 6 ay olmuş fakat daha yeni duydum

6 ay mi
  • Turkcellin en iyi hizmetlerinden biri.Turkcell birçok konuda kalitesini gerçekten gösteriyor.
  • Bu hizmeti sizden duyarak az önce kullandım. Sapık nedeniyle yaptık. 537xxx abcb şeklinde bi numara verdiler. Şu veya bu numara oluşundan çok değişim önemliydi ve oldu. Aramayı mutfakta yaptık odaya gelince numara değişmişti. Hız konusunda takdir ettik. Fiyatı faturalı kontörlü hepsi 3 TL Teşekkürler Turkcell, Teşekkürler DH, he unutmadan size de... eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greyishblue -- 3 Nisan 2010; 16:33:46 >
  • yeni numarayı duyurma konusunda bir çözüm var mı ? / ücretsiz bilgilendirme, sms, anons ...
  • Müşteri Hizmetlerini aradım kapadığımda numaram değişmişti çok iyi bir hizmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

yeni numarayı duyurma konusunda bir çözüm var mı ? / ücretsiz bilgilendirme, sms, anons ...

sanırım sadece farklı operatörde olup da oradan kapatma belgesi alınca başvuruosn o şekilde 60 gün sesli anons hizmeti var.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.