Şimdi Ara

Turkcell TV ve Turkcell TV Plus (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
10
Favori
80.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhabalar stb miz az önce değişti apple tv gibi küçücük kibar tatlı bi cihaz olmuş açıkcası çıktığı ilk günden beri değiştirmemiştik sormak istediğim üzerinde usb 3.0 giriş olmasına rağmen menülerde eski cihazdaki gibi bir media player sekmesi bulamamam bu konuda bilgisi olan var mı acaba ne aktif bir seçenek mevcut ne de otomatik algılama ??? bu cihazlarda media player özelliği yok mu acaba ?
  • Aynı sıkıntı bende de var şaun değişti cihaz ama hiç mediaplayer tarzı bir şey göremedim ?
  • berkcan12341 B kullanıcısına yanıt
    menüye bas renk koduyla göstermiş olabilir...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde bir sorun oldu tekrar aradım müşteri hizmetlerini o sorunu hallettikten sonra sordum usb ile film izleme diye bu fonksiyonu turkcell kendi kaldırmış cihazdan ama çok talep varmış geri gelebilirmiş beni de talep edenler arasına yazdı :D
    Yani şu anda Huawei q11 de usb ile film izleme olayı yok.
  • Merhabalar,
    Şu anda taahhütlü Türk Telekom abonesiyim - ve Tivibu kulllanıcısıyım.
    50 mbit hızıma rağmen 2-3 mbit ancak alabiliyorum.

Ay sonuna doğru taahhütüm bitiyor ve Superonline 50 mbit fiber e geçiş yapmayı düşünüyorum.

TV+ ile ilgili sorularım,
    1- Kutusunu modeme kabloyla mı bağlamak zorundayız? Kablosuz bağlantı imkanı yok mudur?
    2- Mevcut Turkcell kullanıcı adı ile Android TV'de uygulama ile seyredilebiliyor - görüntü kalitesi kötü (internet hızıyla alakalı diye varsayıyorum). Superonline ve hızlı internete geçsem yine aynı şekilde (harici kutuya ihtiyaç olmadan) kaliteli izleyebileceğim diye varsayıyorum?
    3a- İkinci soruya yanıt evet ise, Bu durumda kutunun getirisi/götürüsü nedir?
    3b- İkinci soruya yanıt hayır ise, uygulamanın mantığı nedir?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar daha önceleri eklentiyi indirip kurduğum pek çok browserde sorunsuz izliyebiliyordum ama şimdi ise ilk eklenti kurulumu sonrası web tv açılıyor ama tarayıcıyı kapatıp açyığında ise bir daha player açılmadığı gibi kapkara bir ekran oluyor sayfadan çıkış dahi yapamıyorum..ancak sayfa çerezlerini silip girdiğimde şifreyi girip yeniden izliyorum sonra başa dönüyorum tarayıcı kapatılınca gene aynı sorun oluyor..kullandığı OPERA tarayıcı son sürüm 57...bu sorun nedir anlamadım gitti bütün browserlerde aynı sorun oluyor ayrıca tarayıcı eklentilerinde web tv plugin eklentisi gibi birşeyde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 27 Aralık 2018; 4:4:12 >
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    tv+ verdiği huawei q11 de yapabildiniz mi? Bende onu arıyorum
  • xhumz X kullanıcısına yanıt
    tv de cihazla izliyorum sorun yok..ben web üzerinden pc de izlemek ile ilgili sorundan bahsettim ayrıca siz ne demek istediniz onuda anlıyamadım.
    Bu sorun bende olduğunda Opera ayarlarını sıfırladım. Ardından tekrar girince düzeldi. Eklentiler de engeleyebiliyor.
  • Maverick80 M kullanıcısına yanıt
    sıfırladım gene aynı..çerezeri siliyorum yeniden giriş yaptığımda düzeliyor sonra gene aynısı oluyor..kapatıp açınca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 31 Aralık 2018; 15:52:48 >
    Şimdi Opera çerezleri sıfırlayıp denedim. Aşağıdaki gibi Çalıştır Webtv DMPlayer uyarısı çıkınca tüm webtv olarak işaretliyorum. Player çalışıyor.  Turkcell TV ve Turkcell TV Plus
  • Maverick80 M kullanıcısına yanıt
    bende aynısını yapıyorum ama sadece bir kez oluyor o açıldığı ile kalıyor haliyle browseri kapatıp yeniden açtığımda ise player açılmadığı ibi sayfa kapkaranlık oluyor,yeniden açmak istediğimde çer çerezleri silip yeniden girmek zorunda kalıyorum anlamadım gitti..
  • Turkcell tarifem içinde benimde hakkım varmış. Onu farkedince kullanayım dedim ama pc den bir türlü izleyemedim. Eklentiyi indirdim opera firefox chrome explorer hepsinde deniyorum ama açılmıyor... Opera ve chrome dah eklentiyi yükleyin diye uyarı verip duruyor sürekli. Firefoxta ise bu tarayıcıda düzgün çalışmayabilir oepra yada chrome dan izleyin diyor ordan da açmıyor :) Ne yapmak gerek bi şekilde izleyebilmek için hangisinden olduğu farketmez yeterki açsın bi :) ?
  • ****GhOsT**** kullanıcısına yanıt
    bende halen izliyemiyorum..
  • savatager S kullanıcısına yanıt
    zyxel 416 NBG AP sini verici değil de alıcı modunda çalıştırarak TV+ kutusunu 20metre mesafede kablosuz kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.