Şimdi Ara

Turkcell TV ve Turkcell TV Plus (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
10
Favori
80.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uygulamadan yerini yazamıyorum... bana özelde paketlerime bak...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    ne dediğinizi tam olarak anlamadım. tam olarak ne demek istediniz?
  • Arkadaşlar 1.5 ay sonra digitürk aboneliğim bitiyor ve geçenlerde Superonline'dan telefon ettiler işte Turkcell TV+ vesaire diye. Bir arkadaşım ile konuştum bildiğin twitch.tv misali görüntü kalitesi zaman zaman çamur gibi oluyor sakın alma dedi bu doğru mu ? Yani atıyorum HD bir kanalı cam gibi net bir şekilde izleyebiliyor muyum yoksa bağlantı hızım ile mi alakalı bir durum mu bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 11 Ağustos 2016; 9:27:23 >
  • Hiç memnun değilim tavsiye etmiyorum alın bir tane hd uydu alıcı rahat rahat izleyin televizyonunuzu.
  • Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar turkcell TV yi Apple TV den izlemek istiyorum bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim.

Turkcell abonesi değilim nasıl izleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar halk tv varmi kullanan arkadaslar superonline turkcel ip tv de varmi yokmu bugun konustum ama inanmadim. Yalan soyluyorlar sanki satmak icin

• Konuyu yukarı taşımış olacağım, kusura bakamayın ancak 2016 yılinda hala OS X de kullanamadım. Içimden geçenleri tahmin bile edemezsiniz.
  • Turkcell tv plus ı bir türlü açamadım bilgisayardan

eklentiyi kurduğum halde sürekli eklentiyi kur diyor
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    firefox ile dene... google chrome yada ie gibi tarayıcılarla uyumsuz... telefonuna uygulamasını yükle izle daha pratik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

firefox ile dene... google chrome yada ie gibi tarayıcılarla uyumsuz... telefonuna uygulamasını yükle izle daha pratik...

zaten chrome ile çalışmıyor firefox ile çalışıyor

indirdim olmadı
    firefoxu ayar düğmesindeki çıkış düğmesinden çıkıp tekrar açınca açılıyordu açılmadığında... telefonunda bilgisayardan daha iyi izlersin... bilgisayarda sadece windows ile çalışıyor... windowsu bırakırsan hiç izleyemiyeceksin demek oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Turkcell tv plus ı bir türlü açamadım bilgisayardan

C:ProgramFilex(x86)/İnternet Explorer yolunu izleyerek açmayı denermisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Turkcell tv plus ı bir türlü açamadım bilgisayardan

C:ProgramFilex(x86)/İnternet Explorer yolunu izleyerek açmayı denermisin ?

64 bit bendeki ondan dolayı mı acaba

Eklentiye izin verilmiş olmalı. Belki onu farketmemişsinizdir. Adres barının sol tarafında ikonlardan eklentiye izin verilmiş mi bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows işletim sistemi için safari browserda sorunsuz çalışıyor arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: baykant

24 ay taahüt vererek 25 hız, Türkcell TV bağlattım,
    Cihazının usb portundan bağladığım harddisk ve flash bellek içindeki film veya müzikleri okumuyor daha doğrusu usb portuna taktığım bellekleri hiç tanımıyor. Bazen tesadüfen tanıyor binde bir.
    Müşteri hizmetleri aradım sadece siz değil çoğu kullanıcı USB'den media player özelliğini kullanamıyor henüz aktifleşmedi ileriki zamanda düzeleceğini söyledi
    Sizden sorunsuz kullanabilen var mı?
    Birde yayında bazen anlık takılmalar oluyor , kanal listesini kendine göre sıralayamıyorsun, birkere çöktü M.H yi aradım ayarladılar , verdikleri huawei modemin kablosuz çekimi iyi değil telden bağlanıyorum ara ara kopmalar oluyor
    önceki Tilgin modemde hiç sorun yoktu onu aldılar, ben şimdilik memnun değilim bir ay daha deneyeceğim böyle giderse iptal edeceğim.

Biraz zaman geçti ama merak edenler için 4k Sagem yeni kutularda Usb'den film izlenebiliyor bir problem yok anında tanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

arkadaslar halk tv varmi kullanan arkadaslar superonline turkcel ip tv de varmi yokmu bugun konustum ama inanmadim. Yalan soyluyorlar sanki satmak icin

Yok hocam koyacaklarını da sanmıyorum.
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    halk tv var. en azından mobil ve web için konuşuyorum var. kanal listesini ekledim(belgesellerin şeffaf olmasının nedeni favori listemde olması.  Turkcell TV ve Turkcell TV Plus
  • İnternet Exp. üzerinden marketteki filmleri izleyemiyorum. TV ye bağlı kutudan direk açıyor. Pc de loading te takılı kalıyor ve film başlamıyor. Çözüm nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraltan

halk tv var. en azından mobil ve web için konuşuyorum var. kanal listesini ekledim(belgesellerin şeffaf olmasının nedeni favori listemde olması.  Turkcell TV ve Turkcell TV Plus

Kutuluda yok sadece mobilde var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.