Şimdi Ara

Turkcell TV ve Turkcell TV Plus (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
10
Favori
80.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimde turkcell tv cep paketi ama dediğiniz gibi geçiyor sanırım superonline online işlemlerden baktığımda. benim anladığım kadarıyla superonline sitesini yenileyince böyle isim değişikliği oldu. ama turkcell tvden son duruma bakmadım cep paketi olarakmı kullanılıyor diye. ama faturamda bir değişiklik olmadı bende bir şey yapmadım.
  • bu tvod olayı kirala izle olayı sanırım faturana yansıyor Cep paketini iptal ettim bu kaldı bunu nasıl kapatırım süperonline aradığımda aktif aboneliğiniz bulunmuyor diyor birşey anlamadım.
  • Mzlm42 kullanıcısına yanıt
    nasıl kapatıldığı hakkında emin bir bilgim yok. ama kirala izle adı üzerinde zaten kiralayarak izleniyor. yani kira formatında mesela bir filmi izliyorsun. kiralayarak sadece onun parasını ödüyorsun. benim bildiğim bu. ama bildiğim kadarıyla evde turkcell tv(tv od) gibi ismlendirmeler değişmiş haliyle orada sadece. şu ana kadar faturaya bir şey yansımadı. tabii ama sizin dediğiniz gibi de olabilir.
  • bekliyorum fatura dönemini bakalım Süperonline müşteri hizmetlerinede bağlanamıyorum Sadece tvlere göz gezdirdim sonra iptal ettim gelen mesajda kullandığınız süre üzerinden faturalandıralacaksınız yazıyordu
  • Mzlm42 kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi mesaj gelmişse farklı bir durum olabilir. ama bilemiyorum ne desem doğru olmaz. umarım sorununuz hallolur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 20 Mayıs 2016; 19:20:49 >
  • Teşekkür ederim. Turkcell tv geçen günü bir reklam verdi. Sanırım 4 yada 5 gb interneti ile dedi. Her ne şartta olursa olsun mobil tv konusunda çok dikkatli olun. Kota olması çok büyük bir sıkıntı. Sadece vodafonetv de sıkıntı yok. Hayırlı günler diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev paketi kullananlar bayiye sorup 4k cihaz tmin edebilirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 18 Mayıs 2016 'da süperonline la birlikte 2 tane turkcell TV+ aldım. İnternet 100 mb ve 175 cg AKK'si var Televizyon açıkken internet çok kötüleşiyor Müşteri hizmetini aradık modemi değiştirdiler gelip ama hala aynı problemi yaşamaktayım.Turkcell tv+ yokken 44 ping ken turkcell tv+ açıldığında 1000 pinglere kadar çıkıyor. Yardım edebilirmisiniz????

Yanlış yere yazdım ama bir yardım ederseniz

• Arkadaş 1 tane bile kanal eklenmezmi özel kaç ay oldu yahu.

• Ben beklemekten vazgeçtim. IP TV ile ilgileniyorum :)
  • Turkcell Tv +cep paketinin içeriğine sinema kanallarının eklendiği söyleniyor, bilgisi olan var mı durum nedir?
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    evet cep paketten açılmış heralde...
  • Evet bende açık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple tv de bir süre sonra turkcell tv donuyor. sizde de öylemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinematv 1-2 yok
  • Lako02 L kullanıcısına yanıt
    Pingin çok yüksek evine gelen kabloda hasar olabilir. Uçlarda temassızlık olabilir. Benim ping 1 ve kablosuzda max 3 ping görüyorum. 25mbit ve tvplus ile.
  • Arkadaşlar ufak bir sorum var medya oynatıcı ile ilgili. Hdd den film çalıştırdığımda altyazıyi bir türlü eklemeyi basaramadim. Cozumu olan var mı acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufacık bile yenilik olmadı şu aya kadar dahada olmaz sanırım.

• yenilikler oluyorda kanal bazlı ve filmler ve dizilerde... kanald ve showtv hd geldi... fox tv hd oldu... v.s.e. cihaz 4k oldu... ( mevcut cihazı alıp 4k olandan vericekler ama ek ücretle... )
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

yenilikler oluyorda kanal bazlı ve filmler ve dizilerde... kanald ve showtv hd geldi... fox tv hd oldu... v.s.e. cihaz 4k oldu... ( mevcut cihazı alıp 4k olandan vericekler ama ek ücretle... )

Ben yeni kanal gmrmedim filmler zaten leş.. 4k ise bizim makineler desteklemiyor ki işe yaramıyor zaten. Bize gelecek olan internet ve youtube hala gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.