Şimdi Ara

Turkcell TV ve Turkcell TV Plus (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
10
Favori
80.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi film leş? adamlar geniş açıdan katogeride film koymuş... leş dediğin filmler bazılarına sanat eseri... klasik korku filmleri bile var... youtube 4k cihazda var eskiden uygulama iken youtube vardı kullandın mı? olasılıkla hayır... hd tv için bile 4k cihaz istemek mantıklı... sd cihaz neredeyse zar zor idareten çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

hangi film leş? adamlar geniş açıdan katogeride film koymuş... leş dediğin filmler bazılarına sanat eseri... klasik korku filmleri bile var... youtube 4k cihazda var eskiden uygulama iken youtube vardı kullandın mı? olasılıkla hayır... hd tv için bile 4k cihaz istemek mantıklı... sd cihaz neredeyse zar zor idareten çalışıyor...

Verilmeyen cihaz hakkında yorum yapamam istedim vermediler yani satışta olan sd kutular üzerinden yorum yapıyorum ve kısacası sd kutu üzerindem çöp bir platforum diyebilirim. 4k kutu versinler ozaman düşünürüz kullandıktan sonra fikrim değişirmi değişmezmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende taahüt yenileyerek bu ay 3lü Fırsat kampanyasına geçtim ancak adamlar 4k cihaz vermiyorlar bundan yararlanamayacağımı söylüyorlar ne kadar saçma bir şey adamlar yeni cihaz çıkartıyorlar ama eskileri bize kakalıyorlar yarın tekrar görüşeceğim gerekirse aboneliğimi iptal edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr34

Bende taahüt yenileyerek bu ay 3lü Fırsat kampanyasına geçtim ancak adamlar 4k cihaz vermiyorlar bundan yararlanamayacağımı söylüyorlar ne kadar saçma bir şey adamlar yeni cihaz çıkartıyorlar ama eskileri bize kakalıyorlar yarın tekrar görüşeceğim gerekirse aboneliğimi iptal edeceğim.

Vallahi smart tv kullanmasam ilgilenirdim ama smart tv olduğundan 4k tv'mde yok zaten yeni kutunun pek de artısını görebileceğimi düşünmüyorum o yüzden sormadım bile. Seneye Turkcell Tv de ihaleye giricek lig için o yönde açıklamalar var eğer girip de eski müşterileri için uygun fiyat vermezlerse seneye bu zamanlarda iptal edip Digiturk'e geçerim.
  • hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    Aktiflenmiştir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uguraktas05 kullanıcısına yanıt
    ne aktiflenmiş?
  • uguraktas05 kullanıcısına yanıt
    Neymiş bende merak ettim

• 4 senedir müşteri hizmetlerini aramalarımın toplamı şu son 1 ay içerisinde yaptığım aramalardan azdır, adamlar bugün gelip kutuyu bağladılar cihaz ntp zaman aşımı hatası veriyor daha yüzünü görmeden hatalı bir şekilde duruyor bakalım kaç güne çözecekler durumu. Allah var internette hiç bir sorun yaşamıyorum ne ping ne hız kaybı ama ciddi ciddi taahütü bozup Türknete geçmeyi planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 26 Haziran 2016; 3:17:44 >
  • Selamlar.Medya oynatıcıda videolara nasıl altyazı ekliyoruz acaba bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greenlawing -- 26 Haziran 2016; 17:36:46 >
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Fotoğraftaki aktiflenmiştir kelimesi tuhafıma gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar Cumartesiden beri cihazın verdiği ntp zaman senkronizasyonu hatasını çözemiyorlar sanırım en güzeli superonline'a elveda demek.
  • Arkadaşlar merhaba bu cihazı internete
    TL-WR702N ürününü kullanarak bağlayabilirmiyiz? digiturkü bu cihaz ile bağlıyorlar, turkceltv de bu işlem iş görür mü sizce ne dersiniz?
  • Turkcell TV'yi Ipad'de kullanıyorum. Görüntüyü Apple Tv'ye yansıtma yoluyla aktarabiliyorum. Fakat Air Play ile aktardığımda hata veriyor. Bu hata nasıl giderilir?
  • arkadaşlar benim turkcell hattım var turkcelltvplus deneyim dedim kullandım iptal ettim. iptal edince superonline tarafından bilgi mesajları gelmeye başladı. sonra edevletten baktığımda superonlineda aktif abonelik var diyor. ne iş anlamadım benim ev internetine dokunmasın bunlar?
  • Turkcell TV Çöpden başka birşey değil. 2,5 sene önce de lig TV olacak hd kanalların tamamı olacak falan dendi hepsi hikaye.

Özet geçiyorum tarifeye ek ücretsiz olarak sunuluyorsa mutfak televizyonuna bağlanılabilir. Aksi halde çöp. TV izleyeceksen eutelsat digiturk plus. Dilediğin Zaman izle sayesinde Torrent derdiniz kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Turkcell TV Çöpden başka birşey değil. 2,5 sene önce de lig TV olacak hd kanalların tamamı olacak falan dendi hepsi hikaye.

Özet geçiyorum tarifeye ek ücretsiz olarak sunuluyorsa mutfak televizyonuna bağlanılabilir. Aksi halde çöp. TV izleyeceksen eutelsat digiturk plus. Dilediğin Zaman izle sayesinde Torrent derdiniz kalmaz

Haklısın da fiyatları bir değil ki abi ben 2 sene olacak nerdeyse aylık 8 lira gibi komik bir fiyat veriyorum ve foxlife ,fxhd, foxcrime, foxsports, sinema tv'ler nat geolar gibi kanalları bu fiyata izleyebileceğim başka platform yok bence 2017 ihalesinde digiturk fiyatlarına nazaran daha ucuza yayınlayacak şekilde alabilirler lig haklarını paylaşanlardan olabilirler yani. Şayet geçen haftalarda ceo'lardan biri bu tarzda bir açıklama yaptı o yüzden 2 sene sonra hala bu halde olursa tamamen katılırım sana ama önümüzdeki ihale de ne yapacaklar bakacağız ona göre devam eder ya da etmeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Turkcell TV Çöpden başka birşey değil. 2,5 sene önce de lig TV olacak hd kanalların tamamı olacak falan dendi hepsi hikaye.

Ben ön yargılı yaklaştığımı düşünüyordum ama gerçekten durum böyle arayüz bi kere çok ağır ses açıyorum kumanda algılamıyor basıyorum basıyorum sonra bir anda tüm basmalarımı algılıyor kanal geçişleri öyle ahım şahım değil + içerik olarak boş diyebiliriz gerçekten boşuna Turkcell TV'ye geçiş yapmayın alın bir tane güzel bir hd uydu alıcı canavar gibi kullanın şu alet için taahhüd vermeye değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

Arkadaşlar merhaba bu cihazı internete
    TL-WR702N ürününü kullanarak bağlayabilirmiyiz? digiturkü bu cihaz ile bağlıyorlar, turkceltv de bu işlem iş görür mü sizce ne dersiniz?

Ben TUrkcell Tv'yi TL-WA850RE ürünü ile bağlıyorum bir problem olmadı.
  • turkcel tv plusa windows 7 cihazımda ne chromedan ne firefoxtan giremiyorum chrome firefox ve ie ye yönlendiriyor firefox ise eklenti kurun diyor ama bir yönlendirme yapmıyor. Cebime uygulamasını indirdim (app store ) sorunsuzca izliyorum fakat laptopumda da izlemek istiyorum. Ayrıca 3 yıl taahhüt verdim apple play karşılığı şimdi turkceltv+ için ayrıca bir ücretlendirme de yapıcaklar mı. Kullanmadan önce baktım tarifelerimde duruyordu ben de aktif olarak kullanmak istedim

Tşkler

İyi günler/akşamlar
  • shane S kullanıcısına yanıt
    fiber üçlük tarifesiyle almıştık turkcel tv yi. laptopda kullandığım zaman donmalar yaşanıyordu. son zamanlarda girmedim turkcell tv ye. eğer değişmemişse bazı tarayıcılarda kullanamıyordun. bundan önceki turkcell tv daha iyiydi.

ayrıca faturaya 6.90 lira yansıtmışlar. yani ne desek şimdi? şimdiye kadar alınmadı. ve uyarıda gelmedi. umarım sorun çıkartmazlar iptal ederken turkcell tvyi. sonra internette de sorun çıkarmazlar inşallah. iptallerle uğraşmak istemiyoruz!!!!.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.