Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
100
Favori
454.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapandı malesef bi dahaki bayramı bekleyeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yeni abone oldum. 4 yıl teledunya kullandıktan sonra beşi bir yerde paket ile telefon dahil herşeyi taşıdım. değişiklik olsun istedim fakat biraz sancılı bir süreç oldu.

kuruluma gelen ekipler taşeron o yüzden size tecrübeli elemanda denk gelebilir yeni yetme askerliğini bile yapmamış gençlerde. tv yi salona interneti arkada odaya kurmalarını istedim fakat birşeyler zırvaladılar olmaz dediler sonrada bize sadece salona kadar kurmamız söyleniyor diyip konuyu kapattılar. şimdi sırf bu yüzden arka odaya ethernet kablosu çekmem gerekecek. ayrıca çıkma modem ve dağıtıcı cihazı getirebilirler. ben ilk seferde anlamadım. dağıtıcı çalışmayınca çocuk diğerine aşağıdan sıfır getir gibi birşey dedim. bunlar sıfır değilmi diye sorunca yine kemküm etti. artık son aşamaya gelindiği için ilk etapta birşey demedim ama satışı yapan elemanı aradım ona sordum. oda saçmaladı ve dediki modemler ilk kullanıcıdan gelince içi kopmple yenilieniyor sıkıntı yaşamazsınız gibi şeyler söyledi. dedim öyle şey olmaz yeni modem rica ediyorum zaten içinden çok dışıda eski dedim. bakalım onuda değiştirecez dediler bekliyorum.

incecik kabloyu içeri almak için bir parmak matkapla duvar deldiler. olm bunun yokmu 6 lık 4 lüğü dioyrsun abi bi tek bu var diyor. yani özetlemem gerekirse adamların başında durun ve her yaptıklarını sorun. size sormadan hiçbirşey yaptırmayın ki evin içine etmesinler. yeni taşeron ile işler yürüdüğü için cep telefonu numarası hala taşınmadı.

eğer benim gibi salonda tv orta odada modem olsun isterseniz bir ağ kablosu ihtiyacınız olacak. öncesinde kabloyu hazırlayabilirseniz kapı üstlerinden gizleyerek fiber kabloyu orta odaya isteyin orada modemi kursunlar tv ye de salona çektiğiniz etherneti takarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overactive -- 30 Haziran 2017; 11:44:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: overactive

bende yeni abone oldum. 4 yıl teledunya kullandıktan sonra beşi bir yerde paket ile telefon dahil herşeyi taşıdım. değişiklik olsun istedim fakat biraz sancılı bir süreç oldu.

kuruluma gelen ekipler taşeron o yüzden size tecrübeli elemanda denk gelebilir yeni yetme askerliğini bile yapmamış gençlerde. tv yi salona interneti arkada odaya kurmalarını istedim fakat birşeyler zırvaladılar olmaz dediler sonrada bize sadece salona kadar kurmamız söyleniyor diyip konuyu kapattılar. şimdi sırf bu yüzden arka odaya ethernet kablosu çekmem gerekecek. ayrıca çıkma modem ve dağıtıcı cihazı getirebilirler. ben ilk seferde anlamadım. dağıtıcı çalışmayınca çocuk diğerine aşağıdan sıfır getir gibi birşey dedim. bunlar sıfır değilmi diye sorunca yine kemküm etti. artık son aşamaya gelindiği için ilk etapta birşey demedim ama satışı yapan elemanı aradım ona sordum. oda saçmaladı ve dediki modemler ilk kullanıcıdan gelince içi kopmple yenilieniyor sıkıntı yaşamazsınız gibi şeyler söyledi. dedim öyle şey olmaz yeni modem rica ediyorum zaten içinden çok dışıda eski dedim. bakalım onuda değiştirecez dediler bekliyorum.

incecik kabloyu içeri almak için bir parmak matkapla duvar deldiler. olm bunun yokmu 6 lık 4 lüğü dioyrsun abi bi tek bu var diyor. yani özetlemem gerekirse adamların başında durun ve her yaptıklarını sorun. size sormadan hiçbirşey yaptırmayın ki evin içine etmesinler. yeni taşeron ile işler yürüdüğü için cep telefonu numarası hala taşınmadı.

eğer benim gibi salonda tv orta odada modem olsun isterseniz bir ağ kablosu ihtiyacınız olacak. öncesinde kabloyu hazırlayabilirseniz kapı üstlerinden gizleyerek fiber kabloyu orta odaya isteyin orada modemi kursunlar tv ye de salona çektiğiniz etherneti takarlar.

Hocam sizin taseronlar cok sıkıntılıymış. Benim modem ve tv ayri odalarda ikisine de ayri kablo cektiler. Olmaz falan demediler.

Ayrica guncel tv kutusu 4k sagem, modem de huawei hg255s. Bende de bunlar var.

Kabloyu da olabildigince gizlediler, delikler sadece kablo gececek kadar. Hatta istersek beyaz kablo kaplamasi da takacaklarini soylediler ama kablo zaten cok ince oldugundan gerek gormedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 30 Haziran 2017; 13:57:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

quote:

Orijinalden alıntı: overactive

bende yeni abone oldum. 4 yıl teledunya kullandıktan sonra beşi bir yerde paket ile telefon dahil herşeyi taşıdım. değişiklik olsun istedim fakat biraz sancılı bir süreç oldu.

Hocam sizin taseronlar cok sıkıntılıymış. Benim modem ve tv ayri odalarda ikisine de ayri kablo cektiler. Olmaz falan demediler.

Ayrica guncel tv kutusu 4k sagem, modem de huawei hg255s. Bende de bunlar var.

Kabloyu da olabildigince gizlediler, delikler sadece kablo gececek kadar. Hatta istersek beyaz kablo kaplamasi da takacaklarini soylediler ama kablo zaten cok ince oldugundan gerek gormedik.

hocam peki iki odaya da fiber kablomu çektiler yoksa birine fiber diğerine ethernet mi çektiler nasıl yaptılar? olmadı ona göre bende arayıp isteyeceğim.

• overactive kullanıcısına yanıt
    İki odaya da fiber çekemezler. Modemi nereye koyduysanız o odadan tv+ ı koymak istediğiniz odaya kadar ethernet kablosu çekecekler.

• aile paketi 20tl oluyormuş bana kampanyalı. Değer mi sizce üye olmaya? yabancı diziler falan ücretsiz erişebiliyormuyuz? Birde güncel yabancı diziler mevcut mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanDrogba -- 3 Temmuz 2017; 14:42:37 >
  • AslanDrogba kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla film ve dizi paketleri zaten açık. Aile paketinde seçkin belgesel ve spor kanalları açılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    1 ayı aşkın süredir Full TV+ Paketine üyeyim (Yıllık abonelikle aylık 9.90 liraya) Bigisayarda ve cep telefonunda/tablette kanalları izleyebiliyorum. Genel olarak hizmetten memnunum. Ancak daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Kendimce; artı, eksi ve geliştirilebilir özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Umarım Turkcell TV+ karar alıcıları bu forumu takip ediyordur.
    Öncelikle;

+ARTI özellikleri
    + Her kanalı 24 saat geriye alabiliyorsunuz. Yani örneğin bugün saat 20:00'da dün 20:00'da yayınlanmış bir programı izleyebiliyorsunuz (Bu harika bir özellik, zira Tivibu'da Windows 10 uygulaması ile sadece 1 saat geriye gidebiliyorunuz)
    + Belgesel kanallarını aylık 10 lira gibi bir ücretle izleyebiliyorsunuz (Nat Geo'lar, Discovery, D. Science, Animal Planet, Da Vinci Learning, Docubox (TR dil seçeneği maalesef yok))
    + Genel olarak takılma olmadan yayınları izleyebiliyorsunuz ve görüntü kalitesi oldukça iyi.

-EKSİ özellikleri
    - Sadece Internet Explorer ile izlenebiliyor (Windows 10 bilgisayarımda IE11'i sadece Turkcell TV+ izlemek için kullanıyorum. Microsoft bile Edge tarayıcıya geçmişken, IE kullanmak garip oluyor.
    - turkcelltvplus.com.tr sitesi bence yetersiz. Turkcell'in bir ay ücretsiz deneme imkanı vermesi güzel birşey. Ancak hangi pakette hangi kanallar var, hangileri yok bunları üye olmadan önce siteden görebilmemiz lazım. Örneğin 24 Kitchen kanalı var mı yok mu? 24 Kitchen web sitesinde TV+'da olduğu söyleniyor. Ancak ben kanal listesinde göremiyorum. TV+ web sitesine bakıyorum, orada hiçbirşey yok

>GELİŞTİRİLEBİLİR özellikleri
    > Tivibu gibi Windows için EXE ve Windows 10 uygulaması olabilir.
    > Belgesel kanallarının sayısı artırılabilir. Tamam Da Vinci Learning kanalı için bile aylık 10 lira verebilirm. Ancak Science et Vie ve Viasat History gibi kanalların eklenmesine de hayır demem

Son olarak bilgisayardan Tivibu, Digiturk Play, D Smart Blu ve TV+ (Viasat History de eklenirse Filbox Hemen'e de üye olacağım ) kullanıcısıyım. Yukarıda saydığım eksi özellikler haricinde genel olarak en sevdiğim hizmet TV+

• quote:

Orijinalden alıntı: cinquanta

Bildiğim kadarıyla film ve dizi paketleri zaten açık. Aile paketinde seçkin belgesel ve spor kanalları açılıyor.

Peki hocam guncel yabanci diziler yayinlaniyormu gameofthrones shameless vs gibi diziler.

• TV+ için hangi pakette hangi kanallar var veya tum kanal listesi gibi birsey yok mu sitesinde ben mi goremiyorum. yani uye olacak olan adam neye göre uye olacak ki.
  • Arkadaşlar bir ay ucretsiz denemeyi nasil baslatabiliyoruz? Daha sonra iptal edebiliyor muyuz para vermeden?

• Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Ben müşteri hizmetlerini arayıp aktif ettirdim sonrada para vermeden mesaj ile iptal ettim.
  • Arkadaşlar Turkcell tv kutusunun 3,5 mm ses çıkışı var mı

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    4k sagem utuda yok. ama dijital optik çıkışı var. diğer marka kutuda varmı bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 15 Temmuz 2017; 15:55:24 >
  • Arkadaşlar Xiaomi mi box 4K aldım, ancak cihaz henüz elime ulaşmadı. Bu cihazda sanırım Turkcell tv+ uygulaması çalışır dimi? 14.90 TL'ye mobil full pakete üye olacağım sanırım içerik beni tatmin eder.
  • ultracimbom kullanıcısına yanıt
    Sizinkinde çalışırmı bilemiyorum ama ben başka bir cihazda denedim ve görüntü kalitesini hiç beğenmedim. Bu konuda kendi cihazları sonrası en iyi cihz Apple Tv fakat onda bazı kanallar çıkmıyor ilginç bir şekilde.
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, teşekkür ederim. Bakalım bir deneyeceğim. Neticesinde Taahhüt vermeyeceğim için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    Apple TV de Turkcell + mı çalıştırıyorsunuz? Bunu nasıl yapıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Gündür Turkcell müşteri hizmetlerini arıyorum, onlar beni Superonline müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Superonline'a bağlanıyorum onlar bizimle alakalı değil, Turkcell'e aktarıyorum onlarla görüşün diyor. Kısacası ben böyle saçma sapan bir iş görmedim. Kimsenin kimseden haberi yok. Sitelerinde diyorki Turkcell TV+ için Turkcell hattınızın olması şart değil. Başka operatörlerden de üye olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri Turkcell aboneliğim yok diyorum afallıyor.

Velhasıl kelam, artık pes ettim. Abone felan olmuyorum.
  • cinquanta kullanıcısına yanıt
    Apple store da kendi uygulaması üzerinden izliyorum.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.