Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
100
Favori
454.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, evde farklı bişey denemek istiyorum, SOL modemden farklı routera yönlendirme yapıp evdeki tüm ağı bu yeni router üzerinden yapacağım, bu sırada tv+ smart tv uygulamasını kullanırsam internet kotamdan yiyeceğini düşünüyorum bu da sorun değil limitsiz internet var ama diğer cihazlarda tv izlerken internette takılma kopma yavaşalık hisseder miyim ? 25 MB fiber kullanıyorum.

• Merhaba. 4k kuyuya geçmek istiyorum. Güncel Sagem 4k kutu modeli nedir? Ayrıca optik ses çıkışı var mı resim de atar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam internetim iyi mi stick üzerinden 50mbps civarı hız alıyorum TV+ da görüntü iyi ama FPS düşüklüğü var modem üzerinden baktığımda ortalama 12mbps civarı intenet kullanıyor ama FPS sorununu nasıl çözebiliriz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Muzafferrccelik M kullanıcısına yanıt

Dostum bu konuda fazla bir bilgim yok. TV+ müşteri hizmetleri belki yardımcı olabilir.

Android box otomatik FPS kare hızına uyumu yok bu yüzden internet hızınızla alakalı değil .Bein ,Dsmart Go vs. aynı sorun bulunuyor …

Apple TV üzerinden izlediğinizde FPS kare hızına uygum desteği bulunduğu için bu tür rahatsız edici olaylara denk gelmiyorsunuz …

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TV plus 4k kutulu olarak kullanıyorum. Ssport kanallarında aşağıdaki çektiğim videoda gibi görüntü sorunu oluyor ara ara. Yayıncı kaynaklı mıdır ? Bu sorunu yaşayan var mı ?
    https://files.fm/f/7g2jb46qj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnu89 -- 6 Kasım 2021; 23:12:38 >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorunu nasıl düzeltebiliriz?

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba , ben TV plus 4k sagem kutulu olarak kullanıyorum ve aşağıdaki çektiğim videoda gibi sorun yaşıyorum maç izlerken ara ara . Yayıncı kuruluştan mı kaynaklanıyordur ? Yoksa farklı bir durum olabilir mi. Baya bir işlem yapıldı (kutu değişimi , modem değişimi , port değişimi gibi)

https://files.fm/f/7g2jb46qj

• Bir kaç gündür turkcell tv plus açıldiginda her zamanki gibi 1 den 6 ya kadar sayiyor ve tam yayin açılmak üzereyken yine kendini restart ediyor...Bunu onlarca defa tekrarladiktan sonra açılıyor... fakat bir sonraki gün yine aynı şeyi yaşatıyor..benzer bir sorunu yaşayan yada fikri olan varsa desteğini rica ederim.
    Teşekkürler...

• husnu89 H kullanıcısına yanıt

Bende yaşıyorum yayıncı kaynaklı sanırım.Ama TV+ buna bir çözüm getirememesi acizlik.

• ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba kesinlikle öyle, çözüm yok. Arada dikkat ediyorum diğer kanallarda da denk geliyor donma durumu ama Ssport Trt spor gibi canlı yayınlarda daha sık görülüyor.

• husnu89 H kullanıcısına yanıt
    Apple TV 4K izliyorum bu tür bir sorun yaşamadım .Tv plus 4K sahibi değil bu yüzden yorum yapamıyorum..

Maalesef android box bu tür sorunlar var ve çözümü yok .Apple tV 4K sorun yok.

• Arkadaşlar merhaba;

Su anda 100 mbps+hd(huawei) tv plus kullanıyorum. huaweilerde tek kumanda ile tv ile tv+ kutusu kontrol edilebiliyor. 4k kutuya ücretsiz geçiş yapabiliyorum.

Acaba sagem kutu ile huawei kumandası kullanılabiliyor mu ? Kumandayı değiştirtmeme gibi bir durum var mı ?

• TV Plus Premium abonelik kodu alıp aktif ettim. Canlı yayın görüntü kalitesi bana çok düşük geldi web için. Web çözünürlüğü 480p midir nedir anlamadım. Bunu ayarlayabiliyor muyuz?

• 480p olmamalı görüntü kalitesi HD tv+ ta

• blindness B kullanıcısına yanıt

Hocam bende de aynı kutu var. Sorduğunuz soruların aynısı bende merak ediyorum. Cevaplarını bilen varsa yanıtlarsa çok sevinirim.

• Arkadaşlar acil cevap yazabilir misiniz. Taahhütüm bitti de.TV plus iptv olanından almak istiyorum altyapım fiber desteklemiyor.77 mbit hız var.Bana iptv olur mu tv+ ready istemiyorum.

• 35 mbit hizda fiberim netim var başka uygulama uzerinden cok iyi goruntude iptv izleyebiliyorum

• Arkadaşlar Tv+ kullanıyorum. Lg Oled tv, 35 mb fiber internet var. Dün antenden kabloyu direk Tv ye takarak ve Tv+ ı takarak karşılaştırma yaptım Tv+ görüntü kalitesi çok kötü. Sebebi ne olabilir ?

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.