Şimdi Ara

Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.785
Cevap
100
Favori
454.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TV+ için aylık 25 TL vermek çok mantıksız …

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konu haricinde olabilir ancak gerekli bilgiye ulaşamadığım buraya yazıyorum.

TV'de Superonline WIFI 6 dönemi şeklinde dönen reklamlarda bahsedilen modem sadece çekim gücünü artırmak için midir? Bunu sormamın sebebi yaşadığım bağlantı sıkıntısından dolayıdır.

Mevcut ZTE modem iki katlı evin her odasında hatta terasta bile güzel bağlantı sağlıyor. Ancak modemden veya bağlantı hızından kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin olamadığım bir durum var.

Örneğin sosyal medyada bir video izlerken video donup kalıyor veya Whatsapp'tan tek satır bir mesaj yazıp göndere basıyorsunuz ama mesaj gitmiyor, takılı kalıyor veya seyrettiğiniz video takılıp kalıyor. Whatsapp mesajının karşıya gitmesi için ya 3-5 dakika bekleyeceksiniz ya da wifi'den çıkıp mobil veriye geçeksiniz. Takılıp kalan video için de aynı şeyleri yapmanız gerekiyor.

Sırf bu yüzden TV+ müşteri hizmetleriyle uzun yazışmalar yaparak Huawei modemi ZTE modemle değiştirdim ama fayda etmedi. Acaba diyorum WiFi 6 modeme geçsem çare olur mu?

Bunlara ilaveten yaşadığım spesifik bir sorun daha var ama bunu SOL'a anlatamadım. Bilgisayarda MS Outlook'ta mail gönderip alma sorunu yaşıyorum. Arada bir Outlook'u kapatıp açmaz isem ne mail geliyor ne de mail gidiyor. Bu durum şirkette SOL kullanan tüm arkadaşlarda mevcut.

Bu problemi SOL'a bir türlü anlatamadım. Kaç kere yazıştım hatırlamıyorum? Her seferinde "bağlantı hızınız iyi" diyerek cevap veriyorlar. İyi de her şey hız değil ki?

Yukarıda saydığım sorunları yaşayan var mı acaba?

• QRocKfire kullanıcısına yanıt

Hocam bu kişiye göre değişir. Eğer EPL takip ediyorsanız S Sport şart.

• celebic kullanıcısına yanıt

Bu sorunu ben de yaşıyorum hocam. Evim 76 m2 kutu gibi bi ev. Modemde yatak odası arasında bir duvar var sadece bazen sizin sorunun aynısı gerçekleşiyor. Huawei modem var. Wifi 6 düşünmeye başladım artık istesem değiştirirler mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgabjk T kullanıcısına yanıt

Hocam 125 lira değişim için fark istiyorlarmıș. Aslında fazla bir para değil ama yukarıda saydığım sorunlara çözüm olacağını pek sanmıyorum.

Bunun dışında wifi 6 modem nimetlerinden faydalanmak için ağa bağlanacak cihazların WiFi 6'ya uyumlu olması gerekiyormuş. Bu yüzden şu an için gereksiz biliyorum.

• 100 mgbit superonline fiber +full tv+ (4k sagem kutu) için 125 tl fiyat aldım nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 12 Şubat 2022; 8:57:9 >
  • DrPowerX kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat tvsiz 129 a kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Çok iyi fiyat.

Ben 35 mbps + TV full paketi 106,90'a kullanıyorum. Bir yıl önceki fiyat benimki.

35 mgbit 105 TL / 50 mgbit 114 tl fiyat verdiler ben bu tarifeye tercih ettim. Çok uğraştım ama bu fiyatı alabilmek için en son iptal etme aşamasında bu fiyatı verdiler.

• Merhaba arkadaşlar 15 mbit internet turkcell tv paketine gectim. Ama goruntu kalitesi uydu yayınından daha kötü normal mi?

• JacobTR kullanıcısına yanıt
    Görüntünün o kadar kötü olmaması gerekiyor

• iPhone 12 de gizlilik uyarısı alıyorum sürekli neden olabilir

• JacobTR kullanıcısına yanıt

Uydu kadar net görüntü vermeyebilir ama aradaki fark o kadar az ki bunu fark etmek bile zordur. En azından kötü yayın demek mümkün değil. Müşteri hizmetleri ile bu konuyu görüşüp servis talep edebilirsiniz.

• tvibudan fiber tv+ geçicem aile paketiyle ekstra paketi arasında ne fark var kanal sayıları aynı görünüyor bir de pazarlık yapıyorlar mı

• Sonunda websitesi ,ios ve android tarafına tv+ yıllık ödeme işleme açıldı hayırlı olsun👍Yıllık 203.88 aylık/16.99'a geliyor.

Ben ayni sartlari Aralikta Yeniledim..Uygun bence..

• aslanboy6 A kullanıcısına yanıt

Aile paketi Uygundur, aralarinda ki fark, kayit ozelligi daha fazla full'de...Misal birisi 60 dk,digeri 90 dk gibi..

• Merhaba

Q11 TV+ cihazını alsak,TV+ üyeliğimde varsa onun üzerinden kullanabiliyomuyum?

• TV+ da kaydettiğimiz içerikleri USB ile dışarı aktarabilir miyiz? Kutu bu.

• ercanbs E kullanıcısına yanıt
    Servis sağlayıcılar yayınlanan flim ,dizi veya programın yayınlama hakkını almaktadır.USB dışarı aktarılsa bile ts uzantı ile şifreler…

Sadece orjinal donanıma takıldığında izlenebilir.PC vs. ortamlarda çalıştırılamaz.Zaten belli bir süre belirlenir sonrasında saklanma süresi geçince kullanılamaz…

USB aktarılan bir kayıdın şifre koruması bulunmaması illegal dağıtım yolunu açacağı için bu tür bir riski servis sağlayıcısı almaz …

Elinizdeki cihaza USB takıp denerseniz DVR özelliği açıkmı rahatlıkla anlarsınız …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 6 Mart 2022; 14:6:22 >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.