Şimdi Ara

Turkcell TV izlerken kotadan götürür mü ?_ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
36.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Kotadan mı gidiyor,yoksa tv paketi kotadan bağımsız mı kullanılıyor?
    Kullanan arkadaşlar kesin bilgi yazarsa çok iyi olur

https://m.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-tv

5gb kota veriyor 10 tl karşılığında.
    5gb kota bitince internet paketin varsa ondan yer. Yoksa 1gb veya 4gb lık kota al der.

Merhaba. Ben 5GB paketi almadan sadece Net paketi almak istiyorum. Bu paketi mobil bağlantıda mevcut data paketinden düşerek kullanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Kotadan mı gidiyor,yoksa tv paketi kotadan bağımsız mı kullanılıyor?
    Kullanan arkadaşlar kesin bilgi yazarsa çok iyi olur

https://m.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-tv

5gb kota veriyor 10 tl karşılığında.
    5gb kota bitince internet paketin varsa ondan yer. Yoksa 1gb veya 4gb lık kota al der.

Merhaba. Ben 5GB paketi almadan sadece Net paketi almak istiyorum. Bu paketi mobil bağlantıda mevcut data paketinden düşerek kullanabilir miyim?

Denemedim ama mantıken olması lâzım.
    TURKCELL in ne yapacağı belli olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell tv ilk çıktığında sınırsız kotası vardı, ayda 30 gb'lık tv seyrederdim, fiyatı da uygundu. Sonra tv+ çıktı, güzel özellikler eklediler vs. fakat şimdi bakıyorum işi hizmetten ziyade tamamen ticarete dökmüşler, güzel programdı yazık olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C0967079 -- 13 Mayıs 2016; 12:38:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an 25 mbit 75 gb a.k.k fiber internet aldım süperonline ve 3 aydır ücretsiz kalan 24 ay 60 tl diye anlaşmıştık. Bugün aradılar ve 3 ay daha interneti bedava verelim ve turkcell tv verelim , 3 ay bitince 70 tl ödeyin dediler. Şimdi bu hd kalite diye kotayı yiyip bitirmesin çünkü çanak vs yok. Sadece bi vihaz bağlayıp gideceklermiş. Kafam karışık?

• arkadaşlar eğer evde turkcell superonline fibernet varsa webden, tabletten veya apple tv'den izlersek kotadan düşmüyor diye okuyorum, doğru mudur?

siz nasıl biliyorsunuz?
    http://www.superonline.net/turkcell-tv

Fiber İnternet Kotandan Düşmeden İzle​

Tüm yayınları TV’den, bilgisayardan, tablet ve akıllı telefonundan, üstelik fiber internet kotandan düşmeden izle. Turkcell TV+ çok ekranlı bir servis olup, TV'den izlemeye başladığınız bir yayını bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan kaldığınız yerden seyretmeye devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3phisto -- 25 Kasım 2016; 22:2:43 >
  • arkadaşlar yazdıklarınızı okudumda herhalde cepten kullanınca kotadan yiyor peki 5gb paket diyosunuz 5gb ile kaç saat cepten tv izleyebiliriz.bu turkcell tv de çözünürlük ayarı varmı 360p 720p gibi?360p de kaç saat izleriz cepten 5gb ile?
  • barikat34 B kullanıcısına yanıt
    öyle bir ayarı yok malesef,günde 3 saat izliyorsan en fazla 1 hafta sonra 5 gb biter,ben vodafone tv almışım 4 aydır ipadimin 10 saat şarjı bitene kadar her gün kullanıyorum,kafam rahat
  • germiyanlı ben şimdi vodafone tv yi inceledimde herhalde 5 tl veriyosun bir ay boyunca mı seyredebiliyosun kotadan düşüyo mu?ipadin simkartlı olan dimi ?biraz

anlatırmısın?ben güvenlik olarak çalışıyorum uydu bağlantısı yok iphone var onu bi kabloyla tvye bağlayıp görüntü aktarcam o yüzden soruyorum
  • barikat34 B kullanıcısına yanıt
    Evet kotadan yemiyor sınırsız vodafone tv

• vodafone tv de başlıca kanallar var mı?(star show kanald atv trt gibi)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.