Şimdi Ara

Turkcell Taahhütün Son Ayında Cayma Bedeli Çıkardı - BTK Duyarsız Kaldı !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
7.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: covert

btk şikayetim sonuçlandı arkadaşa belki yardımcı olur thh şikayetimi geri çekicem

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=142119834
    Çok teşekkür ederim bilgilendirme için.

Benim zaten bu ay bitiyor taahhüdüm . 20 gün daha kullanıp numara taşıyacağım. O zaman zaten bir ücret çıkartamayacaklar. Ben de BTK üzerinden aynen senin gibi durumu acıkladım itiraz ettim ama ben sonuç alamadım dediğim gibi. 20 gün daha bekleyeceğim cok bir sey degil zaten. Sonra da beni kimse Turkcell de tutamaz :)
  • Arkadaslar aynı sorun su an bende mevcut ayın 9 unda turkcell de taahütü bitiyor Vodafone gecmiş işlemi 2 haziranda yaptım daha gerceklesmedi fakat turkcell mesaj attı cayma bedeli tarafınıza yansıtılacaktıe diye internette btk kararının metnini bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz bu kararı nerde bulabilirim ne yapmak gerekir bu cayma bedelini ödememek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar aynı sorun su an bende mevcut ayın 9 unda turkcell de taahütü bitiyor Vodafone gecmiş işlemi 2 haziranda yaptım daha gerceklesmedi fakat turkcell mesaj attı cayma bedeli tarafınıza yansıtılacaktıe diye internette btk kararının metnini bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz bu kararı nerde bulabilirim ne yapmak gerekir bu cayma bedelini ödememek için

• Son ayda cayma bedeli çıkaramaz ki. Bana da zamanında Turkcell aman gitmeyin cayma bedeli ödersiniz dedi son ayda , şikayetvar.com da yazdım geri aradılar , özür dileriz cayma bedeli ödemeyeceksiniz size hatalı bilgi verilmiş diyip olaysız dağıldık 😃

• Sizin fatura tutarınız 43 Liradır son ayın faturasını tam alırlar bunda garip olan ne? BTK diyorki eğer kalan taahhüt aylarında ödeyeceği fatura tutarı geçmiş aylardaki ceza tutarından düşükse sonraki aylardaki toplam fatura tutarını öder yani 43 Lira son fatura tutarı ödeyecek adama 11 ay ceza kesemezsin diyor anlayacağınız.
  • 2 hattımı da taahhüt bitimine 1 hafta kala Turkcell'den Vodafone'a taşıdım. Birine 35 TL diğerine 40 TL cayma bedeli çıktı. BTK'ya şikayet ettim. 2-3 gün sonra faturadan düşeceğiz diye cevap geldi cayma bedelini faturadan düştüler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell 12 aylık taahhütüm 19.07.2020 de bitiyor. Tekrar Türk Telekom a geçeceğim. Türk Telekoma en erken 20 Temmuzda geçmek istiyorum ki Turkcell yasal olmamasına rağmen cayma bedeli çıkarmasın. Geçiş işlemi kaç gün sürer? Bugün başvursam olur mu ki?

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Yarın sisteme girerlerse pazar açılabilir . cumartesi açık bayi bulursan daha garanti olur

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.