Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.477
Cevap
21
Favori
315.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fabrika ayarlarına dondum oldu yapcak .bise yoktu ama telefon cok hızlandı ucuyor..
  • arkadaslar t20 nın turkcell ınternetını nereden kapatabilirim evdeyken wifiden baglanmak ıstıyorum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbdmetehan

arkadaşlar bugün t20 almaya gidecem. Bikaç sorum olacak lütfen cevap verin..

ben android oyunlarını uygulamalarını seviyorum o yüzden tlefonu uygulamalarla dıoldurucam. ama t20 gelirken turkcellin saçma uygulamalarıda varmış ve hafızayı zorluyomuş ondan nasıl kurtulabilirim

lütfen cevap verim 1-2 saate çıkıcam

Yeni rom yükleyeceksin hocam. Custom rom denermisin bilmem. Ancak Huawei nin malysia romu var ben dahil forumdaki birçok kişi kullanıyor.

Androide ait bütün oyunaları açmaz bunu biliyorsundur. Onun haricinde aldıktan sonra elimizden geldiğince yardım ederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: distortionn

arkadaslar t20 nın turkcell ınternetını nereden kapatabilirim evdeyken wifiden baglanmak ıstıyorum sadece

Hocam turkcell rom kullanıyorsan üst barı aşağı kaydır, orada veri anahtarı var. Onu kapatabilirsin.

Üst barda yoksa sırasıyla:

Ayarlar>Kablosuz özelliği ve ağlar>Mobil ağlar>Veri etkin+Veri dolaşımı tikleri kaldıracaksın
  • türkcell bayi kontratsız satış yok diyo ısrar edip duruyo canları dayak istiyor Allahım sabır ver Yarabbim. kontratsız satış var mı arkadaşlar yoksa adama çıkışta çökimmi off sinirliyim şu anda bi cevap verin

• quote:

türkcell bayi kontratsız satış yok diyo ısrar edip duruyo canları dayak istiyor Allahım sabır ver Yarabbim. kontratsız satış var mı arkadaşlar yoksa adama çıkışta çökimmi off sinirliyim şu anda bi cevap verin

sakin ol şampiyon

turkcell kontratsız satmıyosa kendi kaybeder sende git diğer timleri gez mutlaka vardır kontratsız satan birisi. veya internetten sipariş et aynı taksidi onlarda yapar.

• İlk mesajda yanıtları var diyoruz hala diyorlar bu böyleymiş nasıl şöyle yaparız. Ne ilginçsiniz insanlarsınız arkadaş anlamıyorum.
    İlk mesajda yanıtları olan soruları cevapsız bırakın lütfen. Debelenip dursunlar.

PM'den sorulan sorularada cevap vermiyorum artık. Soracaksanız konuya sorun buradan cevaplarız. Siz oradan sorduğunuzda, ben cevapladığımda ikimizden başka kimse çözümü göremiyor. Yazın şuraya aynı problemi yaşayanlar tekrar tekrar sormak zorunda kalmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanslim

quote:

türkcell bayi kontratsız satış yok diyo ısrar edip duruyo canları dayak istiyor Allahım sabır ver Yarabbim. kontratsız satış var mı arkadaşlar yoksa adama çıkışta çökimmi off sinirliyim şu anda bi cevap verin

sakin ol şampiyon

turkcell kontratsız satmıyosa kendi kaybeder sende git diğer timleri gez mutlaka vardır kontratsız satan birisi. veya internetten sipariş et aynı taksidi onlarda yapar.

tamam sakinimde telefon ne kadara geliyo 480 felan oluyosa hiiç uğraşamam beni bu kadar yoran telefona o kadar para vermem. açarım internetten bakar 2. el az kullanılmış başka bi tel alırım böyle iş olmaz arkadaş ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

İlk mesajda yanıtları var diyoruz hala diyorlar bu böyleymiş nasıl şöyle yaparız. Ne ilginçsiniz insanlarsınız arkadaş anlamıyorum.
    İlk mesajda yanıtları olan soruları cevapsız bırakın lütfen. Debelenip dursunlar.

PM'den sorulan sorularada cevap vermiyorum artık. Soracaksanız konuya sorun buradan cevaplarız. Siz oradan sorduğunuzda, ben cevapladığımda ikimizden başka kimse çözümü göremiyor. Yazın şuraya aynı problemi yaşayanlar tekrar tekrar sormak zorunda kalmasın.

banamı bu
  • quote:

quote:

İlk mesajda yanıtları var diyoruz hala diyorlar bu böyleymiş nasıl şöyle yaparız. Ne ilginçsiniz insanlarsınız arkadaş anlamıyorum.

banamı bu

İlk mesajda olan soruları soran herkese.

• quote:

senin cok faydanı gorduk kardes sağolasınn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

quote:

arkadaslar t20 nın turkcell ınternetını nereden kapatabilirim evdeyken wifiden baglanmak ıstıyorum sadece

Hocam turkcell rom kullanıyorsan üst barı aşağı kaydır, orada veri anahtarı var. Onu kapatabilirsin.

Ayarlar>Kablosuz özelliği ve ağlar>Mobil ağlar>Veri etkin+Veri dolaşımı tikleri kaldıracaksın

yada go widget bar indir markette.. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

banamı bu

İlk mesajda olan soruları soran herkese.

tamamda arkadaşım acelem var okuyamadım ne bu şiddet bu celal.

• arkadaşlar bende yeni t20 aldım ve bi kaç sorum olucak turkcell uygulamalardan dolayı sanırım hafıza sorunu çekiyorm marketten oyun indirirken yetersiz hafıza diyor rom yapmayı tavsiye ediyor musunuz ve bana bu telefon için neler önerebilrisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: stifflers

arkadaşlar bende yeni t20 aldım ve bi kaç sorum olucak turkcell uygulamalardan dolayı sanırım hafıza sorunu çekiyorm marketten oyun indirirken yetersiz hafıza diyor rom yapmayı tavsiye ediyor musunuz ve bana bu telefon için neler önerebilrisiniz

İlk önce hayırlı olsun..

İlk posttaki mesajları oku..
    Sonra sorunlarını belirt :)
  • değerli T20 nin çılgın savunucuları

kutsal t20 min arka kapağı sıfır tutmuyor. bir taraftan 2 milim boşluk veriyor. aldığımda yoktu. 3 kez arkasını açtım zaten. birinde batarya taktım ikincisinde hafıza kartını.

bir taraf tamam ama öteki taraf girmiyor. az itekledim kırılmasından korktum bıraktım.

ne yapmak lazım.
  • arkadaslar bu telefonu begendim ve almak istiyorum uygun mudur tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

quote:

yada go widget bar indir markette.. ;)

O widget bari bulamadin ben ya bi market linkini atsan hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xandrodis

arkadaslar bu telefonu begendim ve almak istiyorum uygun mudur tavsiye eder misiniz ?

Ederiz iyi telefondur.
  • Kullandığınız kullanışlı ve güzel uygulamaları paylaşırsanız seviniriz.
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.