Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.478
Cevap
21
Favori
315.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KRALL

Telefona huwai rom kuruldu tekrar romu ilk kurduğum hale nasıl getiririm? Telefonu sattımda ilk ayarlara getirmek istiyorum turkcell romu kurmiycam sadece romu kurduğum programsız halini soruyorum.

Wipe data wipe cache ile restore ekranından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piranism

quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

Hocam siz google*****.gen.tr sitesinde de bu sorundan yakınmışsınız ama neden öyle olmasını istiyorsunuz ki zaten telefon 10 saniyeliğine o ekranda kalıyor.

orjinal roma dönme sorunu varda bende 3 te 1 lik kısımda donuyor telefon..ondan cwm ile dönmek zorundayım..telefonda garantilik problem cıkarsa sorun olsun istemiyorum hocam ya varmı bi cözümü?

Hocam açılış ekranına bakmazlar merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABCdiküçgeni

arkadaşlar ben taaahhütsüz aldım AVEA hattımla kullanıyorum.

benim alma amacım sizinkinden farklı. bilgisayar mühendisliğinde doktora öğrencisiyim. cihazı NFC özelliği için aldım. ECLİPSE'den NFC android uygulama geliştirip test edeceğim. yoksa para vermezdim ben bu cihaza. nokia tuşlu cihazları kullanabiliyorum ancak 3310 favorim.

avenın internet paketlerine baktım da resmen adama kösüyorlar. o ne pahalılık yahu.

100 mb 8 tl daha neler

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ###

Oha fazlaymış..

• arkadaşlar huwei babanızın firması değil. eleştiriden bu kadar rahatsız olmanız saçma. turkcell t20 namusunuz değil abartmayın bence.
  • quote:

arkadaşlar huwei babanızın firması değil. eleştiriden bu kadar rahatsız olmanız saçma. turkcell t20 namusunuz değil abartmayın bence.

Hocam biraz Android piyasasını araştırıp, daha sonra yorum yapabilir misin? Sürümün neye dayanarak çok eski olduğunu söylüyorsun? Dokunmatik ekranlı telefonlarda parmak izi olayı mevcut, fakat ne yazıkki ekrana dokunduğumuz için oluyor bu. Dokunmatik olmayan telefonlarda bile, parmak izi kalabiliyor ekranda

Lütfen biraz araştırıp, öğrenip sonra yorumlarınızı belirtin...
  • arkadaşlar bende yeni t20 aldım ve bi kaç sorum olucak turkcell uygulamalardan dolayı sanırım hafıza sorunu çekiyorm marketten oyun indirirken yetersiz hafıza diyor rom yapmayı tavsiye ediyor musunuz ve bana bu telefon için neler önerebilrisiniz
  • t 20 alsammı diye de düsünüyorum amacım oyun falan değil aslında sadece ınternette gezıneyım,internetten video izleyeyim,bi kaç uygulama yukleyeyım ha bi de bu t 20 normal bi divx filmi oynatabiliyo mu ekran cozunurlugu yeterlı mı ne dıyosunuz tavsiyelere ıhtıyacım var ,bu arada bu telefonun turkcelldekı kontratsız satıs fıyatı 490 lıra pazarlık oluyomu tımlerde
  • T 20

mühendis kodu
    *#*# 2846579 #*#*

info kodu
    *#*# 4636 #*#*
  • Android Market, 3.4.4 sürümüne güncellenmiş.
  • quote:

arkadaşlar huwei babanızın firması değil. eleştiriden bu kadar rahatsız olmanız saçma. turkcell t20 namusunuz değil abartmayın bence.

Yalan yanlış bilgilerle, eleştirilerle bilmeyenlerin kafasını karıştırmanız yanlış bi durum.
  • Dün telefon şarj olmadı
    Ne yaptıysam %3te kaldı şarj,usb den bağladım yine olmadı
    Telefon kapanmadan fabrika ayarlarına döneyim dedim,düzeldi şimdi şarj oluyor
    Bu sorunu yaşayan olursa aklında bulunsun diye yazdım
  • Arkadaşlar, T20 ye internet ten indirdiğim angry birds revenge of the pigs oyununu .apk dosyasını yüklemeye çalışıyorum, yükleniyor ama açılırken hata veriyor, daha önce bu şekilde bir çok program, oyun yüklemiştim. Bir kaç farklı yerden indirdim, angry birds revenge of the pigs dosyasını ama aynı hata hep.
  • Fruit ninja nın tam sürümünü kullanan var mı?
    Marketteki free sürüm sanırım.
  • markette bi sorun mu var indirme yapamıyorumm :s o indirme ibaresi cıknıyor gec acılıyor surekli yukleniyor diyor offf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marketten bir sey indiren var mı.. calısmıyor benim market l kıl oldu. :s fabrika ayarlarına mı geri donsem.. :s gec acılıyo zaman asımına ugradı diyo bir daha yeniliyorum bu sefer indir butonu cıkıyor tıklıyorum yukle diyor ama yukleme isareti o ok isareti arka planda cıkmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

markette bi sorun mu var indirme yapamıyorumm :s o indirme ibaresi cıknıyor gec acılıyor surekli yukleniyor diyor offf

Şuan denedim markette bi sorun göremedim. İndirmedim gerçi. İzinlerin olduğu sayfaya kadar ilerledim sadece. Butonlar görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 22 Aralık 2011; 12:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

markette bi sorun mu var indirme yapamıyorumm :s o indirme ibaresi cıknıyor gec acılıyor surekli yukleniyor diyor offf

Şuan denedim markette bi sorun göremedim. İndirmedim gerçi. İzinlerin olduğu sayfaya kadar ilerledim sadece. Butonlar görünüyor.

markette sorun yasıyorum peki neyden olabilir bu :( network kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Durduk yere olan birşeyse geçicidir. Kapat-aç veya akşam dene. Fabrika ayarlarına falan almak son iş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Durduk yere olan birşeyse geçicidir. Kapat-aç veya akşam dene. Fabrika ayarlarına falan almak son iş.

yok abi geceden beri bu boyle actım kapattım ama cıks olmadı :s sabah olsun dedim is guc ama yine girm sorun var o indirme islemini baslatmıyor o ok isareti cıkmıyor.. :s saol yinede

• arkadaşlar bugün t20 almaya gidecem. Bikaç sorum olacak lütfen cevap verin..

ben android oyunlarını uygulamalarını seviyorum o yüzden tlefonu uygulamalarla dıoldurucam. ama t20 gelirken turkcellin saçma uygulamalarıda varmış ve hafızayı zorluyomuş ondan nasıl kurtulabilirim

lütfen cevap verim 1-2 saate çıkıcam
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.