Şimdi Ara

### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.478
Cevap
21
Favori
315.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: distortionn

arkadaslar t20 nın turkcell ınternetını nereden kapatabilirim evdeyken wifiden baglanmak ıstıyorum sadece

Hocam turkcell rom kullanıyorsan üst barı aşağı kaydır, orada veri anahtarı var. Onu kapatabilirsin.

Üst barda yoksa sırasıyla:

Ayarlar>Kablosuz özelliği ve ağlar>Mobil ağlar>Veri etkin+Veri dolaşımı tikleri kaldıracaksın

yada go widget bar indir markette.. ;)

O widget bari bulamadin ben ya bi market linkini atsan hocam.

Hocam arama bölümüne go widget bar yaz en üstte çıkar zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

Kullandığınız kullanışlı ve güzel uygulamaları paylaşırsanız seviniriz.

Sahibinden
    Uykusuz
    WhatsApp
    Shazam
    Nerde Bu Otobüs
    Ekşin
    Easy Mp3 Download
    Opera Mini
    Wi-Fi Keep
    AndroHaber
    Habertürk
    Ntvmsnbc
    Ensonhaber
    ColorNote
    QuickSms PopUp
    Google Çeviri

biraz fazla oldu ama bunlar olmazsa olmazlarımdır.
  • benim telde malezya rom yüklü fakat 3g kafasına göre davranıyor. 10 saniye önce çektiği yerde bazen çekmiyor falan. sizde de oluyor mu böyle bir sorun? 2g yi deniyorum, kapatıp kapatıp açıyorum falan yapmadığım kalmadı fakat canı isteyince sayfayı açıyor, istemeyince açmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekkocan

benim telde malezya rom yüklü fakat 3g kafasına göre davranıyor. 10 saniye önce çektiği yerde bazen çekmiyor falan. sizde de oluyor mu böyle bir sorun? 2g yi deniyorum, kapatıp kapatıp açıyorum falan yapmadığım kalmadı fakat canı isteyince sayfayı açıyor, istemeyince açmıyor :)

Operatörden kaynaklanıyor olabilir. Turkcell'de sorun yaşamıyordum ama Avea biraz kafasına buyruk davranıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaslar t20 nın turkcell ınternetını nereden kapatabilirim evdeyken wifiden baglanmak ıstıyorum sadece

Hocam turkcell rom kullanıyorsan üst barı aşağı kaydır, orada veri anahtarı var. Onu kapatabilirsin.

Ayarlar>Kablosuz özelliği ve ağlar>Mobil ağlar>Veri etkin+Veri dolaşımı tikleri kaldıracaksın

Hocam bunun widgetini buldum ancak o üst barı indirdiğimde çıkan şeyi bulamadım sana zahmet bi market linkini atsan

• ayrica, markette iphone lockscreen var o da hos olmus. yalniz cok ram yiyor ve durup dururken telefonun isigi yaniyor. bi deneyin belki sevzersiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bunun widgetini buldum ancak o üst barı indirdiğimde çıkan şeyi bulamadım sana zahmet bi market linkini atsan

sanırım o widgetin calısması icin go launcherin yuklu olması gerekir..

• @ farego

Turkcell Rom'daki üst bar widgetini istiyor. Turkcell ve Custom Rom'lar hariç diğer romlarda yok. Arama boşuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

@ farego

Turkcell Rom'daki üst bar widgetini istiyor. Turkcell ve Custom Rom'lar hariç diğer romlarda yok. Arama boşuna.

@network ustat bu wifinin internetin gps oldugu bar degil mi hani..
    ana sayfada bulunan.. xs
    @?

Ama turkcelin ki gibi arka planda olmasını istiyosa evet o yok onu bende aramıs bulamamıstım..

tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

@ farego

ana sayfada bulunan.. xs
    @?

Ama turkcelin ki gibi arka planda olmasını istiyosa evet o yok onu bende aramıs bulamamıstım..

tskler

O taskbar'da olan widgeti istiyor. Go Switch'i değil.
  • quote:

quote:

quote:

@ farego

ana sayfada bulunan.. xs
    @?

tskler

O taskbar'da olan widgeti istiyor. Go Switch'i değil.

O ust bardakini bulamadim ancak goswich yukledim. Simdilik guzel ama o bar cok iyiydi.

Neyse bu goluncher a ait bilmedigimiz baska guzellikler var mi paylasalim bunlari.

• Arkadaslar ben Go launcher kullanıyorum ama kasmaya basladı benim icin buyuk problem baska bir launcher tavsiye eder misiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xandrodis

arkadaslar bu telefonu begendim ve almak istiyorum uygun mudur tavsiye eder misiniz ?

Ederiz iyi telefondur.

Hocam bugun aldim telefonu. Simdi telden girdim iyiki almisim cok iyi telefon

• En ucuz nerde bulabilirim tim veya harici bir yer fark etmez ?
  • quote:

quote:

quote:

arkadaslar bu telefonu begendim ve almak istiyorum uygun mudur tavsiye eder misiniz ?

Ederiz iyi telefondur.

Hocam bugun aldim telefonu. Simdi telden girdim iyiki almisim cok iyi telefon

hayırlı olsun h.geldin aramıza..
  • Arkadaşlar rock player yuklu bende ama klip falan izlerken bazı filmler kasıyo. Baska kaliteli bir player tavsiye edebilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquitmen

Arkadaslar ben Go launcher kullanıyorum ama kasmaya basladı benim icin buyuk problem baska bir launcher tavsiye eder misiniz?

Huawei launcher

• arkadaşlar merhaba, sizlerden sorunum hakkında yardım almak istiorum, eskiden hafıza kartına dload klasörünün içine attığım update.app dosyası ile rom yüklerken artık yüklenmiyor. o pembe bar dolmuyor, takılıyor.. bunun bi çözümü var mı acaba
  • ya ben bu gün t20 de biraz video izledim paketimi bitirdim turkcell paketimi şimdi Wi-Fi ile internete giremiyorum. WAP ile giriyor ama Wifi den girmiyor anlamadım gitti bi ayarımı yanlış yaptım acaba yardım (Defaul Rom yüklü turkcellınkı dııl.)
  • bana buraya dosya eklemeyi söyleyebilirseniz sizinle 5 tan oyun paylaşabilirim
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.