Şimdi Ara

Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet' (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
7
Favori
83.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben evdekı zte fiber modemı elektirik gittigi zaman usb den 5 voltu 12 volta donusturen bı kablo ıle kullanıyorum 3-4 saat kullandım sorun olmadı ama powerbank kalıtelı olması lazım cıkısı en az 2-2.5 amper olması lazım yoksa kaldırmaz kabloyu bangood dan almıstım ıstersen kınkını atarım
  • frk61ylmz F kullanıcısına yanıt
    Anker 26800 mah'lik powerbank var.

Kablo linkini atın ama 2 amper çıkış yapacağına emin misiniz ve vınn gibi portatif değil her yere taşıyamıyorsunuz felan 5G gelirse zaten mecbur kullanacağım.

Kablo linkini atın bakayım.
  • arkdaşlar süperbox 10/5 ya da 20/10 paketini düşünüyorumda,
    twitch yayınla birlikte oyun oynatıyormu süperbox? ping durumları nedir pubg cs go gibi oyunlarda mesela ?
    duyduguma göre ping yapıyormuş süperbox twitchle birlikte
  • Superbox u dondurabiliyormuyuz , dondurma süresi ne kadar ?
    Bulunduğumuz bölgede başka superbox kullanıcıları varsa bizim hızımız düşüyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erjan1

arkdaşlar süperbox 10/5 ya da 20/10 paketini düşünüyorumda,
    twitch yayınla birlikte oyun oynatıyormu süperbox? ping durumları nedir pubg cs go gibi oyunlarda mesela ?
    duyduguma göre ping yapıyormuş süperbox twitchle birlikte
    paketlerin hızları 10/2 ve 20/5 yalnız.
    ping, kablolu (vdsl, kablonet vs gibi) bağlantılara göre daha yüksek.
  • Merhaba, güncel kotalı 4.5G paketlerinin upload hızları nedir acaba? Var mı yakın tarihte başvurup alan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goodmane

Merhaba, güncel kotalı 4.5G paketlerinin upload hızları nedir acaba? Var mı yakın tarihte başvurup alan?
    hocam ben sadece upload amacli aldim.

lokasyona ve zamana gore cok degisken.
    ben 2 ay once gunduzleri 60-80mbps upload hizi alirken son gunlerde 25-30larda dolaniyor. hatta 25'e fixlendi diyebilirim.
    aksamlari ise 5-20 arasi cok dalgali.

gun gectikce hizlar kademe kademe azaldi.
  • nejatb N kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Evet bölgede başka kullananlar varsa ciddi şekilde düşüyor.
  • Bayaa bi sayfa dolaştım ama aklımdaki sorulara cevap bulamadım net bir şekilde, bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

-Ağrı Patnos da bir arkadaşım var öğretmen ve sabit internet almak istemiyor zira abonelikti bilmemneydi uğraşmak istemiyor.

-Aklında şu var alt kattaki arkadaşıyla ortak ödeme yapmak ve birlikte kullanmak istiyorlar bununla ilgili herhangi bir engel yoktur sanırım yasal ya da turkcell tarafında, ama çekim mesafesi nedir cam önü yerleştirilirse alt kat da bağlanabilir mi normal modem gibi?

-Yılda 2-3 ay kullanmama durumu var (öğretmen olduğu için ve tatillerde memleketine gittiği için, keza memleketindeki evinde internet var) o yüzden taahhütsüz alma düşüncesinde, fakat her seferinde o boşluk vermek (zira taahhütsüz 199 Tl gibi bir rakam sanırım ve bu ödemeyi yapmak istemiyor) kullanmak istediği aylar için hattı aç kapa mı yapması gerekiyor (çok saçma amaç zaten mobilitesi ve sabit bi yere bağlı kalmadan istendiği zaman kullanmak değil mi taahhüt saçmasapanlığı nedir mesela)

-Acaba telekom 16 mbit(bundan da tam emin değilim kaça kadar destekleniyor Ağrı/Patnos'da) internet bağlatmak mı mantıklı yoksa bu anlattıklarım doğrultusunda superbox mı mantıklı sizce?

-Ya da mobil internet paketini biraz yüksek tutup hiç maceraya girmemek mi?

Biraz başınızı şişirdim kusura bakmayın ama fikirleriniz önemli benim için.
    Şimdiden çok teşekkürler.

• 10 mbit sınırsız 99 tl paketi olup taahhüt yenileyen oldu mu? Yeni teklif ne oluyor?
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    159 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 21 Haziran 2020; 1:58:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

159 tl
    İnsan elindeki hazır müşteriye bir indirim yapar bari. Yeni gelenle aynı fiyat.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 11 Ekim 2020; 15:22:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozanparlak O kullanıcısına yanıt
    Alt kat ortsk kullanabilirsiniz fakat sinyal kalitesi kötü
    Yazın hat dondurma var (çilekli) 😁 3 ay ve üzeriydi sanırım sabit 16 mbt hayli hayli işinizi görür sabit internet
    Türktelekom yerine aynı altyapıyı kullanan şirketler var daha ucuz ve daha yüksek hızlar araştırın oyun vs ping değerleri çok değişken bazen 1/2 mbt kadar hızınız düşebilir bu durumlarda çoğunlukla çare üretilmiyor

• Starforces S kullanıcısına yanıt
    Hattınızı taşıyın başka operatöre iptal ettirmeyin yeni kampanya vs işe yarar şeyler olabilir

• Altı üstü bi sim, bunu gidipdandik bir kutuya gitlemeleri bir de fahiş fiyata neden olmaları çok anlamsız rezalet bir şey. Sen uygun aboneliği ver, ister telefonuma takarım ister istediğim cihaza.
  • aralıktan berı kullanıyorum 4.5g+ hızında 100 mb ama artık yetmıyor ayrıca bu ay 50 tl vererek kota bıtınce 10 mb hızında sınırsız download ve upload aldım. 100 gb bıtınce onun hakkındakı gorusumude yazarım.
    BF V de ping 68-80 arası.
    downloada ve uplad verilerini daha inanırmısınız ölçmedim.
  • SuperBox devretmek isteyen varsa ö.m. ile ulaşabilir.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.