Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.812
Cevap
136
Favori
183.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hizdan dolayi mi gecis yaptiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem hız hemde bağlantı problemi. Düzeltemediler en sonda topu benim alt yapıya attılar problemi bende iptal ettim 2400 TL cayma bedeline rağmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arladaslar boxun sim kartını çift simli cep tele taksak çalışır mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

data hattı oldugu ıcın calısmaz diye düşünüyorum hocam.

• nevermscxx kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam.

• Ekipler geldiğinde kimlik fotokopinizi, adınıza kayıtlı güncel bir fatura veya ıslak imzalı ikametgah belgesini hazır bulundurmanız gerekmektedir. Aksi durumda kurulum yapılmamaktadır.

bu bilgi hala güncel mi? ona göre başvuracağım da adıma kayıtlı fatura yok uğraşmak istemiyorum

• gerek yok .yeni kimliğin yanında olsun yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem elimde var modem olmadan paket alabiliyor muyum?

• darkleass kullanıcısına yanıt
    Superbox go da aliniyor sanirim.

• Hem haber vereyim istedim hem de soranlara yanıt olsun istedim. Bana sıfırdan superbox go paketi veremedi resmi bayi nedense. Onun yerine aynı paketi 200gb 245tl olacak şekilde data hattı verdi. Zaten go paketi de bu fiyattı. Bu data hattını telefona takıp pin kodu kaldırdım ve b618s modeme taktım. Şu an kırsal küçük bir ilçede 100mbye varan hızlar alıyorum 5ghzde. Başka modemlerde nasıl olur ya da superbox go için nasıl bir geçiş gerekiyor bilmiyorum sanırım önce başka bir hattı Turkcell taşımanız ya da 90 gün içinde alınmış bir Turkcell hattınız olmalı ardından bu go paketine başvurmalısınız. Ama en sağlıklısı resmi bayiyle konuşmak çünkü müşteri hizmetlerinin anlattığı şekilde ilerlemiyor işlemler. Ayrıca bu şekilde sınırsız paket almak imkansız belirteyim. En yüksek 200gb. Belki ileride daha yüksek bir paket çıkar. İyi forumlar.

Ztn superbox go nun olayi modemsiz veya olursa parayla dandik modem satmalari(vinn icin verdikleri mw40 usb modem)
    Ayni fiyatsa zaten sizin normal 200 gb data almaniz daha mantikli superbox olayina girmeden.Bide bu sekilde adresde kurulum sacmaligida gerekmiyodur.

• Arkadaşlar bu süper box go olayı nedir? Turkcell i değilim, turkcell bayine gidip bu data hattını alıp çift simli telefona takip kullanabilir miyim?

• Arkadaslar belirli saatlerde surekli bir ping ve internet gitmesi oluyor varmı benzer sorunu yasayan

Yukarıda açıkladım gidince direkt go vermiyorlar ve çift simli telefonda kullanacaksan mobil 4.5g 100 ya da 200gb data hattı istiyorum diyeceksin bu şekilde hem modem hem de telefonda kullanabileceğin hattın olur.

Teşekkürler hocam. Fiyat olarak değişmiyor heralde data hattı ile aynı fiyat go olayı değil mi? İsim farkı var heralde. Birde 90 gün içinde turkcell hattın olmak veya hat taşımak bu data paketlerinde şart mı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 26 Ağustos 2022; 9:27:19 >
    Fiyat olarak evet aynı tek farkı superbox go paketi kendi modemi ve Turkcell hattı olanlar için. Benim dediğim paket herkese açık yeni gelen ya da eski müşteri. Yani direkt bayiye gidip dediğim paketi talep et ve başka bir paket ya da modem istemediğini söyle ve tarifeyi özellikle kontrol et. Ayrıca özel bayiye gitme direkt resmi Turkcell bayisine git bu sayede sonradan başın ağrımaz bir sıkıntıda. Sana 18tl yeni hat vergisi diyecekler o hat parasına dahil oluyor dahil demeselerde. Kısaca yaklaşık 240-250tl gibi bir ücreti var 200gb taahhütlü.

Teşekkürler hocam bilgiler için.

• Arkadaşlar ben 200 tlye sınırsız paket kullanıcısıydım ama taahhütüm yakında bitiyor. Taahhütsüz fiyatı nedir şuan bu paketin taahhütsüz devam etmek istesem? Veya sınırsız en mantıklı paket nedir şuan uygun fiyatlı?

• Sentez* kullanıcısına yanıt

Aynı durumdaydım, taahhüt bittikten sonra aylık 299 liradan taahhütsüz devam ediyorum. Haftada birkaç kez arayıp 15 mbps/579 tl olan pakete geçirmek için taciz ediyorlar, artık açmamaya başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: zopik

Aynı durumdaydım, taahhüt bittikten sonra aylık 299 liradan taahhütsüz devam ediyorum. Haftada birkaç kez arayıp 15 mbps/579 tl olan pakete geçirmek için taciz ediyorlar, artık açmamaya başladım.

Eğer fiyat 300 ise ben de taahhütsüz devam etmek isterim. Fiyat farkı çok afaki çünkü diğer paketlerde.

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.