Şimdi Ara

Turkcell Süper Fırsat Paketler (Yeni Faturalı Müşteriler İçin) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
5.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'in sitesinde 30 veya 90 gün diye yazması lazım ancak bu süre uygulanmiyor hocam. Hat faturasız olarak açılır açılmaz hemen geçebilirsiniz.

• Peki son soru,Türkcell cayma bedelini ödüyor mu? 130 lira cayma bedelim var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt

Hayır hocam

• sir.eko kullanıcısına yanıt

Cayma bedelini karşılamıyor hocam ne yazık ki. Cayma bedelini karşılayan mobil operatör görmedim hiç, genelde sabit internet abonelikleri de oluyor dediğiniz.

• Bu konularda pek bilgi ve tecrübe sahibi değilim,öğrenmek adına sordum teşekkür ediyorum cevap için. Vodafone kullanamıyorum,kullanmadığım bir hatta para vermektense sanırım cayma bedeli ödeyip Türkcell ya da türktelekom değerlendireceğim ki yüksek olasılık Türkcell olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

pahalı bence, akıllı 15 yaparım daha iyi 49 TL

• muratoto kullanıcısına yanıt

Salla Kazan taahhüt boyu GB garantili ise düşünülebilir.

• Güncelleme: Süper Fırsat 12 GB Paketi yeni müşteri alımına kapatılmış, yerine Süper Fırsat 15 GB Paketi gelmiştir.

• Arkadaşlar şimdi ben vodafone dan turkcelle geçmek istiyorum. 20 gbdan aşağı paketler bana uygun değil.

Hazırkarta geçip 2 gün sonra faturalı hatta geçebiliyomuyum. aklım çok karıştı.  Lütfen yardım =)

bu paket aklıma yattı ama bunda da Akıllı dediği nedir anlayamadım.

• ipee kullanıcısına yanıt

hocam tarife paket asimin yok. paketin bitince uyariyor. kullanim sinirliyor.

ara sira akil veriyor hayat tecrubelerini ne kadar internet kullanman gerektigini soyluyor vs vs gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB72FF50B

hocam tarife paket asimin yok. paketin bitince uyariyor. kullanim sinirliyor.

ara sira akil veriyor hayat tecrubelerini ne kadar internet kullanman gerektigini soyluyor vs vs gidiyor

Hocam peki diyelim internetim bitti ekstra paket alıp devam edebiliyor muyum yada salla kazan falan birşeyler veriyor mu ?

turkcell uyglamalari uzerinden haftalik saatlik vs vs hediye intetnetler verir.

cok bos zamanim olur bu islere zan ayiririm dersen saatlik gunluk haftalik ayda en az 14 gb kazanirsin.

bunlrla ugrasamam parasi neyse oderim drsen bu paket de guzel.

bu lampanyalari kovalamak bi saatten sonra sıkıyor insani bilgin olsun  

• Akıllı tarifeler bunlara göre daha uygun.

Ya akıllıları bitirecekler, ya da faturasıza taşıyıp faturalıya geçme olayını harbi harbi yazdıkları gibi 90 güne sınırlayacaklar.

• fbbergen F kullanıcısına yanıt

Akıllı paketleri zaten zam getirerek bitirmiş oldular, ama yine de hala Turkcell de içeriklere bakılınca, en uygunları yine Akıllı paketler olarak gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB72FF50B

turkcell uyglamalari uzerinden haftalik saatlik vs vs hediye intetnetler verir.

cok bos zamanim olur bu islere zan ayiririm dersen saatlik gunluk haftalik ayda en az 14 gb kazanirsin.

bunlrla ugrasamam parasi neyse oderim drsen bu paket de guzel.

bu lampanyalari kovalamak bi saatten sonra sıkıyor insani bilgin olsun  

Teşekkür ederim ilgine hocam. Şuan en mantıklı kampanya Platinum akıllı 25 gibi duruyor. Senin yorumlarınla vodafondan turkcellden hazırkart rasgele bir kampanyasına başvuru yaptım. Elime geçip hattımı açtığım gibi akıllı platinyum kapnyasına başvuru yapacağım. Umarım yanlış bir şey yapmamışımdır =) Yada önereceğiniz başka kampanyalara da açığım =)

Vodafone 25 gb 1000 dk için 60 tl ödüyordum. Sözleşmem bitecek 95 tl ye çıkartıyorlar.

79 liralik telekom selfy sinirsiz sosyal paekti vardi o da mantikli uygun pakettir.

eger memnun kalmazsan ona gecersin

• Yeni Akıllı X GB, Yeni Akıllı Z GB diye 2022'de ucuza yüksek GB'li tarife çıkarsalar muazzam olur. Bende müstakbel müşterisi olma yolundayım o dönemde.

Ayrıca keşke Akıllı Paketler'e şöyle sınırsız whatsapp, facebook mesenger, twitter falan da kondursalar, aboneye doyarlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2022 de Turkcell sınırsız sosyal medya loading  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.